O czym chcesz poczytać na blogach?

Kabaret hrabi

O Kabarecie, o Świecie...-Reszty w środku się dowiecie..;) - Onet.pl Blog

Nazywa się "Gwiazdy online". Chociaż my za gwiazdy sięnie uważamy, ale dostaliśmy propozycje, żeby i tam się pojawić.

Niedługo PAKA. Wy już przez to przechodziliście w 2003r. - i to ze świetnym wynikiem ;-) Jakie rady dalibyście młodym kabaretom?
Sławomir Szczęch: Nie próbujcie nikogo naśladować tylko róbcie swoje.Nie chodźcie na warsztaty kabaretowe, chyba, że w celach towarzyskich. Nie no żart z tymi warsztatami, ale jest coś w tym, że jeżeli się za bardzo.

Jeżeli chcecie uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób,zapraszamy do Warszawskiej Sali Kongresowej na jedyny w swoim rodzaju,specjalny program kabaretowy!

 

Kabaretowy Dzień Kobiet - rewelacyjny, specjalnie napisany na tę okazję przez Joannę Kołaczkowską, Dariusza Kamysa i Władysława Sikorę (Kabaret Hrabi) program z udziałem świetnych gości:

Mój punkt widzenia. - Onet.pl Blog

Tym lepiej grają. No przynajmniej w Opolu. Z wszystkich trzech ich koncertów na jakich byłam w tym roku ten w Xaverianum był zdecydowanie najlepszy.

Przy okazji Xaverianum warto też wspomnieć o innym występie, który miał tam miejsce. Kabaret Hrabi po raz kolejny nie zawiódł. Program "Syf i malaria" świetny, zaskakujący, a nawet wybuchowy. Przy okazji poznałam Patrycję z forum Hrabich oraz jej koleżankę. Po występie poszłyśmy z Martą i Moniką podziękować za występ i zrobić sobie.

"Bo życie kabaretem jest..." - Onet.pl Blog

W telewizji. No nic, przeczekałam zapowiedź, po czym pojawił się zielonogórski kabaret Profil. I pojawił się z bardzo miłym skutkiem. Może jakichś tekstów powalających na kolana nie było, ale nie było też czegoś, co by ewidentnie odstraszało. Kabaret śmieszny, dynamiczny, ciekawy. Może czasem nieco schematyczny, ale czasem w ciekawy sposób te schematy przełamujący (mam na myśli skecz "Egzamin". Taki 270 stopni przekręcony. Chyba jeden z ich najlepszych numerów). Ogólnie Profil, przyjemny.

Szczęście me jeszcze podróżuje gdzieś w okolicach zenitu, więc notatka moze być nieskładna, ale postaram sie przekazać najważnieszą treść: byłam na występie kabaretu Hrabi w Dorożkarni.

Grali program "Pojutrze", opowiadający o wizji przyszłości. Jak to bedzie za kilkadzisiąt lat? Co zmieni się na świecie? Na tego typu pytania stara się odpowiedzieć kabaret Hrabi. Ale nie chodzi tu o to, aby u widza.

W życiu nie ma przypadków - Onet.pl Blog

Relaks...

Długo nie pisałam, a trochę wydarzyło się przez ten czas. 20 lutego w Gubinie był występ kabaretu Hrabi. Przedstawili skecz pt. "Kobieta i Mężczyzna".

"Został on w całości poświęcony płciom. Zwolennicy wyższości jednej nad drugą nie mieli tego dnia na co liczyć. Bo to, że różnice istnieją, nie.