O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Justice

"W życiu piękne są tylko chwile" - Onet.pl Blog

Różne
  •  Outlaws MC Poland - polecam
  • AntyRadio
  • Roxy.fm
  • Meti
  • Heavy metal yeah


29 września 2007
Metallica - And Justice For All

  

 

...And Justice For All


Halls of Justice Painted Green
Money Talking
Power Wolves Beset Your Door
Hear Them Stalking
Soon You'll Please Their Appetite
They Devour
Hammer of Justice Crushes You
Overpower

The Ultimate in Vanity
Exploiting Their Supremacy
I.

Żyj tak jakby jutra nie było....

Nie

Nie mam, do ciebie nic już nie mam
To pewne, że już nie będę mieć
Możesz wysyłać zażalenia
I tak naprawy ciebie nie podejmę się
Jesteś zupełnie do niczego
A na dodatek powiem, że
Pożytku z ciebie tu żadniego nie ma, nie

Znów się zepsułeś
I wiem co zrobię
Zamienię ciebie
Na lepszy model (6x)

Komentarzy: 0 Sting - Love is stronger than justice 2007-03-28 This is a story of seven brothers
We had a the same father but different mothers
We keep together like a family should
Roaming the country for the common good
It came to pass one fateful day
We found ourselves down Mexico way
The town, the mayor, the P.T.A.
Pleading on their knees with us all to stay
We'd only stopped for a few burritos
But they told us of the trouble with los banditos
A poor little town in need of aid
My brothers and me had never been.

...†...And Justice For All...†...
...to ryzyko, że kochając nie będzie się kochanym. Nie zawsze tak jest, ale zdarza się. Jest to podjęcie wielkiego ryzyka, ale bez nie go nie można żyć w pełnią życia. Jest to uczucie bardzo nam potrzebne. Pomaga nam zrozumieć pewne zjawiska, któych nie potrafilibyśmy zrozumieć, niekochając...
...Poza tym byłem na Vesanii, Frontsidzie, Decapitated i Vaderze... Było zajebiście...

skomentuj (7)...
2003-09-17 22:07:47...Czasami gdy zastanawiamy się nad światem (przynajmniej ja) przypominam sobie słowa Jamesa Hetfielda: "Justice is lost, Justice Is Raped, Justice Is Gone"
Bo w pewnym sensie on ma rację. Świat w którym żyjemy, na około jest czymś popsuty. Wszędzie na około zbrodnie, wojny, zdemoralizowany świat. A jednak istnieje pewna grupa ludzi, którzy mimo tego są szczęśliwi. Są to grupy przyjacioł, które są ze sobą na dobre i na złe, które trwają, mimo tego wszystkiego. I dla chwil spędzonych z nimi warto żyć...

skomentuj (15)...Wojownik...
2003-09-18 21:57:10...Światła dzieli się całyms woim światem z ludźmi, których kocha. Kiedy brak im odwagi, zachęca ich, aby spełniali.

Kształtowanie

Brzmi: J…...

Nagroda: nie przyznano

 

 

Wakacje z Jamaicą czy na Jamajce?

           Jamaica to paryski duet w skład którego wchodzą Antoine Hilaire i Florent Lyonnet. Podczas nagrywania swojej debiutanckiej płyty pt. „No Problem” wspierani byli producencko przez Xaviera de Rosnay’a z Justice oraz Petera Franco - inżyniera dźwięku Daft Punk. Jeśli pojawienie się tych panów nie jest dla Was wystarczają rekomendacją do tego by sięgnąć po płytę, to pozwólcie, że…  (autor tekstu został właśnie porwany przez energetyczną rockowo-taneczną elektronikę i zaczął skakać po całym mieszkaniu). Mam nadzieję, że pomogłem Wam wyobrazić sobie co by się działo, gdyby pojawili się tego lata w Polsce.

           Wracając jednak do płyty. Zaczyna się bardzo mocnym „Cross the Fader” dającym kopa w.

Guilty Gear - Onet.pl Blog

Krwi: nieznana
Narodowość: Szwed
Urodziny: 9 majHistoria:

Był sierotą. Został adoptowany przez Kliff'a Undersn'a. Kiedy podrósł, postanowił zostać żołnierzem na wojnie przeciwko gear'om, ale uznano go za słabeusza. War Administration Buraeu spotkał sfrustrowanego tym Testamenta i zaproponował mu przemianę jego ludzkiego ciała w ciało geara. Testament zgodził się, ale pomimo przemiany zachował świadomość. Niestety, Justice zwróciła go przeciwko ludzkości. Testament, wbrew swoim intencjom, walczył teraz dla drugiej strony...


Ciekawostki:

Jeden z niewielu Gear'ów posiadających wolną wolę. Testament odnalazł siebie w roli zbawcy swiata, chcącego sprowadzić nań Justice. Po pierwszym Turnieju poznał ostatniego z gear'ów, do tego posiadającego zdolności Commander Gear'a (!) - Dizzy i od tego.

{ DON LIKARDO}


for a future time.


The chronic invasions left the Sicilians feeling the government weren't helping them out and that they couldn't trust the government no longer so the Mafia golden rule of "omerta" (can be translated as honor) was born.It became an unwritten rule to leave the government out of private affairs. Crimes were considered to be personal and not for the government but for vendetta.
The code of omerta, if put into words might say: "Whoever appeals to the law against his fellow man is either a fool or a coward. Whoever cannot take care of himself without police protection is both. It is cowardly to betray an offender to justice, even though his offenses be against yourself, as it is not to avenge an injury by violence. It is dastardly and contemptible in a wounded man to betray the name of his assailant, because if he recovers, he must naturally expect to take vengeance himself. A wounded man shall say to his assailant: If I live, I will kill you - If I die you are forgiven."
From THE RISE AND FALL OF THE CLEVELAND MAFIA - Rick Porrello (1995)


skomentuj (3)
2004-03-05 19:33:37 >> Co to jest Mafia i jej korzenie:)czytajcie i uczcie sie angielskiego:P:P:P...

Exactly what.

...RADIOHEAD...

A pozostali odnieśli lekkie obrażenia. Nowym basistą zespołu został Jason Newsted.
W 1987 roku Metallica znów pojawiła się w Europie. Trasę rozpoczęto występem w Kopenhadze, następnie zespół skierował się do Niemiec, Holandii i Polski, gdzie 10 i 11 lutego wystąpił w katowickim „Spodku”.
W sierpniu Metallica wydała album The 5.98 EP – Garage Days Re-Revisted, na którym znalazły się przeróbki utworów znanych klasyków metalowych: Diamond Head, Holocaust, Killing Joe, Budgie oraz Misfits.
Rok później na rynku ukazał się singiel Harvester Of Sorrow, a zaraz po nim długo oczekiwany podwójny album And Justice For All. W Wielkiej Brytanii krążek natychmiast pojawił się na czwartej pozycji najlepiej sprzedawanych płyt i wkrótce zdobył status „Platynowej Płyty”.W międzyczasie, w Budapeszcie rozpoczęła się kolejna gigantyczna trasa koncertowa Metaliiki – „Damaged Justice World Tour 88/89”, zaplanowana na 250 koncertów w ponad 20 krajach.
Na początku1989 roku ukazał się nowy singiel Metalliki – „One”, do którego zespół po raz pierwszy nakręcił promocyjny teledysk, a na rynek weszła kaseta wideo „2 Of One”, zawierająca jego dwie wersje. Teledysk cieszył się ogromnym powodzeniem.

Justice league

Dziwny jest ten świat

Opisuje szczegółowo, jak tłumaczenia zostały przekazane, po ich ukończeniu, biurom J.D. Searle w stanie Illinois.”

To nie jest pierwszy raz, kiedy wniesione jest oskarżenie zarzucające, że aspartam jest niebezpieczny dla ludzkiego zdrowia. National Justice League [Narodowa Liga Sprawiedliwości - tłum.] wniosła trzy oddzielne sprawy 26 kwietnia 2004 w trzech różnych sądach w Kaliforni. Te pozwy nazywają dwanastu oskarżonych, z których wszyscy produkują, lub używają sztuczny słodzik, aspartam, jako zastępstwo dla.

wszystko o mandze i anime Naruto oraz Naruto Shippuuden - Onet.pl Blog

Teacher Onizuka
 - Green Green (+18)
 - Gumisie
 - Happy Tree Friends
 - Haruhi Suzumiya
 - Hellsing (+18)
 - Hellsing Ultimate (+18)
 - Johnny Bravo
 - Justice League
 - Kacze Opowiesci
 - Kaczor Dodgers
 - Kapitan Bomba
 - Kapitan Tsubasa
 - Kapitan Tsubasa 2002
 - Kiba
 - Krowa i Kurczak
 - Lovehina