O czym chcesz poczytać na blogach?

Kabiny prysznicowe

Bill Tom - Twincest

Szafy czystą bieliznę, jakąś koszulkę i dresy. Powędrował prosto do łazienki. Odkręcił gorącą wodę, zrzucił bokserki i wszedł pod prysznic. Zamknął oczy i stał nieruchomo pod strumieniem wody. Czuł jak spływa z niego ten cały wczorajszy ból i te łzy. Odetchnął głęboko i oparł głowę o ściankę kabiny prysznicowej. Czuł się jak nowy. Otworzył oczy, wylał szampon na dłonie i wsmarował w mokre włosy. Uniosła się miła woń szamponu waniliowego. Uśmiechnął się sam do siebie. Dzień zapowiadał się dobrze. Jakoś tak… przestał myśleć o sprawie z Tomem, uznał że oboje muszą to wszystko.

Człowiek, który w nic nie wierzy boi się wszystkiego...

Wręcz go wygoniłam! Przecież nie jest jasnowidzem…
Wstałam. Zdjęłam buty i skarpetki. Rozpięłam brązową bluzę i rzuciłam na łóżko. Zdjęłam
t-shirt i spodnie. Weszłam do łazienki. Kiedy postawiłam stopę na zimnych kafelkach przeszedł mnie dreszcz. Rozsunęłam drzwi kabiny prysznicowej. Odkręciłam wodę
i zamknęłam je z powrotem. Oparłam się o umywalkę. Spojrzałam w lustro wiszące nad nią. Wszystko mnie przerastało. Problemy w domu… Udawałam, że potrafię żyć dalej i się nie przejmować. Jednak nie potrafiłam. Opuściłam głowę. Miałam dość. Wróciłam do pokoju.
.

The secret is out... it`s here... see and say goodbye - Onet.pl Blog

Położyliśmy nowe, biało-szare kafelki, wcześniej wymieniając rury doprowadzające wodę. Tu ściany miały kolor bardzo jasnej zieleni, a jedna ściana wymalowana została przez Odi w kwiatki. Nie powiem, wyszło jej to bardzo ładnie, choć pomysł wydawałby się banalny. Zadaniem Shannona było zamocowanie kabiny prysznicowej i lustra.

  Dużo się też zmieniło w sypialni. Najwięcej wykłócaliśmy się z Odi o kominek. Kominek w bloku? A co! Stał w kącie przy ścianie łączącej się z łazienką i wychodzącą na ulicę. Specjaliści zrobili komin wychodzący na zewnątrz, co okazało się.

Ja I Tokio Hotel - Onet.pl Blog

- Bill!- wrzasnęłam, gdy znalazłam się z powrotem na powierzchni, ale mój chłopak już śmiejąc się, wyskakiwał z basenu.

Ruszyłam w pościg za nim.

- Tutaj jesteś!- zawołałam, gdy zobaczyłam go w jednej z kabin prysznicowych. Bez wahania do niej weszłam.- Ładnie to tak podtapiać swoją dziewczynę?

- A ładnie to tak napastować swojego chłopaka w kabinie prysznicowej?- zapytał mnie Bill, bo ta kabina była rzeczywiście mała i byliśmy ściśnięci.

- Jak chcesz, to sobie pójdę...- powiedziałam obrażonym tonem i odwróciłam się do wyjścia, ale Bill złapał mnie za rękę i przycisnął do siebie.

Mój własny świat... - bloog.pl

- Dobranoc - powiedział Bill i się podniósł. Wyszedł z pokoju Toma i poszedł do łazienki. Zamknął za sobą drzwi na zasuwkę i zaczął się rozbierać. Robił to dziwnie automatycznie. W głowie miał jakąś pustkę. Rozsunął drzwi od kabiny prysznicowej. Nie miał ochoty na długą kąpiel w wannie. Wszedł na brodzik i zasunął szklane drzwi. Położył dłoń na kurku z ciepłą wodą i powoli przekręcił.

Twoja Fantazja - Onet.pl Blog

Lekcji musisz się odświeżyć.
Złapała mnie za rękę i zaprowadziła do pokoju. Wyciągła z szafki ręcznik i pokazała gdzie jest łazienka.

Zaskoczony sytuacją chwyciłem za ręcznik i powoli ruszyłem w stronę łazienki. Wszedłem do środka, zrzuciłem ubrania, odkręciłem wodę i wszedłem do kabiny prysznicowej. W pewnej chwili usłyszałem, jak drzwi od łazienki się otwierają. Przez zamknięte drzwi od kabiny widziałem tylko sylwetkę jakiejś osoby. Domyślałem się, że to Ewa, ale po co ona tu przyszła.
-No otwórz tę kabinę. Co się tak pozamykałeś.
Wówczas dotarło do mnie, że ona chyba chce.

ARONUFKA

środa, 03 lutego 2010
problem

Założenie skarpetki, włożenie butów, wstanie z podłogi, siadanie na połodze, obcinanie paznokci u nóg, golenie nóg (!), wejście do ciasnej kabiny prysznicowej, wyjście z ciasnej kabiny prysznicowej, zjedzenie całej pysznej chrupiącej szczytnowskiej/szczycieńskiej bułeczki i innych przysmaków z powodu skurczenia się żołądka, wyjmowanie gorących potraw z otwartego piekarnika i wiele innych. Problemy trzeciego trymestru ;)