O czym chcesz poczytać na blogach?

Kac vegas w bangkoku

klaudiaes | e-blogi.pl

Uwielbiam chodzić po domu niepomalowana z włosami związanymi w koka, w najszerszej bluzie znalezionej w zakamarkach szafencji, w dresowych spodniach, papuśnych papciach, popijając cynamonową gorącą czekoladę . Na chwilę obecną jest to raj dla duszy . A.

Justify;">Ludzki rozum jest nadzywczaj skomplikowany . Nigdy nie potrafi sprecyzować swojego stanowiska . U mnie dzieje się dokładnie tak wieczorami . Za kaźdym razem, gdy coś postanowie, jestem święcie przekonana o słuszności swojej decyzji, nadchodzi noc i wszystko zmienia o 360 stopni ..

W łapce, tak właśnie spędzę najbliższe godziny, czyż to nie jest piękne ? ;-)


P.S. za nami "Kac Vegas" oraz "Kac Vegas w Bangkoku" . o nie, po obejrzeniu takich filmów będę zmuszona w przyszłości wybić mojemu chłopakowi, narzeczonemu bądź mężowi z.

pinkcoffeemonster.blog

Myślałem, że nie dam rady. Samego wykańczania detali (dosłownie i przenośni) było cztery dni. Efekt – lekko sztywny. Jak zawsze. Nie wiem skąd bierze się we mnie ten "sztywnacyzm". Tzn. wiem – jak dla kogoś, to chcę lepiej, co nie zawsze przynosi pozytywny.To śmieszne, że seriale tego typu są jakimś powrotem do czegoś coś już nieuchwytne. Pamiętam mamę, która kupiła gazetę dla kalendarza z główną trójcą. Wisieli na ścianie skąpani w karminach.  Kapiąc przesadą, blichtrem i fortuną. Rysunkiem złożyłem hołd i.

Filmowo:

„Musimy porozmawiać o Kevinie” – ciekawy acz nieprzełomowy. Przykry film o negatywnych skutkach beztroskiego wychowania. A nie kpiąc – o zalążkach zła, ciężkich do zamiany na cokolwiek innego.

„Zakochana.

Redakcję gazety, ale ogólnie było porządnie. Ładna, zgrabna adaptacja. Fantastyczna Lisbeth. Świetnie zagrana postać.

„Kac Vegas w Bangkoku” – taka sobie część druga. Niby lepsza niż jedynka, ale czy to „więcej” znaczy lepiej?

The discovery of India

Jeden lat życia w Polsce.

W pierwszym poście porównałam nasz kampusowy pokój, do pokoju, w którym obudziła się ekipa ‘’Kac Vegas w Bangkoku” po wieczorze kawalerskim Stue. Teraz stwierdzam, że przerysowałam fakty. A może raczej – wykrakałam sobie takie lokum.

chodź za mną... - bloog.pl

Trzek Króli. Dzieciaki z mojej parafii miały przygotować korony i berła i po procesji złozyć je przy naszej szopce betlejemskiej w światyni parafialnej. To nasze uznanie w Królewskości Jezusa Chrystusa.

Małymi krokami ale co raz bliżej nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Jak w każdym domu, jak w każdej rodzinie na te uroczyste dni robi się porządki, przystraja mieszkanie, ale także dokonuje się odświeżenia swego.

(złoto niebieski). Od czasu zakupu nie miał on żadnych emblematów związanych z Maryją. Podjąłem więc decyzję iż zakupię tzw. aplikację w jednym, ze sklepów z szatami liturgicznymi(www.urbanowiczhaft.pl – gorąco polecam).

Parafii wziąłem udział w nocy kina. Wśród wielu filmów obejrzeliśmy trzy: „O północy w Paryżu”, „Kac Vegas w Bangkoku”, „ Kod nieśmiertelności”.

Mój świat

Drugiej osoby, zdarza się, że odpisują innym podszywając się pod tą drugą osobę. I nazywają to bezgranicznym zaufaniem. Mnie się to w głowie nie mieści, ale może po prostu jestem zacofana. To raczej brak prywatności. Nie wyobrażam sobie, że przeglądam konta Daniela..Rozkładałyśmy szafę na czynniki pierwsze - deski i gwożdzie. Zajęło nam to parę godzin, bo szafa pokaźna i bardzo ciężka. Wyrzuciłam karton niepotrzebnych rzeczy. Dziwna tendencja, wyrzucam i wyrzucam, a wolnego miejsca nie przybywa. Przedpokój na razie nie wygląda imponująco,.

Wczoraj byliśmy całą paczką na imprezie firmowej w Olsztynie, firma skończyła 2 lata;) Był "Kac Vegas w Bangkoku", sprint po sklepach (czy to możliwe, że nie produkują sukienek które spodobałyby mi się? Nie mam przecież wygórowanych.

singel.blog

Dopiero. Pojechalismy do Tifnit, nie bylo zbyt duzych fal ale bylo przyjemnie nawet. Tak lekki dzien, chill bez pospiechu. Zaplacilem Mohamedowi zeby posprzatal troche przed domem, po weekendzie bedziemy finalizowac sprzedaz w Urzedzie mOrkism i oto jestem wlascicielem domu wykutego w skale, na plazy przed domem cudowne beach breaki, juz teraz niezly surf tam jest a.Przyszedl mail z Bangkoku ze zostalem wybrany jako hosted buyer na targi i lece na ich koszt na 2 tyg do Tajlandii, oszalalem niemalze i dzisiaj dopiero to do mnie dociera.Tym razem Kac Vegas to bedzie przedszkole..

Nie wiem co dzisiaj zrobic, jechac do Ilmil w góry, odpocząc od skwaru, zostac w Marakeszu czy wracac nad ocean?Okaze sie w nastepnym.