O czym chcesz poczytać na blogach?

Junior stress

redzwiastun blog

Bob Marley – All day all night

Junior Stress – Biały Miś

 

chomikx3

2 | Junior Stress – Znam Ten Stan |

19 gru

warszafski deszcz tu ciągle pada

Nie miał muzyki, więc nie musiałem podkręcać swojej - czasem zagłuszyć jakieś radio napierdalające o 3 nad ranem rave, o czwartek lakukaraczę, a o piątej skrót wczorajszych wiadomości o trupach, seksie i polityce po prostu nie sposób.

Junior Stress, "Miasta wdzięk", potem szybki przeskok na składankowy "Sound system". Zastanawiam się, czy Junior już przerósł mistrza Pablopavo, czy jeszcze jednak musi poćwiczyć. Blisko mu, w niektórych fragmentach jest świetny. Ale.

our broken fairytale. - Onet.pl Blog

Vipera Cosmetics


 
piesio sfotografowany przez okno :D


To by było na tyle zdjęć :). Jutro tak jak wspominałam jadę z dziewczynami nad morze :). Musimy wyjechać od nas o 6.20. Masakra haha. Tzn. dla mnie to tam łatwo wstać, ale co niektórzy się sprzeciwili.. No pewnie lepiej pojechać jak będzie masa ludzi i będzie strasznie gorąco już w autobusie.


ZOSTAŁY TYLKO 3 DNI! ♥


Junior Stress- Sound System
zdenkowa. (19:09)
koncertowo
Szykuje się dużo koncertów :D. Tak jak wcześniej wspominałam jadę 8-10 lipca na Sonisphere Festival, a niedawno dowiedziałam się o koncercie EWR, Junior Stress i Mixtury 1 lipca :D i też idę. Wczoraj K. powiedział mi o koncercie LP w Londynie. No i sprawdziłam sobie w internecie i co się okazało? Bilety są FREE tylko trzeba się tam zarejestrować i już :D. Ogólnie to nie będzie tam tylko LP!.

apocalips-a blog

Wszystko to uprościć…?

(...)

Teraz zamknij mnie w swojej dłoni,
chcę się niebu w Twych oczach pokłonić.
Łagodnie połóż mi palec na ustach, razem niepewność odpędzimy i strach."

Marika & Junior Stress - Pochwała Naiwności






2010-07-13 16:24:28
skomentuj (0)



Dziś są moje imieniny. Oczywiście nie robię z tego.

Gee's B.L.O.G.

Młody wygrał ale nasza duma chwała jest 2 i wchodzi do finału warszawskiego. AMEN.
Z imprezy wracamy z Jezykiem przez pół miasta z buta... Ała...

Ostatni piątek, Juvenalia. Looptroop, znow CNE i WSZ, Łona, Gutek, Jamal, Marika, Junior Stress i ogólnie impreza reggae ragga rappin'. Przed koncertem w składzie Ja, Gąbka, Krzysiu, Zuzia i Asia której nie pozdrawiam umawiamy się na montaż. Gdzie? No właśnie... To może idźmy do Brotherhooda? Jak Marek bedzie to sie rozjebiemy na kanapie.

Tak widziałam Cię i chciałam bez słowa Cię znów pocałować... - Onet.pl Blog

Uwagę na tą muzykę, ale nie już z tym faktem, że on wprowadził reggae do naszego kraju i pierwszy pokazał jaka to cudowna muzyka. Przed nim jest wielu bardziej dla mnie lepszych artystów, którzy zajmowali się tą tematyką. Marika, Grubson, Mista Pita, Junior Stress itd. Mogłabym wymieniać i wymieniać. Kamil tylko pokazał młodym ludziom co to za muzyka i wszyscy rzucili się na nią jak na mięso i zaczęli się jarać tym, robiąc trochę taki sztuczny tłum, bo to jest trendy i na topie. Ci którzy naprawdę.