O czym chcesz poczytać na blogach?

Juno

UKS Żaczek Katowice rocznik 1999

Kategorie: Wszystkie | Dorobek Żaczka 1999 | FOOTBALL TALENTS 2008 | Funkcjonalności blogu | Kadra GKS Katowice | LIGA JUNIORÓW Trampkarze 1998 | Rozgrywki sezonu 2007/2008 | Sparingi i pozostałe rozgrywki sezonu 2008/2009 | Zasoby internetowe UKS Żaczek Katowice | Żaczek CUP 2008
RSS
niedziela, 22 lutego 2009
, zaczek1999 , Sparingi i pozostałe rozgrywki sezonu 2008/2009
Link Dodaj komentarz »
Stara Lubovnia- wyniki Oficjalne (finały)

Wyniki finałowej fazy rozgrywek:

Miejsca 1-3

Wyniki

Juno Sport  A

-

Info o Ellen Page - Onet.pl Blog

Pomarańczowego, żeby po raz kolejny zrobić test ciążowy. Przecież to nie może być prawda! A jednak - seks na fotelu może być szkodliwy. W ten właśnie sposób zaczyna się nowy film Jasona Reitmana pod tytułem "Juno"
 
Ellen Page gra dziwaczną nastolatkę, lecz robi to w sposób, którego już dawno nie widziałam. Juno MacGuff posiada w sobie wiele cech - jest odrobinę buntownicza, piekielnie zabawna, twarda i zaraz słodka, a świat, w którym żyje, wcale nie obraca się wyłącznie wokół niej.
Gdy dziewczyna dowiaduje się, że jest w ciąży, jej życie praktycznie w ogóle się nie zmienia - ogląda durną telewizję, je, co tylko zapragnie i niewiele przejmuje się tym, co może się stać. Początkowo myśli o aborcji, jednak powstrzymuje ją przed tym myśl o małych paluszkach jej dziecka. W końcu za radą przyjaciółki postanawia znaleźć miłą rodzinę.

Yaoi - Onet.pl Blog

Zamną stał z uśmiechem na twarzy Ogata)

-Dlatego że to ciebie derektor wyznaczył wczoraj jako ich opiekunów.

-Nieprzypominam sobie tego.

-Wczoraj zaówarzyliśmy że nieźle sie dogadujecie więc postanowiliśmy z derektorem że zostaniesz od dziś ich opiekunem .

-Niezostałem otym poinformowany ( złapałem sie ostatniej deski ratunku mimi iż uwarzałem Juno za Boga to Suho była wcieleniem diabła a on spalił mioją deske i zniszczył nadzieje.)

-Właśnie cie poinformowałem. Dobra to zajmij sie jak to nazwałeś... o ...naszym małym "armagedonem"( i wyszedł a ja zobaczyłem wspułczujący wzrok wszystkich zgromadzonych . Oh to będzie cięszkie życie.)

-Dobra Armagedon ruszcie cztery litery i idziemy domnie musimy pogadać .

(ruszyli w moją strone patrząc sie na siebie jagby.

Szczypta Kultury - Onet.pl Blog

Z dystansem i humorem opowiada o treściach w gruncie rzeczy niełatwych gdyż 16-letnia dziewczyna z brzuchem to jak na polskie realia temat o dużym ciężarze społecznym. No ale... Amerykanie potrafią i dlatego można obejrzeć tak rewelacyjny film jak "Juno". Autorką scenariusza jest dosyć kontrowersyjna pisarka Diablo Cody,która jeszcze przed tą właśnie historią dała się poznać poprzez cięty język i własną indywidualność światopoglądową. Film opowiada jak pewnie już wszyscy wiedzą o dziewczynie imieniem Junebug,zdrobniale - Juno,która to zachodzi w ciążę z kolegą z klasy,swoim rówieśnikiem - Bleekerem,który to jest chudym i wysokim biegaczem uzależnionym od pomaranczowych tic-taców. I tak zaczyna się opowieść ta.

  

Juno wraz z ojcem swym i macochą postanawia oddać dziecko do adopcji dla tych,którzy naprawdę go potrzebują i będą w stanie się nim zająć i zaopiekować. Tak poznaje Marka i Vanessę. Ona jest prawdziwą businesswoman,której powołaniem jest być matką - jak sama mówi. Mark natomiast jest.