O czym chcesz poczytać na blogach?

Kabaret smile

...life gone by

Wezieli udział zaproszeni przez WDiNP politycy: Hanna Gronkiewicz-Watlz (PO), Mariusz Piskorski (Samoobrona) oraz Marian Piłka (PiS).
Temat debaty ciekawy, szkoda jedynie, że nie wszyscy posłowie odpowiadali treściwie na pytania.
- występ kabaretu 'Smile'
- wybory Prezydenta Obozu (ale była jazda xD)
- koncert Jamala
- kurs tańca (z wymagającym i dość ekscentrycznym nauczycielem)
- Karaoke
- Paintball
- całonocne imprezy do rana ;)
- Otrzęsiny (z których.

Wino

Gentleman… Madame et Monsieur…meine Damen und Herren… Przed Wami sam David Hasselhoff!!!

Już od kołyski wiedziałyśmy, że David pełni w naszym życiu nietuzinkową rolę. Jednakże dopiero kilka dni temu, goszcząc na recitalu kabaretu SMILE, nabrałyśmy stuprocentowej pewności, że jest on tym jedynym. Kochani, na desce Chatki Żaka wystąpiło gościnnie nasze bóstwo! Jaką on miał ujmującą fizjonomię! Ba! Całą resztę też miał ujmującą! I to nie tylko my byłyśmy nim.

blog

I tylko jedne ćwiczenia, na których obecność nie jest sprawdzana. Chociaż nawet nie wiem, czy zajęcia dziś odbywają się normalnym tokiem, bo na WSPA jest Dzień Otwartych Drzwi. Szkoda mi trochę, że nie zobaczę zorganizowanego z tej okazji występu Kabaretu Smile, ale przecież nie będę jechać tam tylko po to...
Ze spraw niedokończonych - w biurze JAAD jeszcze nie byłam i nie wiem czy pójdę. Przemyślałam to wszystko i wyszło na to, że koszty są jednak za wysokie. Nasi znajomi jadą.

jak Anioł.. - Onet.pl Blog

Wiecie co zrobić aby mieć lepszy humor? Obejrzeć "Idola" i posłuchać tych niektórych ludzików którzy czekają po 6-7 godzin...aby wejść,zaśpiewać (nie wiem czy można to nazwać śpiewem) i zrobić kabaret na całą Polskę...Boshe..przecież to jest masakra...Nie wiem czy oni są okłamywani przez swoich bliskich, znajomych którzy chwalą ich talent...jaki talent?! Na ich miejscu zastanowiłabym się kilkakrotnie czy iść i się pokazać...czy.

..Ona i On..
 ..Martyna..
..AMK..
..Ithiris..
..Beata..
 ..Zakopana..
..Siostra..
..Asia..
..Kinga..
..Aniołek..
 ..Angel's tears..
..Brunetka..
..i-diotka..
..Megan..
..Imadełko..
..Zagubiony Anioł..
..Anetka..
..Agnes..
..Rozważna..
..Paulinka..
..Agutek..
..Mina..
..Smile..
..Nika..
..m.m..