O czym chcesz poczytać na blogach?

Kabaret limo

"Bo życie kabaretem jest..." - Onet.pl Blog

Limo - Dzielnia. Zachwyconam, tak jak dawno nie byłam.

Poważnie rozważam rozstanie z moim telewizorem. Dlaczegóż? A dlategóż, że ja się przezeń robię marudna. Że z polskim kabaretem to źle, że coraz gorzej, że mi się nie podoba, że to jest be. No dobrze, raz się przydał. Bo zobaczyłam kabaret Limo. (Ach, widziany już, co prawda, kiedyś na Woli, ale atmosfera amfiteatru nie zawsze sprzyja kabaretom.). W momencie, gdy zaczęłam witać ludzi zwrotem „Witaj Mariolo Ewelino” stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić... i.

Mój punkt widzenia. - Onet.pl Blog

Sam Pan Marek był obecny- zresztą obok sceny stał fotel przeznaczony właśnie dla niego. Po takim wydarzeniu powrót do szarej rzeczywistości jest szczególnie bolesny. Zwłaszcza jeśli dzień przed koncertem miał miejsce występ kabaretu Limo, pełen humoru w dobrym stylu, improwizacji i wszystkiego tego co sprawiło, że długo będzie się o nim pamiętać. Zresztą czy faktycznie trzeba zaraz wracać do tej cholernej rzeczywistości? Ja na razie nie potrafię... Zwłaszcza, że.

Polska:Niemcy – odwieczny mecz

Tvn24.pl najpierw sensacyjnie ogłasza obrazę (Mieszka z kozą, śpi na sianie. Polak w niemieckiej TV), aby krótko potem złagodzić ton (Polak z kozą nas obraża? Moglibyśmy wyluzować).

Czy sami nie działamy podobnie? Polska scena kabaretowa lubuje się w tematyce niemieckiej, ośmieszając wszystko łącznie z lubianym przecież skoczkiem Martinem Schmittem. Czy przesadą nie jest, że w wieczorze kabaretowym z okazji Dnia Kobiet pięciokrotnie pojawiał się ten wątek,.

Guben: Halt polskim złodziejom!

Krzysztof Konrad Kucharski, kwiecień 2011

zdjęcie: SWR3

Kabaret Neo-Nówka “Niemieckie siatkarki”

Kabaret Limo “Hitler”

Sents Uroda- Wszystko dla ciebie! - Onet.pl Blog

08 lipca 2009
" Wakacje, znowu są wakacje"

Witajcie!
Po ponownym obejrzeniu skeczu kabaretu "Limo" postanowiłam przybyć do was z posłaniem ^^''.
Jak pewnie każdy z was zauważył ( a jak nie to uprzejmie o tym informuję) mamy wakacje!
Cóż, jak każdego roku w tym okresie waszej Yoko na nieszczęście otoczenia odbija ( moja.

...Loveve życzy pogodnych świąt!


potem... jak jeszcze tu będę :p Dziękuję wam za takie
odebranie mojej grafiki :* Oglądam Kabaret LIMO na YT.
Hhahaha najśmieszniejsze teksty: "Blacha... Leszek... Leszek
poszedł na studia, NIE,.

BLOG

Trzeba się trzymac no nie?A w szkółce sama bida mówie wam żadnych rewelacji...oooo i jeszcze a propo mojego statusu na gg,że nikomu na m,nie nie załezy i te sprawy:) heheh chodziło o to,że zadzwoniłam do jakis 5 osób by poszły ze mna na kabaret Limo i nikt niemógł i ja się załamałam i poszłam w koncu sama..byłam troche zła,z enikt niemógł dlkatego wstawiłam sobie taki denny opis,hehhe ale luz juz jest dobrze...i ku mojemu zdziwieniu jak ludki zobaczyły mój opis troche osób.

"Zrób kabaret"... - Onet.pl Blog

"nie zezarło".

Ramol z.. wielu miejsc, ale największą częścią z miejscowości Rumunki Tupadły. I oznajmienie nam tego faktu przez Asię Kołaczkowską i Kamola było chyba najśmieszniejszym motywem związanym z obecnością tego kabaretu na scenie. Chociaz nie było tak źle - nie było.. tego czegoś, co widziałam w "Ciao Darwin". Jednak świadomość, że.. to coś.. wogóle istnieje sprawiła, że dość sceptycznie podchodziłam do tego, co robią. Skecz o.

I 570 zł) był przewidywalny, monolog żony dobrze zagrany, ale jednak nudny, a skecz, za który zostali wyróznieni, czyli "sprzedaż ziemi" fajny, ale za bardzo trącił mi "Rozmową z panem Arturem" POTEMu. No i znowu "nie zezarło".

LIMO - "Miasteczko" to, powiem już na wyrost, jeden z moich ulubionych programów kabaretowych. I ja go MUSZĘ kiedyś zobaczyć w całości. To jest coś, co lubię - świetna gra aktorska, dekoracyjna asceza i teksty.. TEKSTY. Zresztą,.