O czym chcesz poczytać na blogach?

Kalosze

suharsky blog ;)

Przymierzając dresy, slipy oraz dach z czapką.

Wszystko to, cała ta otoczka oraz atmosfera kupieckiego święta sprawia, że wizyta na bazarze to prawdziwe, wielkie przeżycie dla wielu ludzi. To wspaniałe, że my, Polacy, potrafimy zjednoczyć się w niedzielne poranki w jednym miejscu, skupiając swą uwagę na zakupach :)
skomentuj (7)
2004-05-27 17:42:44 >> Mur beton

[Podkład: Big Cyc - Załóż gumę na instrument]

Afera w 'Barze', zatkany syfon sąsiada, posrane majry Ryszarda Rynkowskiego - to wszystko staje się tylko tłem w obliczu akcji trubadurskiej o tytule 'Siedmiomilowe kalosze', podczas której najzwyczajniej w świecie kalosze poszły w ruch. Wędrując w takowych kaloszach przez świat nie zważaliśmy na przeszkody naturalne takie jak akwen wodny o niewielkim znaczeniu strategicznym (inaczej - kałuża). Nie stanowiły one żadnego zagrożenia dla naszych stóp, jak i dla kaloszy które były na nie założone, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Cieszy nas także rosnąca popularność kaloszy wśród młodych dzieci oraz młodzieży. To znak, że nasze społeczeństwo wreszcie dojrzało do podjęcia życiowej decyzji o kontynuowaniu jakże bogatej tradycji noszenia dobrych, polskich kaloszy.

szoping

Zimą i wiosną, bo nie są z samej gumy - mają w środku wkładkę z materiału w pepitkę, która sprawia, że unikniemy chłodu w mrozy, ale i nie będzie nam gorąco w ciepłe dni. Zależnie od pogody można wybierać cieńsze lub grubsze skarpetki - wiadomo.  Są całe z gumy (pomijając skórzane dodatki), co nie jest normą w kaloszach Tommyego Hilfigera, a co jest przydatne - chodząc po kałużach czy plusze możemy ochlapać sobie łydki, od czego zostawałyby na materiale plamy. W tym wypadku wystarczy but wytrzeć czymkolwiek lub nawet zanurzyć w wodzie. Kolejny plus to ich wygląd - nie są to zwykłe nudne kalosze, nie są też nadmiernie pstrokate.

Wyglądają jak oficerki - mają skórzany mankiet u góry i skórzany pasek wokół kostki, który zawsze można odpiąć (co często robię, żeby go nie pobrudzić podczas wypraw po lesie czy roztapiającym się śniegu). Co ważne, buty są bardzo wygodne i mają bardzo dobrą przyczepność - prawie nie ślizgają się na lodzie, co pewnie odstraszy fanów urozmaiconego chodzenia zimą ;) Żeby skórzany pasek wokół kostki nie spadał i leżał perfekcyjnie umieszczono nad piętą wypustkę, która hamuje jego przemieszczanie się w dół (bardzo pomysłowe!).

Zofia's Blog

Na jesienną słotę..

Kiedyś kalosze kojarzyły się nam z niemodnym, gumowym obuwiem, które niechętnie zakładałyśmy tylko w naprawdę koniecznych sytuacjach. Dziś  ubieramy je chętnie są bowiem idealne na jesienną pogodę – słotę i deszcz, a od kilku sezonów poza tym, że praktyczne to jeszcze modne. W różnym stylu i kolorze, krótkie i długie, z obcasem i bez..tak abyśmy mogły znaleźć coś odpowiedniego..

Ja Wam proponuję KALOSZE w butiku SHOES AND THE CITY na espace-max.pl:

Kalosze, Shoes and the city, cena: 146zł, zamiast: 300zł, espace-max.pl

Kalosze, Shoes and the city, cena: 214zł, zamiast: 424zł, espace-max.pl

Kalosze, Shoes and the city, cena: 330zł, zamiast: 673zł, espace-max.pl

świat wg M-ki - Onet.pl Blog


11 września 2010

- Ta-ta!! – radośnie krzyknęła M-ka widząc w telewizorze Stevena Seagala.

 

Jeszcze nie wiem, co mam o tym myśleć…


Katie
2

09 września 2010
Breaking news:

M-ka na mokradła [patrz poprzedni post] nie dotarła.
Po pierwszym kroku w kałużę, rozpłakała się, że ma brudne kalosze...

...jak  na dziecko mieszkające na wsi przystało...


Ostatni romans, pierwszą miłością... Lucjusz & Hermiona - Onet.pl Blog

Ci rozwód i pozwolę odebrać sobie należytą część majątku, to jesteś w błędzie. - Tobie zawsze chodziło jedynie o pieniądze. Teraz jednak mam dowody na twoją zdradę i mam zamiar się rozwieść, czy tego chcesz, czy nie. I zapamiętaj to sobie. NIGDY NIE DOSTANIESZ ANI KNUTA Z MOJEGO MAJĄTKU!!!!!          Hermiona była w wielkim szoku. Zastanawiała się, jak zareagują jej przyjaciele. Nie było jej jednak dane dłużej nad tym myśleć. Zauważyła bowiem, że Lucjusz ma zamiar wyjść z gabinetu i to przez bibliotekę. Szybko wybiegła z biblioteki i ruszyła szybkim krokiem do pokoju Draco, by przygotować go na nadchodzącą wiadomość. 
Kalosze
22 Wybitny