O czym chcesz poczytać na blogach?

Kalkulator kredytowy

Kredyty w wersji PRO

I podzielę się nią z Wami.

Najpierw znalazłem serwis o najtańszych kredytach gotówkowych. Choć bezpośredniej odpowiedzi na pytanie “jaki kredyt gotówkowy jest najtańszy” wcale nie otrzymałem, to znalazłem na tej stronie jeden przyjazny link, który uratował mnie z opresji. Ten link prowadził do kalkulatora najniższych rat kredytu gotówkowego z możliwością wysłania wniosku przez internet.

Chociaż od dawna zajmuję się finansami w internecie i korzystam dosyć intensywnie z konta bankowego w internecie, to nigdy jeszcze nie wysyłałem wniosku o kredyt gotówkowy online.

Najniższa rata wcale nie taka tania.

Za pomocą wspomnianego kalkulatora, okazało się, że najtańsza rata kredytu znaleziona przez ten właśnie kalkulator nie była niższa niż oferta na innej podstronie tego serwisu. Postanowiłem więc zgłębić tajniki poszukiwań najlepszych kredytów gotówkowych i odnalazłem w sieci info, że istnieje kilku operatorów kalkulatorów kredytowych. Są wśród nich ComperiaLead, Bankier.pl i chyba Money.pl.

Serwis o najtańszych kredytach korzysta z kalkulatora Bankier.pl., chociaż obiecują, ze wkrótce będą jedynym serwisem oferującym kredyty gotówkowe od wszystkich partnerów banków, którzy oferują kalkulatory kredytowe.

Zatem jak znalazłem najtańszy.

Strony internetowe 2010

Wpłynął na przyszłe losy świata.

Bronisław Halembowicz, właśnie włączył swój nowiutki komputer, zakupiony dzięki pieniądzom pożyczonym z banku. Bronek pierwszy raz w swoim życiu wziął kredyt i teraz czuł się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Czy bał się jakichś konsekwencji, albo kredytowych pułapek? Zdecydowanie nie – sądził nawet, że dostał prezent od losu, w postaci pieniędzy leżących po drugiej stronie ekranu komputera. Bo trzeba wyjaśnić, że Bronisław to osobowość modernistyczna, dlatego też pierwszy w jego życiu kredyt został zawarty drogą nowoczesną, a mianowicie przez Internet! Już od.

Po dłuższych wahaniach odrzucił kredyty inwestycyjne, obrotowe, kupieckie, a nawet leasing. Stawał się coraz bardziej zdesperowany w swych poszukiwaniach, nie wiedział bowiem, co będzie dla niego najkorzystniejszym rozwiązaniem. Postanowił więc, że nie będzie szukał na chybił-trafił, włączył pierwszą lepszą stronkę z kalkulatorem kredytowym i rozpoczął dokładne obliczenia.

Okazało się, że Bronek jest najlepszym kandydatem do kredytu gotówkowego. Nie czekał ani chwili dłużej, otworzył kolejną stronę z formularzem umowy kredytowej i z pasją wziął się za jej uzupełnianie. Udało się – cała sprawa zakończyła się oszałamiającym.

Jak postanowiłam wybudować dom.

wtorek, 31 maja 2011
  • Starania o kredyt i poszukiwania odpowiedniej działki. Czyli o tym jak mnie to wszystko przeraża...

    Na początku była myśl, a w zasadzie marzenie. 

    Trafiłam w internecie na kalkulator kredytowy. Kuszące są perspektywy wybudowania swojego domu za gotówkę z banku, nawet jeśli oddamy prawie drugie tyle :-/

    W zeszły piątek chciałam policzyć ratę, podałam z głupoty swój numer telefonu i oddzwonił doradca. Twierdzi że mamy zdolność do 600 tyś zł. Sama bym sobie tyle nie pożyczyła... Mąż zdziwił się.

Producent materacy

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi