O czym chcesz poczytać na blogach?

K800i

Blog www.cybergsm.pl

26272829
30

Księga gości
 
O mnie
cybergsm
26
Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Notki
Centrum Sony Ericsson K800i.pl 2008-03-07

MyItSpace

Wszystkie rzeczy. W paczce znajdowała się koszulka, ulotka (gratulacyjna za uzyskanie rangi Z-list i otrzymania, i tutaj cytat – “słodkiego” t-shirt’a), naklejka promocyjna oraz coś w rodzaju pokwitowania.

Sama koszulka nie jest zła. Koloru szarego, siwego z nadrukiem loga Lockerz na piersi i mały nadruk z tyłu na szyi. Wykonana w 100% z bawełny, nadruk dobrej jakości. Ogólnie sprawia wrażenie jak normalny T-shirt ze sklepu.

Jakość zdjęć nie powala ale aktualnie nie jestem w posiadaniu cyfrówki. Musicie zadowolić się starym, poczciwym k800i z innymi sterownikami.

Dużo ludzi myśli, że Lockerz to oszustwo i nie wysyła żadnych paczek. Ludzie nie wygrywają to takie opinie można w jakimś stopniu zrozumieć. Powyższy tekst przedstawia trochę inną prawdę. Tak czy owak na temat Lockerz mam mieszane uczucia. Pomysł dobry, wykonanie nie do końca. Szansa dla Polaków na konkretne nagrody prawie zerowa.

No ale w życiu ponoć nie ma nic do końca za darmo. W Lockerz jest za pół darmo ale nie dla wszystkich.

Noch nicht tot... - Onet.pl Blog

Do kogoś przyjechałeś czy jak?- rzuciła.

- Tak do rodziny. Moja babcia ma na nazwisko Bąk. Znasz może?

- Znam. Mieszka niedaleko mnie.- wyznała i uśmiechnęła się. Burza powoli odchodziła. Niebo zaczęło się rozjaśniać. Postanowili pójść do domów. Milczenie znów było im przeznaczone. Po długiej drodze zatrzymali się przed jej domem.

- Tu mieszkam.- powiedzila nieśmiało.- No to idę. Do zobaczenia.- dodała i udala się w kierunku bramy.

- Zaczekaj. Daj mi swój numer.- zawolał i wyjął k800i ze swojej kieszeni.

- A po co ci?- zapytała gryząc się w jezyk.- Tzn jasne dam ci ten numer.- dodała.

Wymienili się numerami i odeszli w swoje strony. Wzięła gorący prysznic i położyła się do łożka bo było już pozno. Podniosła telefon i zauważyła jedną nieodebraną wiadomość.

 

" Tak w ogóle to nawet nie wiem jak masz na imie…”

 

Zdziwiła się. Rzeczywiście nie przedstawiła mu się. On jej też..

Kondux

Sobie poziom w ulubionej grze. A jak się znudziła to następna.

Przesiadka z Motki była zdumiewająca. Niebo a Ziemia. To chyba dlatego Se stał się moja ulubioną marką i jest nią do dnia swojej smutnej śmierci. Możliwości, które dawał ten telefon były oszałamiające. Aż dziw bierze, że z perspektywy czasu możemy zauważyć jak mało miał ten telefon. W czaszach Androida, iOSa czy też Windowsa telefony z takimi systemami jak te standardowe w SE nie mają racji bytu. Chociaż platformy, na których robione były SE miały ogrom możliwości modyfikacji (np. k800i) to jednak jest to nic z dzisiejszymi systemami operacyjnymi. Czasem trochę szkoda, ale trzeba iść z duchem czasu.

Ten u góry to nie mój telefon.

Co z nim teraz?

Leży sobie spokojnie w szafce ze wszystkim telefonami, których już nie używam. Przyznam się nawet, że nie wiem czy działa ale nie chcę tego sprawdzać. Czasem lepiej żyć wspomnieniami, niż psuć je zawodząc się na rzeczach, które kiedyś były  fajne.

Już niedługo następny wpis..