O czym chcesz poczytać na blogach?

Jysk

MAKE IT OR BREAK IT ... your #1 polish source about american ABC family tv show ! - Onet.pl Blog


BLOG ZAWIESZONY, Z POWODU WYJAZDU. MAM FERIE, A TAM GDZIE JESTEM NIE MAM DOSTĘPU DO INTERNETU. POWRÓT POD KONIEC STYCZNIA.
____________________________
UPDATE (03/02) : BLOG BEDZIE JESZCZE ZAWIESZONY PRZEZ JAKIŚ CZAS. PRZEPRASZAM, ALE MAM TERAZ DUŻO NAUKI. OSTATNI ROK W GIMNAZJUM, WIĘC JEST TEGO DUŻO I NIE BARDZO MAM CZAS NA PROWADZENIE BLOGA. WRÓCĘ NA PEWNO. KIEDY? NIE WIEM.

28 August 2009
# Wywiad z Josie Loren i Zcharym Abelem

W sieci pojawił się dwuczęściowy wywiad z Josie Loren i Zacharym Abelem, przeprowadzony przez stronę internetową JYSK.

Watch: Josie Loren and Zachary Abel interview JYSK:.

heino.blog

dzień wolnego... 2004-09-07 18:42:21

wolne dla mnie i dla Ł. bo jest na zwolnieniu. postanowiliśmy więc spędzić ten dzień razem jeżdżąc po Gdyni. najpierw Jysk i pokładanie się na materacach by wypróbować sprężyny, plany na temat kupna nowych szafek i takich dupereli, później Geant, gdzie ochrona myślała, że zwinęliśmy bombonierkę i psikanie się perfumami w Sephorze, nuda, spacer po Świętojańskiej i najbardziej szalony pomysł - wizyta w sex shopie. ale był ubaw. ja na pewno chcę latexową czerwoną sukienkę i kulki rozkoszy. bardzo spodobała nam się też "lampka nocna" (gigantycznych rozmiarów wibrator). nagle podeszła do nas pani oferując pomoc ale my w tym czasie staliśmy przy regale ze sztucznymi waginami.

adria86

Kasę na chrzest, bo nie wiem co będzie ze mną po nowym roku.

"Gdy matka tuli w ramionach dziecko swe. Jej miłość staje przeciw złym mocom."
Adriana
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (2), Dodaj

Mebelki

wtorek, 17.czerwca.2008, 18:28
kupiłam dziś sobie w Jysk za 550 zł. Małe ładne, w sam raz do mojego pokoiku LoL :D Jeszcze dokupię śliczną komodę i łóżko i będzie fertig... Myślałam, że uda mi się w tym miesiącu zaoszczędzić troszkę kasy po zostało mi 250 z patrzałek a tu zonk... mebelki sie trafiły... Do wypłaty starczy mi kasy, ale muszę oszczędzać :/ a dopiero 17... Wrrrrrr

"Aby istnieć, trzeba mieć wokół siebie rzeczywistość, która trwa." - Antoine de Saint-Exupery
Adriana
Nastrój:

Codzienność skrzeczy

Jego przestronność i nowoczesność są imponujące. Dodatkowym atutem jest internet bezprzewodowy, projektory na salach wykładowych i takie tam. Dziś na przykład z angielskiego mieliśmy wspaniałą lekcję związaną z angielskimi filmikami w sieci. Poznaliśmy bardzo dobrą stronę TED na której są liczne wykłady na różne tematy*.
*to nie kryptoreklama  :)

Zbliżające się Święta daje się odczuć na wielu płaszczyznach codzienności (choinki, światełka itp. w niektórych miejscach stolicy). Jednak najbardziej rozjechał mnie Jysk, ozdoby choinkowe były już w sprzedaży od października. Dziwne jest takie ubożenie magii Świąt, wszystko jest zbyt wcześnie rozpoczynane. Ale co zrobić gdy ludzie (niektórzy) sami odwracają się od tradycji. Przecież nie ma żadnej magii w Gwiazdce spędzonej samotnie (z wyboru a nie z jakichś wypadków losowych). Dziwi mnie też uciekanie przed takimi momentami w roku na przykład za granicę. Tak też robiła moja babcia ze swoim drugim mężem. Wyjeżdzali sobie na zimowe wczasy, nie przejmując się rodziną. Dopiero teraz gdy została znowu wdową (nie wiem.

Blog perelka1991

2008-09-30

Dzień radości w szkole.

Komentarzy: 0 2008-09-29

Spoko był dzień.

Komentarzy: 0 2008-09-28

Dzisiaj byłem z rodzicami w Krakowie w Jysk.