O czym chcesz poczytać na blogach?

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna, adwokaci warszawa, prawnicy

kanprawna
Link
poniedziałek, 01 lutego 2010
Prawnicy i kancelarie
Po studiach i po odbytych praktykach w kancelaria adwokacka przychodzi dylemat. Właściwie nie jest to nasz wybór do niekiedy jest to konieczność niż dowolny wybór. Zmierzam do tego że gdy już mamy wszystkie uprawnienia prawnicze to co zrobić: założyć swoją kancelarię czy szukać zatrudnienia w już istniejących...
W naszym kraju. Może nie tak jak w Ameryce ale i w Polsce istnieje moda na pozywanie do sądu z powodu błahych spraw. Jednym z najgorszych przejawów tego zachowania jest pozew.
Więcej »

Tagi: prawnicy
13:22, kanprawna
Link
piątek, 22 stycznia 2010
Kancelaria prawna rodzaje usług
Kancelaria prawna to nie tylko.

rachunki.mblog.pl - mBlog

Rachunkowemu i kancelarii prawnej firmy. W ten sposób nie trzeba będzie tracić czasu na organizowanie spotkań czy przekazywanie wiadomości, a na biurko dostanie się jedynie ostateczną opinię. W ten sposób rozwiązuje się choćby wiele problemów związanych z zatrudnieniem: pomoc prawna jest potrzebna, aby stwierdzić jak zatrudniać, przekwalifikowywać lub zwalniać, ale to biuro rachunkowe obsługuje praktyczną stronę wszystkich tych operacji i to tam najczęściej może powstać zamieszanie, dlatego ważne, żeby na każdą powstająca nieprawidłowość czy niejasność można było zareagować jak najszybciej.

Czasem kancelaria prawna i biuro rachunkowe współpracują ze sobą bardzo ściśle, niekiedy nawet mają wspólną siedzibę, albo dochodzi do połączenia obu biur. Usługi takiej firmy są bardziej kompleksowe i pewniejsze, niż jeśli oddzielnie wybiera się kancelarię prawną i biuro rachunkowe..

ANGELOLOG'ia

Świat Ukrainy” od Prezydentowej Ukrainy – Ludmiły Kuczmy za najlepszą pracę w konkursie spośród 5000 osób. 

Znany Prawnik ANDRZEJ KILISZEWSKI – od 2005 r. – prezes Kancelarii Prawnej Kanoniczno-Cywilistycznej im.JANA XXIII w Warszawie (poprzednio Kancelaria nosiła nazwę Kancelaria Prawna SKARABEUSZ) z siedzibą przy uol.Marszałkowskiej 53 lok.5 w Warszawie KONTAKT do sekretariatu: 22 831-93-57 ZAKRES DZIAŁALNOŚCI (przykładowy): Cele i formy naszej działalności to: – udzielanie informacji i pomocy prawnej – ustalanie zakresu i wysokości roszczeń – przygotowanie.

pozaczasem.blog

Nie wiem już czy to ja mam problemy z kompem, czy to cały serwis ma problemy techniczne ;)

Teraz jak widzę znikło zdjęcie, co stanie się jutro - oto jest pytanie.

Poza tym odbieram szybką i nieco bolesną lekcję zasad działania na wolnym rynku, przy nich Kancelaria prawna to akwarium (tam przynajmniej byłem otoczony osobami posługującymi się tymi samymi formułami pseudomyślowymi). Coraz częściej po powrocie do domu - czuję, jak moje oczy wychodzą z orbit. Za dużo faktów, za mało czasu, za mało prawa ... a stanowczo zbyt wiele potyczek personalnych -.