O czym chcesz poczytać na blogach?

Kanada

Sportowo blogowo

Zakończył się turniej olimpijski. Wspaniały finał dał zwycięstwo gospodarzom. Podobno statystyka nie kłamie, dlatego postanowiłem zamieścić na blogu trochę liczb i ciekawostek.

Piątka "All Stars" turnieju

Ryan Miller (USA) - Brian Rafalski (USA), Shea Weber (Kanada) - Pavol Demitra (Słowacja), Jonathan Toews (Kanada), Zach Parise (USA).

Punktacja kanadyjska

10 punktów (3 gole + 7 podań) Pavol Demitra (Słowacja),

9 (3+6) Marian Hossa (Słowacja),

8 (4+4) Zach Parise (USA), Brian Rafalski (USA), 8 (1+7) Jonathan.

Robert Kubica-najlepszy Polski kierowca wyścigowy! - Onet.pl Blog

Tu bardzo słabą przyczepność. Jednakże kiedy tor staje się coraz bardziej nagumowany i samochód pracuje doskonale, można mocno najeżdżać na krawężniki w drugiej szykanie. Ponadto szykana ta opada w dół i na wyjściu z niej zbliżamy się bardzo do bandy”.

Mario Theissen, szef BMW: "Wyścigi w Ameryce Północnej stanowią wyzwanie nie tylko dla nas, dla zespołu walczącego o kolejny punkty - są także bardzo istotne dla Grupy BMW. W roku 2006 Stany Zjednoczone były najważniejszym rynkiem dla grupy - sprzedaliśmy 314.000 egzemplarzy BMW i Mini. Kanada to dla nas drugi, po USA, rynek w Ameryce. Poza tym, BMW ma tu sporo fanów, czuć tu dużą popularność zespołu."

"W ubiegłym roku lecieliśmy za Atlantyk jako piąty zespół klasyfikacji. Dziś do Kanady przybywamy jako trzecia siła. W sezonie 2006 z wyścigów w Ameryce Północnej zyskaliśmy jedynie dwa punkty. Oczywiste, że chcemy poprawić wynik i tuż po wyścigu w Monako celujemy w zdobycie możliwie największej ich ilości, z zamiarem umocnienia pozycji w klasyfikacji."

"Atmosfera na torze.

malutka-mside.blog.pl

Mój pobyt
we Wiedniu z mumia i sis no i kamilkiem... już nie wspomne o tym ze musial dojechac kilka dni pozniej ponieważ dla niego to była strasznaaaaaaaaa filozofia spakowac się w jedno popoludnie na kilka dni... oczywiście co za tym stalo wiadomo... mamusia :) najpierw musial z nia ustalic które bokserki ma zabrac... a może lepiej majty w zyrafy? – rzekl 21-letni kamilus do swojej mamusi :/ hahahahahahahaha... pobyt we Wiedniu zlecial fajnie i ciekawie ;) ale co dobre niestety szybko się konczy... potem wyszla niezla akcja przez pewna osobe która niezle namieszala :/ ale to chyba nie było powodem wyslania kamilka do kanady żeby zarobil sobie NIBY NA STUDIA [szkoda ze szmaciarzu wczesniej mowiles ze w tym roku do kanady nie polecisz... wtedy na studia pieniazki nie były potrzebne?] i pani ranatka wkroczyla w akcje i przyszla do mojego mieszkania u mumii :) i się poplakusiala lojej < glaszcze> ...porozmawiala z moja mama a potem zadala dosc krepujace pytanie w towarzystwie mojej mamy taty kamila i mojej siostry ://///// a pytanie brzmialo: CZY WY SPICIE ZE SOBA ? to pytanie można rozumiec na 2 sposoby ale mimo to wiadomo o co jej chodzilo ...sorry chamuj się kobieto !!!!!! ZALUJE ZE NIE ODPOWIEDZIALAM A CZY JA CI DO PIZDY ZAGLADAM ?????? ale bylam.

opinia.blog - mw

Z grupą 'młodzieży męskiej' pod wodzą zakonnika. Przez cały czas tej podróży, i później, gdy szli już pieszo (ten etap papieskiej pielgrzymki miał miejsce w górach), miała wrażenie, że głównym zadaniem młodzieży pod wodzą zakonnika było podsłuchiwanie współpielgrzymkowiczów. Nie zdziwiła się więc wcale, gdy na miejscu młodzież, pod wodzą zakonnika, uformowała szyk i rozwinęła sztandar z napisem: 'Wojsko Gedeona'.
Kafelkarz tylko pokiwał głową. Więcej już na tematy polityczne nie rozmawiali.

skomentuj (4)

Polska jak Rosja, jak Kanada. 2007-01-31 18:05:32

Myślę, że sytuację polityczną w Polsce można łatwiej ocenić, a jej rozwój przewidzieć, jeśli przyjrzymy się podobnym wydarzeniom gdzie indziej. To, że krajowa sytuacja upodabnia się do tej w Rosji Putina, to zauważył już „Newsweek”. Ja chciałbym jednak porównać Polskę i Kanadę.
Rok temu, po 12 latach nieprzerwanych rządów, partia liberałów przegrała wybory z nową partią konserwatywną. Liberałowie (ekonomicznie coś na kształt Unii Wolności, obyczajowo w szarej strefie między lewym skrzydłem PO a bardziej zachowawczą frakcją SLD, z dużą.