O czym chcesz poczytać na blogach?

Kaen

Tajlandia

Buri, Chai Nat, Uthai Thani i Tak. Nazwa Nakhon Sawan oznacza Niebiańskie miasto.

Komentarzy: 1 Samut Sakhon 2008-10-22

Samut Sakhon (สมุทรสาคร) jest jedną z centralnych prowincji (changwat) Tajlandii. Sąsiaduje z prowincjami Samut Songkhram, Ratchaburi, Nakhon Pathom i Bangkokiem. Prowincja leży nad zatoką Tajlandzką.

Komentarzy: 0 Nakhon Ratchasima 2008-08-10 Nakhon Ratchasima (taj. นครราชสีมา, również Korat lub Khorat) jest jedną z prowincji (changwat) Tajlandii. Sąsiaduje z prowincjami Chaiyaphum, Khon Kaen, Buriram, Sa Kaeo, Prachinburi, Nakhon Nayok, Saraburi i Lopburi. Pod względem powierzchni.

love-story-naruto-hinata - Onet.pl Blog

Która niszczyła kamień w posadzce. Blondyn zdołał uciec przed nią skacząc do góry i zawisając w powietrzu. Hinata zrobiła to samo, po czym sama zdobyła się, aby zaatakować nową bronią. Oba miecze chakry zalśniły majestatycznie zanim ciemnowłosa uwolniła ich moc. Dwa połączone ostrza, w kształcie litery X, pomknęły ku ofierze, ale ten znów zdołał zniknąć z pola rażenia.
- Jakkolwiek to jest zabawne, nie mam czasu na takie rozrywki! - powiedział Mezo. Następne co para shinobi zobaczyła to szybkie pieczęcie i usłyszała nazwę jutsu - KATON! KURO OOTORI KAEN NO JUTSU! (ELEMENT OGNIA! TECHNIKA PŁOMIENIA CZARNEGO FENIKSA!)
    Czarny ogień wypłynął spod skrzydeł demonicznego wojownika. Przybierając postać olbrzymiego ptaka, naparł on na dwójkę shinobi. Jednak Hinata była już przygotowana na podobną ewentualność.
- Naruto-kun! Schowaj się za mną! - kazała kunoichi. Gdy blondyn posłuchał, ona rozpoczęła swoje dzieło. - SHUGO HAKKE! ROKUJUU YON TEN SHOU! (STAŻNIK 8 DIAGRAMÓW! 64 NIEBIAŃSKICH DŁONI!) - korzystając z mocy, zarówno własnej jak i jej broni, Hinata utworzyła idealną kulę złożoną ze.