O czym chcesz poczytać na blogach?

Kamery internetowe

Zabawne i niepowtarzalne drobiazgi

13:59, www.ewa-art.net , Elektronika
Link Dodaj komentarz »
sobota, 15 sierpnia 2009
Owocowe kamery internetowe

Jeśli ktoś ma dość zwyczajnych, czarno-szarych, czy metalicznych akcesoriów komputerowych i marzy mu się jakaś oryginalna i kolorowa odmiana, to poniższe modele kamer internetowych na pewno przypadną mu do gustu.

Proszę Państwa oto kamera-jabłuszko (8.0 Mega Pixeli, port USB, zamykana):A tu dla tych co wolą gruszki:Niektórzy zaś preferują arbuzy:Cena takiej kamery to jedyne $12.69 i można je nabyć u Uxsight.com


14:08, www.ewa-art.net , Elektronika
Link Dodaj komentarz »

Rozmowy z sumieniem

0 2010-08-04 W końcu zaczęła wychodzić do ludzi, spotykać się ze znajomymi, chodzić na dyskoteki - po prostu żyć jak typowa nastolatka. O dziwo te internetowe znajomości wyleczyły ją z nieśmiałości,bezradności, nauczyły rozmawiać z ludźmi i nieprzejmować się tak bardzo zdaniem obcych ludzi.

I choć wszystko było wporządku, inni chłopcy zaczęli w końcu zwracać na nią uwagę to jednak żaden z nich nie przypominał tamtego, za.Godzien podziwu.
Następne dni po wizycie były dla niej conajmniej dziwne. Brak apetytu i te uporczywe motylki w brzuchu. Czyżby się zakochała?! NIEMOŻLIWE - ciągle powtarzała w myślach!!

Wszystko to działo się w dobie, kiedy jeszcze telefony komórkowe mieli nieliczni, tzw. cegły a kamery internetowe były drogie i kiepskiej jakości.

Po tej wizycie sobotnie wieczory a potem nawet i całe noce spędzali razem przed monitorem. Aż pewnego pięknego wieczoru ten miły sympatyczny kolega nie pojawił się o umówionej godzinie. A ona czekała, czekała.... Było jej tak przykro, że.

Internet zbliża ludzi ?

Być język, jeśli mamy do czynienia z obcokrajowcem. W tym miejscu należy wspomnieć również o tym, że internet nierzadko pomaga podtrzymywać kontakt z rodziną, która mieszka daleko bądź poza granicami naszego kraju. Dziś nie tylko piszemy z bliskimi, ale również mamy możliwość ich zobaczenia za pomocą kamery internetowej. Rozmawiamy do woli, bowiem nic za to nie płacimy.

ichundberlin.blog

Ktore maja skladac sie w jakas sensowna calosc. jednak brakuje mi weny, motywacji. zamiast tego naplywaja mi lzy do oczu.

zamowilam dzis bukiet kwiatow na dzien matki. piszac zyczenia zalewalam sie smutkiem. chcialabym byc przy nich na wyciagniecie reki. jedyne co zostaje to przedluzenie lacza internetowego, kamery internetowej, kabla telefonicznego. 
czasem mysle, ze za zbyt gleboka wode sie zapuscilam. tracac dno pod nogami, gubiac po drodze wiosla. opadajac z bezsilnosci.

nie lubie takich dni. zagubionych. chaotycznych. smutnych. wtedy zakradaja sie watpliwosci. wierca dziure.

Jacko – drugie podejście… | Hominis est errare, insipientis in errore perseverare.