O czym chcesz poczytać na blogach?

Kabaret moralnego niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju

   Komentarz do wpisu „Kabaret Moralnego Niepokoju - Dzwoniec na egzaminie ”
 • niedziela, 18 grudnia 2011
  • Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru - Kabaretowa noc listopadowa 2011

  2012 13:12

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Kabaret Moralnego Niepokoju - Biathlon”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Kabaret Moralnego Niepokoju -.

 • .+*'*+.KMN Rulezz xD.+*'*+. - Onet.pl Blog

  Onet.pl)

  Na swojej oficjalnej stronie internetowej Doda odniosła się do niedawnego zdarzenia podczas gali Świry 2008, gdzie oblała jednego z członków Kabaretu Morlanego Niepokoju wodą. W poście, zatytułowanym "Pozdrawiam serdecznie Kabaret Moralnego Niepokoju", piosenkarka zapewniła, że nie nienawidzi kabaretu.O zdarzeniu napisał w swoim felietonie na Onecie członek Kabaretu Moralnego Niepokoju Przemysław Borkowski..

  taki mój punkt widzenia na kabarety - Onet.pl Blog

  To naprawdę dosłownie i zaśpiewali w klimacie średniowiecza (zamki i te sprawy). Ubrania oczywiście były również dopasowane do sytuacji.

  Po piosence kabaret pokazał mój ulubiony skecz Kryminalne zagadki. Leszek jako inspektor i Janusz jako poszkodowany to mieszanka wybuchowa. Jak się okazuje niektórzy inspektorzy są naprawdę.

  Również jak pobliskie dzwony co chwilę dzwoniły i Bałtroczyk zapytał się czy to tak cały czas się dzieje. Przy kolejnym dzwonieniu powiedział, że nie wie czy to dzwoni bo Kabaret Moralnego Niepokoju przyjechał, czy tez Ciach odjeżdża, albo czy też on ma zejść ze sceny. Podczas występu Piotr również docinał dzieciom stojącym przed sceną. Powiedział,że chyba mają.

  "Bo życie kabaretem jest..." - Onet.pl Blog

  No cóż... kończy się rok 2005. Szkoda trochę, bo z pewnoscią obfitował w ciekawe wydarzenia. Nie tylko kabaretowo-teatralne, ale także takie cuda jak moje 13 urodziny, koniec szkoły podstawowej, wyjazd na obóz i początek nauki w gimnazjum. To ostatnie to właśnie przyczyna mojego.

  Temat tego postu jest bardzo orginalny. Patrz - dwie poprzednie notki. Wczoraj był Harenda, w godzinach... no, ciężko się dziś rano wstawało. Ale czego się nie robi dla Kabaretu Moralnego Niepokoju? Nawet czarnego kota jestem im w stanie wykonać... Takiego z nosem z guzika... Chyba się podobał :)

  Bardzo miło było :) Wreszcie zobaczyłam skecz z tekstem "Będzie.

  Zespół Szkół nr 2 w Wielu

  On Pożegnanie Dyrektorahpeplinska on Kabaret moralnego niepokoju o…hpeplinska on Biwak.

  Vivere - bloog.pl

  Dnia, a to przecież dopiero zupełnie rano! Nie lubię takich informacji, szczególnie przed kawą. Otóż diva polskiego kabaretu, Katarzyna Pakosińska, odeszła z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Cóż, przykra to informacja, ale wiadomo – nic na siłę. Jak donosi strona internetowa kabaretu, artystyczne drogi Pakosy i kabaretu się rozeszły. Ciekawi mnie o.