O czym chcesz poczytać na blogach?

Kabaret neonówka

hon.blog

Kaszanką nie udało mi się już zbudzić, jej też nie. Było krótko acz treściwie (krótko - z perspektywy osoby, która z powodu mocowania ostatniej deski po 2h przybyła na umówione miejsce spotkania). Trzeba wspomnieć, że film jest kompromitujący nie dlatego, że śpiewał zespół Feel, któremu wg kabaretu Neonówka teksty pisze Jean Michel Jarre, bo o pewnej porze jest już wszystko jedno, przy czym się tańczy. Kompromitująca jest tu widoczna niewierność stylowi minimalizmu. Styl ma podbudowę ideową, a jakże - kpiący stosunek do otaczającej rzeczywistości, szczyptę cynizmu, humor, indywidualizm. W.

Tydzień z życia przedszkolaka

Mieć dwa dni wolnego”. Do niczego dobrego nie prowadzi. Najwięcej czasu tracimy na odkładaniu spraw na później. Za każdym razem mówimy do siebie : „zrobię to później”. stosuj zasadę; ZRÓB TO OD RAZU. Samo nic się nie zrobi. Obowiązków i zaległości przestanie przybywać , gdy zdecydowanie powiesz „dość!”.

Komentarzy: 0 Filmiki o przedszkolakach 2012-01-22
 
Znalazłam dziś również kilka śmiesznych filmików o przedszkolakach:)

Ten jest o pasowaniu na przedszkolaka w wykonaniu kabaretu Neonówka:)

Lekkim Kłamstwem

Na warcaby ale dla mnie koncert jest ważniejszy niż przesówanie pionków
po planszy i bardzo chcę jechac!.

Komentarzy: 1 Tylko Video ! ! ! 2010-06-01

W sobote 29.05.2010r. byłam na koncercie Video w Rawiczu. Było zajebiaszczo tak jak to powiedział Wojtek:)
Na sam początek kabaret Neonówka, lecz nie za bardzo ich suchałam, dlatego że siłowałam sie z aparat. Pózniej krótka półgodzinna przerwa techniczna:


Pózniej zajefajny koncert,żarty Wojtka i oczywiscie popisy zespołu a szczególnie Wojtka i Budynia haha zdjęc nie dodam ale wam opowiem. Na poczatek Wojtek opluł Bartka wodą, potem odkręconą butelką z wodą rzucał w publicznośc i wszyscy mokzy a o butelkę fanki się biły a ja niestety byłam za daleko, spiewanie budynia zciąganie koszulek no tego bylo bardzo dużo nie będę wymieniac wszystkiego:)

taki mój punkt widzenia na kabarety - Onet.pl Blog

Wymyślić ok 20 skeczy na każdy kabareton po kilka. Po za tym telewizja często też tak wyeksponuje kabaret, że wyskakuje on już z naszej lodówki i ludzie mają go już dość. To zła strona telewizji, że skupia się przeważnie na jednym kabarecie. A co z resztą? Dlatego też wiele naprawdę dobrych kabaretów nie pokazuje się w ogóle w telewizji lub robi to bardzo rzadko np kabaret hrabi. Pozostaje nam nadzieja, że kiedyś to się zmieni.

Czy wiesz, że...? czyli ciekawostki na temat.
KMP. Potem kolejny występ hrabi. Stwierdziłam, że jak tylko będzie jakiś fajny kabaret w okolicy to pójdę bo to naprawdę cudne uczucie tak widzieć swoich ulubieńców na żywo i się śmiać aż do bólu brzucha.
Dlatego moje plany na przyszły rok wyglądają tak:
13.02 kabareton opolski (neonówka, nowaki, halama i ziobro)
20.04 KMP
okolice czerwca AMM
4 czerwca Opolski Festiwal i Kabareton Opolski
Zresztą zobaczymy jeszcze jak wyjdzie z kabaretonem opolskim. Jak się uda załatwić bilety no to będę pierwsza. Może jeszcze po drodze mi coś wpadnie i oby.