O czym chcesz poczytać na blogach?

Justin bieber love me

Justin Bieberr-blog

On less ... - KLIK
love me - 

Został przeprowadzony wywiad z "fryzjerem " Justina :)
I LOVE JUSTIN BIEBER!


Podziel się:
Trackback:.

jUSTIN BIEBER - Onet.pl Blog

Somebody to love później Love me ,Smile,Never lets you go i One less lonely girl zaczął śpiewać oczywiście wszystkie dziewczyny przy tej piosence  chciały stanąć przy Justinie Stałam tam i zaczęłam ziewać Nagle podszedł do mnie jeden z tancerzy i prowadził mnie na scenę Eej co on robi ja nie chce przecież wiele dziewczyny by się ze mną zamieniło Tancerz kazał mi usiąść na krześle i odszedł dobra niech mu będzie więc teraz siedzę i patrzyłam jak Bieber do mnie podchodzi i uśmiecha się do mnie Przytulił się do mnie poczułam jego perfumy jakieś mi znane Ktoś już miał takie perfumy I tak skończyła się piosenka dostałam.Do swojej sypialni, wstąpiłam do pokoju brata . Brakowało tam życia które wnosił tam.Wróciłam do siebie . Z szafy wzięłam pierwsze lepsze spodnie z dziurami , koszulkę z napisem ,,I love me'' oraz czysta bieliznę . Wykapałam się, ogarnęłam włosy i poszłam do kuchni. Z lodówki wzięłam jogurt i usiadłam na moim ulubionym fotelu. Pomyślałam że mogłabym wziąć.

Justin&Massie-Dwa różne światy.. - Onet.pl Blog

W lodówce. Podeszłam do niej i wyciągnełam jogurt. Ines wyjeła mrożoną pizze i włożyła ją do mikrofalówki. Ja w tym czasie jadłam jogurt i rozmyślałam o czekoladowych oczach Bieber'a..Co ja gadam?
-Ines to twoja wina.-powiedziałam.
No footsteps on the ground 
I'm listening but theres no sound 

Isn't anyone tryin to find me? 
Won't someone.
O ..yy..O kim ty możesz śnić.-spytała
-O potworach..
-Co??
-Nic, nic.
-O już wiem. O Justinie Bieberze!!
-Co ty tam oglądasz?-spytałam, siadając obok niej.Ta nic nie mówiąc weszła na stronę z ogromnym nagłówkiem " I LOVE YOU JUSTIN BIEBER!!<3"
-Kto to taki?-spytałam wskazując na zdjęcie chłopaka pod napisem,a ona spojrzała.

I love Justin Bieber!

I love Justin Bieber!
Archiwum
Lipiec 2010
Pisz blog
19:54, olka690xd
Link Dodaj komentarz »

3:41Dodano do
kolejki Justin Bieber - Love Me

Hejka,niestety przez najbliższe ok.2 tygodnie bede mogla pisac bo przyjezdza do mnie kuzynka...bedzie fajnie!!!:)))

Dobra ,robie Quiz o Justinku!!!

9.Jakich Justin szuka dziewczym?

10.Czy JB mógłby pokonać Jonas Brothers???

11.Ila wzrostu (cm)ma Bieber?

Blog kamilka444989

Grzywkę na bok ,żeby mu nie wpadała do oczu.SPRUBUJ SZCZĘŚCIA


Na szczęście nie musisz być gwiazdą show biznesu by zdobyć serce Justina. Mówi,że chętnie spotykał się z jedną ze swoich fanek.” Przecież miłość przychodzi nieoczekiwanie. Nie mówię sobie w kim mam się zakochać. To dzieje.Ważnym szkolnym zadaniem, a najlepszy przyjaciel postanowił zrobić mu kawał. Kiedy Justin odpowiadał przy nauczycielce i całek klasie, wszyscy nagle zaczęli się śmiać. Zakłopotany Bieber nie wiedział o co chodzi. Okazało się że jego kolega narysował na jego temat głupi obrazek i wszystkim pokazała a biedny Justin aż się zarumienił. Ale wszystko skończyło. 2011-01-11 Justin Bieber – That should be me.

Everyboody's laughing in my mind . Rumors spreading 'bout this other guy. Do you do what you did when you did with me . Does he love you the way I can . Did you forget all the plans that you made with me 'cause baby I didn't .


Ref ; That should be me
Holdin' you hand
That should be.

Justin Bieber - bloog.pl

Dzisiaj Justin Bieber wrzucił do sieci teledyk do piosenki : Love me.! Jest pomieszany z jego koncertami ale wgl. bardzo fajny, przynajmniej mi sie bardzo podoba, niewiem jak wam. ; > A teraz mozecie go obejżec zapraszam serdecznie, może i wam tez sie.
Gwiazdor gościnnie pojawi się w "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".

Justin Bieber już niebawem zadebiutuje jako aktor. Zagra Jasona McCana, nastolatka, który "staje przed dramatyczną decyzją dotyczącą jego jedynego brata". Jak zdradzili producenci, rola.

Specjalny program : " SHAVED BIEBER " , czyli na polskie [ wytnij Biebera ]. Działa on bardzo prosto. Po jego zainstalowaniu na żadnej ze stron internetowych nie znajdziesz ani nie zobaczysz Justina . ! Każde pole z jego imieniem, nazwiskiem lub zdjęciem zostanie zasłonięte .! To jest okropne .! Jestem tylko ciekawa kto takie coś wymyślił .!? Co o tym myślicie .?

Gdy zobaczyłam te zdjecia to niewiem czy to jest prawda co on powiedział, jestem normalnie zaszokowana .! Zobaczcie sami ich wspólne zdjecie i w dodatku jej samej, przyjżyjcie się temu [ love ] na jej ręce czy to cos znaczy .?

 

     

                     .