Bardzo Skoczkowy Blog

Tak jak Niemcy i wyciągnąć z nich tak dobre wnioski. Gazeta usprawiedliwia także Kahna.

- Kahn nie jest robotem, nie jest także skałą, jest tylko człowiekiem i może się pomylić.

„Niemcy wicemistrzami świata” – czytamy na pierwszej stronie „Die Welt”

- To nie wstyd przegrać z Brazylią, która gra w piłkę najlepiej na świecie. Możecie wrócić do domu z wysoko podniesionymi głowami – podsumowuje „Die Welt”.

aniapad 2002-07-01 15:45:41
skomentuj (1)

Oli Kahn najlepszym piłkarzem i bramkarzem mistrzostw
Kahn stał się tym samym pierwszym bramkarzem, który wywalczył "Złotą Piłkę" dla najlepszego piłkarza MŚ. Plebiscyt, w którym decydujący głos mają dziennikarze jest przeprowadzany od MŚ w Hiszpanii w 1982 roku.

aniapad 2002-07-02 14:34:02
skomentuj (2)
:-)
Witam!
Chciałabym Wam powiedzieć, że mam do oddania dwa blogi. Jeden o nazwie patrycja.blog.pl, a drugi ewelinakor.blog.pl. Blog patrycja jest czysty, a ewelinakor mogę naprawić do stanu w którym się dostaje.

Blog Funfelinho

Którzy ograli Portugalię 3:1. Pomimo, iż Klinsmann postanowił dać szansę kilku rezerwowym zawodnikom, to byli oni niemalże w każdym elemencie lepsi od swoich przeciwników i w efekcie zasłużenie zwyciężyli 3:1. Kapitalną partię rozegrał Schweinteiger.

Mecz o trzecie miejsce odważniej zaczęli gospodarze i to oni już w 4. minucie mogli objąć prowadzenie. Strzał Kehla jednak minimalnie minął bramkę Ricardo. 240. sekund później swojej szansy nie wykorzystał Klose. W 15. w sytuacji sam na sam znalazł się Pauleta, lecz znakomicie obronił Kahn. Z minuty na minutę coraz lepiej grała Portugalia, choć to Niemcy byli groźniejsi w swoich poczynaniach.

W 20. minucie świetnie uderzył Kehl, ale równie dobrze ze swoich obowiązków wywiązał się Ricardo. Chwilę później świetnie rzut wolny wykonał Podolski, ale ponownie goalkeeper rywali nie dał się zaskoczyć. W 37. groźnie atakowali podopieczni Scolariego, lecz nie wykorzystali swojej szansy.

Pierwsza część gry nie była zbyt emocjonująca. Przez większą część przeważali gospodarze i to oni byli groźniejsi w swoich.

Sportowe Fakty

Ostatnich minut. W konfrontacji z Getafe CF Bayernowi pomogło szczęście, jednak tym razem pewnie zmierzający po mistrzostwo Niemiec zespół musiał uznać wyższość drużyny Dicka Advocaata.

Już od pierwszych minut rewanżowego spotkania gospodarze pokazali, że nie zamierzają bronić korzystnego wyniku wywiezionego z Allianz Arena (1:1). W 3. minucie Lucio sfaulował przed własnym polem karnym Pawła Pogrebniaka, a sam poszkodowany "wymierzył sprawiedliwość" popisując się zaskakującym, płaskim strzałem. Piłka przeszła przez nieszczelny mur i Oliver Kahn po raz pierwszy musiał sięgać do siatki.

W 39. minucie składną akcję mistrzów Rosji precyzyjnym strzałem w "długi" róg wykończył Konstantin Zyrianow i pierwsza część spotkania zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem Zenita.

Po przerwie gospodarze kontynuowali dzieło zniszczenia Bayernu. W 54. minucie.

Blog skokiN

Komentarzy: 0 Gorący towar na rynku 2007-03-15 Bayern Monachium to kolejny, obok Arsenalu i Milanu wielki klub, który chce pozyskać Artura Boruca. Według doniesień szkockiej prasy mistrz Niemiec jest poważnie zainteresowany golkiperem Celtiku Glasgow, który w stolicy Bawarii miałby zastąpić samego Olivera Kahna.

Artykuł ukazał się we wczorajszym wydaniu "Daily Record". Według szkockiego dziennikarza Boruc znalazł się na czele listy sporządzonej przez trenera golkiperów Bayernu - Seppa Maiera, który rozgląda się za następcą Kahna. Szkoci również zaczynają więc żyć transferem polskiego bramkarza, doskonale zdając sobie sprawę, że to przede wszystkim Boruc będzie bohaterem letniego okienka transferowego w Szkocji, a im bliżej jego otwarcia, tym spekulacji i kolejnych chętnych będzie oczywiście przybywać.

-.

VOTUM SEPARATUM - Onet.pl Blog

Oręża ataku niż sprawy obyczajowe. W 2005 roku brukselska prostytutka oskarżyła o gwałt eurosposła Samoobrony Bogdana Golika. W mediach zaczęła się nagonka, deputowany stał się obiektem kpin i żartów. Sprawa gościła na pierwszych stronach gazet. Po wielu miesiącach sąd belgijski oczyścił Golika ze wszystkich zarzutów. Media głównego nurtu wyrok ten przmilczały. Golika nie ma już w polityce. W tym roku nowojorska pokojówka oskarżyła o gwałt szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego i murowanego faworyta w wyborach prezydenckich we Francji Dominika Strauss - Kahna. Amerykańska prokuratura zatrzymała polityka, media wydały wyrok. Po dwóch miesiącach prokuratorzy wycofali się z oskarżenia. Ale Strauss - Kahn stracił stanowisko, dobre imię i szanse na fotel prezydencki. I takie to właśnie są te seksafery. W sprawie Łyżwińskiego koronnym dowodem oskarżenia miały być testy na ustalenie ojcostwa dziecka Anety Krawczyk. Jednak wykazały one, że zarówno Łyżwiński jak i wszyscy wskazani przez Krawczyk mężczyźni nie okazali się ojcem jej córki. Mieliśmy więc słowo przeciwko słowu. I to wystarczyło by skazać Stanisława.