O czym chcesz poczytać na blogach?

Kaguya

amor vincit omnia

Na niego, dotknęła jego dłoni, uścisnęła swoimi, była tak blisko a jej oczy śmiały się i płakały...
- Wiem Syriuszu... Ja... Chciałam cię zabrać gdzieś gdzie bylibyśmy tylko we dwoje... Bo chciałam żebyś wiedział, że i w moim sercu szaleje gwiezdny pył.... pamiętasz ? Kiedyś powiedziałeś mi, że „Pewnie każda ziemska dziewczynka doświadcza kiedyś wrażenia, że w jej sercu szaleje gwiezdny pył.”, wtedy nie przyznałam ci racji... ale teraz wiem... wiem, że to prawda... ale ty - tu po jej policzku zaczęła spływać łza – ale ty musisz żyć.. bo kiedy twoja prawdziwa księżniczka Kaguya wróci, w twoim domu musi palić się światło – i kiedy znów przybędziesz tu, do swojej wymarzonej przestrzeni, przybędziesz z nią i obejrzysz ten gwiezdny pył...
- Ale ty....Przecież to ty... Mi... – dotknęła palcem jego ust i pocałowała. Poczuł jak pali jego ciało, przenika duszę. Czas na chwilę... zatrzymał się...
- Przyleć na księżyc i sprawdź czy na nim jestem czy nie...
- Tak zrobię to !!
- Kocham cię „gwiezdny chłopcze”...
- Mil... – wyszeptał.
- CAŁE SZCZĘŚCIE, Ravix udało się,... – kobieta zaniosła się szlochem..

Blog Inkaski

Świeci dziwnym blaskiem. Naciął go i wydobył z niego dziewczynkę, która była tak mała, iż mieściła mu się w dłoni. Zabrał maleństwo do domu i nazwał ją imieniem Kaguya.
Jego przybrana córka rosła bardzo szybko, a wkrótce jej uroda i talent stały się słynne w całej Japonii. Nic więc dziwnego, że szybko u progu ich domostwa zaczęło roić się od potencjalnych kandydatów na męża dla Kaguyi. Dziewczyna jednak wszystkim odmawiała, a Taketori do niczego jej nie namawiał. Wkrótce większość kawalerów wycofała się onieśmielona jej stanowczością. Pozostało jedynie pięciu zalotników, którym mądra Kaguya postawiła pewien warunek: jej rękę dostanie ten, kto dostarczy jej przedmiot, którego zażąda. Żaden jednak z pięciu mężczyzn nie był w stanie spełnić niemożliwych do wykonania żądań dziewczyny. W końcu plotki o niej dotarły na dwór cesarski, toteż cesarz udał się do domu starego Taketoriego, aby się z nią spotkać. Serce cesarza owładnęło ogromne uczucie do pięknej Kaguyi i również poprosił ją o rękę. Dziewczyna jednak nie ustąpiła i tak jak pozostałym zalotnikom, odmówiła mu.
Aż nadszedł sierpień i kilka dni przed pełnią księżyca, Kaguya wyznała starcowi, iż pochodzi z.

13 Gotei---'Historia Shinigami' - Onet.pl Blog

Hitsugaya Toushirou
Rangiku Matsumoto
[Narcyz]
11
Zaraki Kenpachi
Kusajishi Yachiru
[Krwawnik]
12
Kurotsuchi Mayuri
Kurotsuchi Nemu
[Oset]
13
Joushirou Ukitake
brak
[Śnieżyca]

Usunąłem tylko Amagai Shousuke, bo moje story dzieje się przed tą całą akcją w Huendo Munco ;) Jeśli chodzi o te kwiaty to jest to co pojawia się na ich ciele kiedy chcą zdjąć limit one mają różne znaczenia sprawdźcie sobie na wikipedia.org xD Teraz tak, moje opowiadanie opowiada o kilku zwykłych Shinigami z 10 dywizji są to:
1. Hyuga Neji
2. Tenten
3. Uchiha Sasuke
4. Haruno Sakura
5. Kaguya Kimimaro
6. Uzumaki Naruto
7. Hyuga Hinata
Są młodymi Shinigami nie dawno przystąpili do oddziału i nie znają nawet imion swoich Zanpakutou oprócz tych siedmiu jest jeszcze kilka osób ale są z innych oddziałów i na razie nie będę pisał ich imion bo sam nie wiem ile ich będzie xD Historie postaci wsadze wkrótce ale o głównej postaci być musi ;P
Neji Hyuga
Neji jest z klanu Hyuga który jest prawie tak znany i szanowany jak klan Kuchiki, Neji jest z bocznej gałęzi więc w życiu nie miał lekko żył normalnie jego pochodzenie nie było wtedy ważne. Jego rodzice zginęli, zostali zabici przez.

Anime Yaoi Opowiadania - Onet.pl Blog

- Gaara! Gdzie jesteś! Kso...!
To co zobaczył rudowłosy nachwilę odebrało mu mowę przez co prawie spadł.
- No jesteś....Khy....
- Kimimaro....Przecież ty nie żyjesz!
- Chodź za mną głupcze, nie będę walczył wśród tych wszystkich śmieci.
Młody Sabaku stłumił w sobie złość, lecąc za Kaguyą rozmyślał co sprowadza tego nieboszczyka do niego, jak on żyje, dlaczego żyje,co ode niego chce...

Odeszli wystarczająco daleko od wioski by czuć lodowaty wiatr tej surowej krainy.
- Czego odemnie ch....
Białowłosy żucił się na chłopaka trzymając katar z kości Przyjemna.
Poczuł pocałunek na jednej ze swoich stóp.
- Co ty......
- Mówiłem mam się tobą zająć.
- A-Ale żeby tak?
- Nie podoba ci się?
Umilkł, to było miłe, w najgłębszych zakamarkach swojego umysłu nigdy nie wyobrażał sobie takiej przyjemności z zaledwie jednego pocałunku.
Kaguya zaczął całować łydki zbliżając się do ciała Sabaku.
- My chyba nie powinniśmy.
- Cicho
Kimmimaro ukradkiem usiadł na Gaarze robiąc mu piekące malinki na szyi.
Czeronowłosy odwzajemniał te czynności z lekkim zażenowaniem.
Poczuł rękę chłopaka na swoim przyrodzeniu.
- Nie może.

News - AstroPress

Eksploracja księżyca - nowa saga

Na 14 września przewidziany jest start misji, mającej na celu dalsza eksploracje naturalnego satelity Ziemi, Księżyca. Wszystko za sprawą Japońskiej Agencji Kosmicznej (JAXA), a dokładnie jej najnowszego dziecka: „Kaguya”.

 

Artystyczna wizja satelity JAXA na tle Księżyca

Celem misji jest pogłębienie wiedzy na temat samego początku powstania Księżyca jak i jego zastosowania w przyszłości. Kaguya ma na swoim pokładzie 14 rożnych instrumentów, każdy służący do innych celów. I tak np. przedmiotem badań będzie rozkład pierwiastków, minerałów, topografia terenu, pole grawitacyjne, oraz środowisko skalne globu. Również do zadań satelity będzie należało badanie bezpośredniego otoczenia Księżyca: pola elektromagnetycznego oraz wysokoenergetycznych cząsteczek.

LInk do artykułu oryginalnego:

http://www.esa.int/esaSC/SEMWM7NPQ5F_index_0.html 

NarutoTheBestOne - Onet.pl Blog

- Yyyy...

- Weź nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi- mówiłam i zaczęłam mu się przyglądać. Ja pier****, przeciez to nie Kimimaro, jak ja mogłam go pomylić z tym facetem.

- Jezu. Przepraszam. Pomyliłam cię z...

- ...Kimimaro. Zgadłem?- powiedział nieznajomy, spoglądając na mnie najbardziej lśniącymi brązowymi oczyma jakie kiedykolwiek widziałam. Jezuuu...przed chwilą myślałam, ze to Kimimaro, a teraz co? Muszę się ogarnąć, bo ppomyśli, ze jestem jakaś psychiczna, bo sie tak na nie go gapię.

- Yyy...no tak, ale....

- Ooo...to Kimimaro nic o mnie nie wspominał? Cały on. Kenji Kaguya, a ty to...

- Kazumi Yoshiko. Kimimaro to twój brat? Nigdy nie wspominał, że ma brata...

- Mój młodszy brat. Nigdy nie sądziłem, ze wyrwie taką dziewczynę- powiedział, puszczajac oczko.

- Hej, hej, hej. Bez rozpędu proszę. Jaka dziewczyna, koleżanka, jeżeli w ogóle- natychmiast go poprawiłam.

- Hehe. To skąd go znasz?

- Ze szkoły. Tak się zdarzyło, ze trafiliśmy do tej samej drużyny. A tak w oógle to jeszcze raz przepraszam, na pierwszy rzut oka jesteście identycznie, ale w tej chwili wydajecie się zupełnie inni.

- Co masz na myśli?

- No np. on ma oczy koloru.