O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Kamil bednarek

Blog natuula0711

Na razie odłożył na później. Jak wynika z jego zwierzeń w jednym z ostatnich wydań “Dzień Dobry TVN”, teraz całkowicie poświęca się muzyce.“Spełniły się moje najskrytsze marzenia” - opowiadał Bednarek “DDTVN”. Wielki sukces przełożył się również na wzrost zainteresowania twórczością zespołu, w którym śpiewa, Star Guard Muffin. Grupa chciała wydać swoją płytę dopiero wiosną, ale ostatecznie wydała już teraz. To. Komentarzy: 1 2011-03-29                                Troche o zespole Kamila;P

Music is my life ;) - Newsy ze świata muzyki - bloog.pl

"Hitem ogólnopolskich list sprzedaży płyt okazuje się debiutancki album grupy Star Guard Muffin. Młodzi artyści pokonali Stinga, Shakirę czy Erica Claptona. Atutem grupy, jest »wielki przegrany» programu »Mam talent!« wokalista Kamil Bednarek. Minusem płyty jest jednak to, że od samego słuchania rosną dredy, rolują skręty oraz zielenieja płuca. A człowiek ma ochotę samemu się zgłosić na policję" - podsumował Wojewódzki.Podziel.

`Kamil Bednarek - Król Polskiej Muzyki Reggae & Star Guard Muffin ` - Onet.pl Blog

Nic napisać osobie na facebooku, a teraz narzekam, że napisali aż tak dużo! :D Streścili tak naprawdę w paru słowach, co się dzieje, kiedy oni są w trasie koncertowej. Tak więc zapraszam do przeczytania aż czterech nowych wpisów u Star Guard Muffin i jednego u Kamila Bednarka =* (wpisy są uporządkowane od najstarszego do najnowszego)

 


Adres: Bednarek-Reggae.blog.onet.pl
Data założenia:.

Książka - Onet.pl Blog


16 kwietnia 2011
Rozdział 6

Anka była w szoku. Od razu zadzwoniła do Kamila i umówiła się z nim tam gdzie spotkali się na początku. Przy spotkaniu na początku pocałowali się i od razu przeszła do sedna sprawy.

- Kamil nie jesteśmy nawet jeszcze do końca parą, a już w sieci są nasze zdjęcie. Co teraz?

- Nic sie.

Zawsze wracała ze szkoły obok słupa ogłoszeniowego. Ale dzisiaj jej coś nie pasowało. Przy tym słupie stało mnóstwo ludzi. Podeszła więc zobaczyć o co chodzi. Gdy zorientowała się na co się wszyscy patrzą - zamarła. Jej ulubiony gwiazdor, wokalista - Kamil Bednarek - będzie w mieście na koncercie. Przeczytała również, że bilety można kupić w kasie biletowej obok starego stadionu lub wygrać w konkursie plastycznym o tematyce "Muzyka Regee". Od razu poleciała zobaczyć po ile są bilety. Okazało się, że koszt za.

our broken fairytale. - Onet.pl Blog

Prostu jest :P Podoba mi się, że tak jak i ja słucha tych 3 najwspanialszych zespołów : > Pozdrawiam Cię Majra on mars :D
A teraz trochę o dzisiejszym dniu. No więc rano jak zwykle byłam w kościele, wracałam z I. i zachwycałyśmy się wczorajszym występem Kamila Bednarka, który oczywiście przeszedł do finału! Wróciłam do domu i siedziałam, oglądałam TV potem jadłam obiad i znowu oglądałam TV. Po 15.oo przyszły do mnie dziewczyny. D. malowała mi paznokcie a tak ogólnie to gadałyśmy i UWAGA! zachwycałyśmy.Mądrość i seks. Film Madonny. Rola główna: wokalista zespołu Gogol Bordello.
A teraz siedzę, a raczej leżę i się nudzę więc piszę, ale zaraz idę spać :P
Jeszcze tylko chciałam napisać, że jutro tzn. praktycznie już dzisiaj w Mam talent będzie Kamil Bednarek, który na castingach śpiewał piosenkę Kurta Nilsena - I tylko, że w wersji reggae co było po prostu fantastyczne! Mam nadzieję, że w odcinku na żywo będzie jeszcze lepszy i musi przejść do finału także LUDZIE! Głosujcie! :D Ciekawostka: Nie wiem czy.

Blog Bednarkowa14

Do szkoły iii mam tylko 2 pałi uff...
Super się uczę gut<3
 hahaha lece a jutro wywiadówka ale moi rodzice nie idą : )
aaa....
mam new paznokcie na zel i 2 mi odpadły i musze je zroić bo obgryzam nieeeeeeeeeeeee
SULĘCIN KAMIL BEDNAREK :***
Narka:***
Komentarzy: 0

Kamil bednarek i

Optimistic Thinking! :) - Onet.pl Blog

Kilka zdjęć, zapisków - teraz wszystko się pozmienia. Wychodzę z cienia chciałbym wykrzyczeć to wszystkim, ale serce coś ściska, juz mokre policzki. Zamykam się w pokoju, gasze światło i czekam, aż w modlitwie przyjdziesz do mnie, by mnie pocieszać. Teraz czujesz smutek, płaczesz - to nie ma sensu, tym nie zwrócisz życia, to życie nosisz w sercu. Pamiętaj o tym, bo to jest.Mocniejszym od herbaty, chociaż podkreślałam że będzie bez wina, oczywiście jak zawsze nikt mnie nie słuchał :). Na koniec oglądałyśmy "Szymona Majewskiego" i oczekiwałyśmy na Kamila Bednarka:* a w sumie to usnęłam przy rozmowie Górniak z Szymonem, chociaż przyznaje, że była to interesująca konferencja ;) Trochę się zdołowałam rano gdy uświadomiłam sobie, że nie.

LKP Motor Lublin


Popławski (90.)
Skład:
Mierzwa - Ł. Misztal, Bożyk, Ptaszyński, Falisiewicz (69. Syroka), Wawrzyńczok (72. Drej), Lipecki, Żmuda, Popławski, Oziemczuk (69. Pacholarz), Iwanicki

Korona Kielce
Bramki:
Konon (29.), Gawęcki (90.)
Skład:
Cierzniak - Bednarek, Hernani, Szyndrowski, Nawotczyński, Sobolewski, Wilk, Markiewicz, Sasin (90. Kiełb),.

Dlatego lublinianie, mając więcej swobody przy konstruowaniu akcji, uzyskali przewagę. Szkoda, że w tym czasie zagraniom Motoru brakowało odpowiedniego wykończenia. Z kolei Korona czyhała na kontrę i jedna z nich mogła się powieść. Na strzał z dystansu zdecydował się Paweł Sasin. Odbita od Przemysława Mierzwy piłka spadła pod nogi Ernesta Konona, który natychmiast uderzył, ale. Ustawienie Motoru Lublin na jesień 2008 2008-10-06

Bramkarz :

Przemysław Mierzwa

Obrona :

Tomasz Lenart, Artur Bożyk, Dawid Ptaszyński, Michał Zawadzki

Pomoc :

Krzysztof Lipecki, Rafał Król, Marcin Syroka

Atak :

Janusz Iwanicki, Kamil Król, Marcin Popławski

.

Granice szczescia - bloog.pl

Nie jestem sam, bo na zewnątrz
Jest dwoje zakochanych
Może innym razem, w innym miejscu


komentarze (1) | dodaj komentarz

Piękna piosenka Kurta Nilsena w wykonaniu Kamila Bednarka w MAM TALENT

niedziela, 03 października 2010 0:47

to tak jakby nagle mi powiedziano, że koniec świata.? - mBlog

hej

sora wczoraj nie pisałam no bo net mi nie działał ..
wspomnienia <3 .. byłam wczoraj wieczorem u Monity .. droga do niej to najbliższe mi wspomnienia .. z dzieciństwa i całego mojego życia .. przypominały mi się lata najmłodsze .. gdy na tych polach byłam zimą z Babcią na sankach, wiosną rozłamywałam lód .. latem biegałam po łąkach szukałam.

Jest, ale wszystko się udało .. potem Pasterka .. nie wiem czemu ale lubię tą uroczystość .. też było ładnie ..

Plakat Bednarka .. . widać, że na jezzie xd .. oczy takie małe .. ale to mój kolega xd .. w sumie to bajera xd haha xd .. niżej moje zdjęcie z Ślubu cioci Beaty i Krzyśka .. wyszłam całkiem fajnie.I to bardzo .. co do tej pory mogłoby się wydarzyć boję się nudy i smętności dni oraz wydarzeń, ale zobaczymy ..

rozmowy z Kamilem .. poznałam go na letniej imprezie otwartej u nas w Clubie xd .. bardzo okej jest .. wspominaliśmy ostatnio .. i po rozmowach z nim.