O czym chcesz poczytać na blogach?

Kamera hd

Forever - bloog.pl

Opaliłem lecz ja zawsze byłem blady, a słońce mi szkodzi. Mam zbyt delikatą skórę i stało się - skóra zaczęła mi schodzić i w tym miejscu się dosłownie spaliła (boli)
    Ostatnie co mam wam do napisania to to, że zarobiłem już ponad 200 złotych więc jest już pewne, że moja ekipa filmowa wzbogaci się o lepszą jakość filmów. Kamera HD już czeka na mnie na Allegro xDD Zamówię ją na trochę mniej niż miesiąc i będę miał z niej zaciesz :D:D

Pozdrawiam i na razie wszystim.

Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,4936989,trackback

komentarze (2) | dodaj.

Xteam7 – My IT News

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Działania

Informacja

Jarek Szybiński zawodowo i nie tylko…

Telemostu, na bieżąco widzimy całą grupę, a na zbliżeniu aktywnego mówcy.

Jakość audio kamery, dokładność śledzenia mówcy, łatwość posługiwania się nią była naprawdę więcej niż zadawalająca. Jedyne, na co narzekała część klientów to jakość wideo – i tu Polycom dokonał ważnej zmiany, zamiast dotychczasowej jakości VGA, mamy HD ready, a więc 720p. Strona producenta z dokładnym opisem znajduje się tutaj.

Do listy ulubionych.
← Kinect dla Windows już dostępny
Sygnity w chmurze Microsoft →
3 komentarzy leave one →
  1. Maciej Czyzowicz permalink
    2 Luty 2012 12:07

    A jak się ma ta kamera do poprzedniej wersji? Tylko HD czy istnieją jakieś dodatkowe zalety?

Me, Myself and I - Onet.pl Blog

A co tam poza tym? Ano żyje się. Całkiem intensywnie ostatnio. 

Na "Podkoziołka" (AKA Ostatki) byłam na mieście. Na baletach. Pierwszy raz od dawna. Ciekawe doświadczenie... Poszłam z jasno określonym celem - wypić drinka i poszaleć na parkiecie. A że mój mózg nie znosi bezczynności - notował obrazki z otoczenia, niczym kamera cyfrowa HD. W skrócie: przeraża mnie kierunek społecznej ewolucji. Głównie asymetria spraw damsko - męskich. Impreza w klubie na Starym Rynku. Wstęp: 15 zł plus najtańsze piwo za 10 zł. Jak na moje standardy - drogo. Drogo, a więc w miarę selektywnie. Czytaj:  średnia wieku powyżej 30-tki. Na każdego Pana ostrożnie szacując - po 4 Panie. A więc.