O czym chcesz poczytać na blogach?

Kabaret pod wyrwigroszem

nocdeszczowa - bloog.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kabaret pod Wyrwigroszem - listopad - PłońskPodziel się:
Tagi: kabaret pod wyrwigroszem
Trackback:.

komentarze (0) | dodaj komentarz

Kabaret pod Wyrwigroszem

niedziela, 27 listopada 2011 2:56

Konkursy i takie tam - bloog.pl

Ostatniej Mazurskiej Nocy Kabaretowej Kabaret pod Wyrwigroszem sparodiował Dodę i jej piosenkę Dżaga. Kabaret przerobił tekst piosenki i w efekcie śpiewał o Babie Jadze.

Oberwało się też Radkowi Majdanowi. Tancerze kabaretu byli.

Zdradził mnie. Publiczność była oczywiście zachwycona.

Kabaret Moralnego Niepokoju już zdążył się narazić Dodzie. Czy Kabaret pod Wyrwigroszem też czeka wojna z piosenkarką?

Posłuchajcie parodii.Podziel się:

I kij w oko... - bloog.pl

Że tylko godzinkę, ale trzeba było niestety wracać pod kołderkę.
W sobotę za to wyrwałam się na o wiele dłużej, ponieważ miałam, wejściówki na Kabareton z pracy. Zabrałam ze sobą Natalię i bawiłyśmy się po prostu super. Wystąpili Formacja Chatelet, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Kabaret Skeczów Męczących. Prowadzącym miał być oczywiście Piotr Baltroczyk, który z przyczyn osobistych niestety nie mógł dotrzeć..

Joannici – Lidzbark Warmiński

Dni starć kabaretowych była Koncertowa Noc Pod Gwiazdami – Kraków dla Lidzbarka, gdzie zaprezentowały się m.in.:
Grupa Rafała Kmity, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Andrzej Grabowski, Zbigniew Wodecki z zespołem, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Kabaret Nowaki, Robert Kasprzycki, Beatbox.

trabant blog

Wstać skoro świt" aktualnie trzymam się dość dobrze jednak dla spokoju ducha i woli wytrwania do wieczora wspomogę się kawą. Sam trip dość ciekawy podróż autobusowa z Gliwic do Dąbrowy Górniczej "Huta Katowice" przebiegła w bardzo szyderczym tonie, a oględziny Huty Katowic jak dla mnie bardzo.Przez godzinę można gadać tylko i wyłacznie o sobie i swoich piersiach w taki sposób że wszscy wokoło boki zrywają... SZOK:D następnie słabszy popis dał kabaret "Koń polski" za którym od dawien dawna nie przepadam, przy scenie trzymała mnie jednak mega gwiazda I wieczoru kabaretowego... "Kabaret pod wyrwigroszem" i wierzcie mi warto było tkwić i marznąć, mimo że wiekszość czasu "puszczali" Replay tego co już widziałem w TV bawiłem się.

Witaj Stolico

O zgrozo, nie tylko kobiet!).

Ja osobiście nie opalam się za dobrze, a można by nawet rzec, że wcale się nie opalam. Kiedy kończy się lato i wracam z podróży nad ciepłe morze, wszyscy, którzy ze mną w tej podroży byli wyglądają jak, za przeproszeniem, stado murzyniątek, a ja jestem biała jak mleko,.

żużel z twej skóry pościel brudzi mi
nie jesteś matołem mówię ci,
 a jesteś zwęglona”

/Spalona, Kabaret Pod Wyrwigroszem

 

Solarium –  wśród moich wiecznie spragnionych słońca, upieczonych na brąz koleżanek uważane jest za miejsce o cudownych.