O czym chcesz poczytać na blogach?

Kajagoogoo

Warszawa Powisle Blog

Elektro pop, new wave, indie. 

Mmx i Sjnet mają za sobą wiele udanych
imprez w łódzkich klubach takich jak Jazzga, Bagdad Cafe czy Stara Szwalnia, grali też już w Saturatorze, Hydrozagadce, Zwiążmnie, 3Kolorach, Śnie Pszczoły, poznańskim Cafe Mięsna, krakowskim klubie Folia Koncept Club, toruńskim NRD.

Ich ponad 7-letnia działalność jest związana głównie z łódzką sceną muzyczną. Dj-e mają na koncie
imprezy m.in. z grupą Times New Roman, dj Fagotem (Procesor Plus, 19 Wiosen), dj Nebazem, moskiewską grupą electro - Roboti (

Tego wieczora na parkiecie będą królowały takie gatunki muzyczne jak synth pop (Soft Cell, Depeche
Mode, OMD, The Buggles, The Human League, Kajagoogoo, Heaven 17, Bronski Beat, Yazoo, ABC), new romantic (Ultravox, Visage, Duran Duran, Classix Nouvoeaux, Culture Club, Spandau
Balet), italo disco (Savage, Ken Laszlo, P.Lion, Albert One, Radiorama, Valerie Dore, Sabrina, Scotch, Baltimora, Righeira, Ryan Paris, Spagna, Miko Mission, Mike Mareen) okraszone tanecznymi
dźwiękami z gatunku electro i electro pop.

muzyka: synth pop, new romantic, italo disco, electro, electro pop, new wave
kiedy: 2011-04-15 (piątek)
gdzie: Bar Warszawa Powiśle, Warszawa, ul. Kruczkowskiego 3B
kto gra: Mmx, Sjnet
wstęp: wolny
start: godz. 22

http://www.myspace.com/diskollektive
2011-03-16.

king-for-a-day blog

!

Witam po dłuższej przerwie. Dzięki za wszystkie życzenia noworoczne. Ja też życzę wszystkim - Do Siego!
Święta upłynęły nam bardzo spokojnie. Wigilia u teściów, I-e święto u moich rodziców a II-e u nas w domu. Co do sylwestra, to było fajnie, ale mogło być lepiej. Zrobiliśmy go w domu. Zaprosiliśmny parę osób. Niektórzy niestety nie dorośli do tego, żeby żyć w "stadzie". Po tym jak się zobligowali do tego, że przyjdą do nas na sylwka po prostu nas olali. Poza tym parę osób (dokładnie dwie) tak się schlało, że z trudem dotrwali do połnocy.
Bawiliśmy się przy składance mp3 skompilowanej "by me". Czego tam nie było THE EELS, JANE'S ADDICTION, LIPNICKA/PORTER, ROLLING STONES, KAJAGOOGOO, DIDO, MADONNA, dwa numer MONTY PYTHONA - "Every Sperm is Sacred" i "Always Look On The Bright Side Of Life", KAYAH i wiele, wiele innych. Bawiliśmy się z pewnymi oporami. Babcia Kasi zmarła przecież niedawno.
Po długim urlopie wracam do Was z zapasem sił. Mam nadzieję, że nowe notki będą w miarę ciekawe i będziecie chcieli je komentować.

king-for-a-day 2004-01-07 10:58:33
skomentuj (5)


TO OSTATNIO OGLĄDAŁEM

Postanowiłem wprowadzić nową kategorię do moich notek - to ostatnio oglądałem - da to moim nielicznym acz stałym czytelnikom pogląd na to - jakie filmy lubię oglądać a jakie nie. No to zaczynam:


1. "Solaris" -.

podniebnylot blog

ALE!
Ale mialem dzisiaj rozmowe, az sie spocilem. Bylo swietnie. Uwielbiam takie podniecenie.
podniebnylot 2003-08-19 05:49:18
skomentuj (1)


123
Cos ten blog sie zacial ostatnio i ucieklo mi tyle wspanialych mysli. Czulem sie tak ostatnio oswiecony i nie moglem z siebie tego wszystkiego wydobyc na czas. Dziwne no nie? Przed chwila robilem taka herbatke z sokiem, i calkiem mi smakuje gdy ja teraz pisze. Wydaje mi sie ze robie dosyc dobra herbatke, czy ktos chce sprubowac Zapraszam...
podniebnylot 2003-08-20 21:22:41
skomentuj (0)
cos o Limahlu
Znowu zszedlem sobie to moich plyt i wyciagnalem taka skladanke na jednym kompakcie najwieksze przeboje Kajagoogoo i Limahla. Sluchalem, i fajnie to do dzisiaj wszystko brzmi. Pamietam jaki szal byl na tym punkcie. Szczegulnie na Limahl. Potem gdy juz sie rozeszli, oni byli w Polsce bez niego i tez byli bardzo popularni. A Limahl mial tez kilka wielkich przebojow, ale to wszystko powoli przepadlo, abydwoje potrzebowali siebie nawzajem. Pamietam jak raz robilem dyskoteke w 8-ej klasie, i akurat puscilem nagranie Limahla to az wszystkich zachecilo do tanca. Niektorzy tanczyli bo tanczyli, a niektorzy tanczyli bo Limahl. Mowie to o populacji glownie zenskiej. Wtedy mozna bylo puscic Limahla jak wymiotuje i tez by tanczyli. Sila gwiazdy, no nie? Nastepna sytuacje to byly te fryzury tego zespolu, jak i Limahla. On to wszystko wymyslil bo z.

mocotowski

Drums in the night

Like sweet soul music

Like sunlight

I need your love !!!!


I na koniec zagadka : czy ktoś wie kto to jest Paul Hewson, ewentualnie jako kto jest bardziej znany ???

mocotowski 2003-04-11 11:43:21
skomentuj (5)


PIĄTEK ...

No tak, zagadka okazala sie banalna, sporo fanów musiało się pojawić. Kiedy byłem w ósmej klasie, i zaczynałem słuchac U2, ( a nie powiem ile lat temu to było), nikt nie wiedział co to jest U2. Nieliczni kojarzyli gdzies tam utwór "I still haven't found what I'am looking for" , albo "With or without you", ale nikt za bardzo nie wiedzial co to za kapela. Wtedy na topie był Limahl, Kajagoogoo, potem pojawił się Modern Talking, AHA i Pet Shop Boys, potem Depeche Mode. Ja robiłem sobie fryzurę na Adama Claytona z U2, chodziłem w czarnych spodniach, Martensach, nosiłem znaczki albo naszywki U2 z płyty The Yoshua Tree i nikt nie wiedzł o co biega. Pamiętam też imprezy na których właczałem kasety U2 i bawiliśmy sie przy tym. Wszystkie teksty do dzisiaj znam na pamięć. Moi koledzy włączali Marleya albo inne kapelki Reggae. Nikt nie słyszał o paleniu jointów, mało kto miał dredy. Teraz się pozmieniało. U2 można znaleźć w każdym sklepie, wszystkie płyty można wszędzie kupić, każdy małolat wie co to za kapela, Bono stał się osobą publiczną, udziela się w krajach 3 świata, daje.