Rekfol
Zaptech

BUTTON

czasomierze

Po pięknych walkach wyłonieni zostali najlepsi z pośród kilkuset zawodników w kategoriach 60, 66, 73 kg. W najlżejszej zwyciężył Ashley McKenzie z Wielkiej Brytanii, który pokonał Armeńczyka Hovhannes Davtyana. Miejsca trzecie zajęli Yunlong He z Chin i Artiom Arshansky z Izraela.

W kategorii 66 kg miejsce pierwsze zajął Armen Nazaryan z Armenii. Drugi był Paweł Zagrodnik z Polski. Medale brązowe zdobyli David Larose z Francji i Kamal Khan-Magomedov z Rosji.

W finale kategorii 73 kg walczyli Francuz Benjamin Darbelet i Krzysztof Wiłkomirski z Polski. Po niezwykle emocjonującej walce zwyciężył pierwszy z nich. Miejsca trzecie wywalczyli Kioshi Uematsu z Hiszpanii oraz Costel Danculea z Rumunii.

Polscy zawodnicy zdobyli dwa srebrne medale, co dało Polsce 6 miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej.

..::: Wielkie Pozdro od Tasiora :::... Real Madryt The Best :]