O czym chcesz poczytać na blogach?

Junior boys

Wonderland. [1024x768]

Strona główna
Roter Luftballon.

nie ukrywam, że humor mam dobry. napisałam, pozbyłam się dwóch wielkich prac, żadne terminy mnie nie cisną. przynajmniej niezbyt mocno.
siedzę słucham niemieckiego punka, chopina i junior boys i oglądam prezenty dla gwiezdnego na 18stkę, ale ciii... tajemnica.
w niedzielę wielki dzień, wielki koncert i w ogóle wszystko wielkie. w poniedziałed do szkoły na okolice 15, więc zostajemy do oporu. goosh, nie mogę się doczekać.

2005-03-02 21:39:37

skomentuj (3)PRL 05

ale było, ale było. fajnie.

Disco polo

Do LBJ Team! Występują oni zarówno w polskich klubach, jak również za granicą (np. w Niemczech czy Włoszech). Być może już niebawem zagoszczą właśnie w Twoim klubie!

DJ Long - jeden z najlepszych Polskich DJ'ów. Odniósł wiele sukcesów na każdym szczeblu muzycznym: między innymi Mistrzostwo Polski Prezenterów.

DJ Junior - jego pasją jest tworzenie klubowej muzyki. Jako DJ na konsolecie spędza już 10 rok. Sukcesem było również zdobycie 3-go Miejsca na Mistrzostwach Polski w Przemyślu
23:00, beaviz
Link Komentarze (7) »
"Majteczki w kropeczki", "Polskie dziewczyny", które zdominowały polskie dyskoteki w latach 90., prym wiódł rzewny "Biały miś" o chłopcu porzuconym przez dziewczynę.

"Białego misia" śpiewali wszyscy, w przekonaniu że to jedna z piosenek ludowych, bez autora, ale czy rzeczywiście ? 

jedna z przeróbek:

Two Polish Boys - "Biały Miś"

 

(warto też obejrzec inne przeróbki hitów disco-polo tych chłopaków ;)

Biały Miś był dla mnie !

SPR Grunwald Ruda Śląska

Notki
Mecz. 2009-12-16 Już w najbliższą sobotę na wyjeździe, o godzinie 10:00 Juniorzy SPR-u rozegrają ligowy, a za razem rewanżowy mecz z MKS Siemianowice. Miejmy nadzieję, że młodzi szczypiorniści pokonają już po raz drugi, zespół z niżej notowanym zespołem ze Śląska. Będzie to za razem ostatni mecz ligowy podsumowujący starania Juniorów w roku 2009.

Komentarzy: 0 Sparing. 2009-12-15 W niedzielny poranek, po sobotnim meczu, Juniorzy zmierzyli się w sparingu z drużyna OLD BOYS TEAM, składających się z zawodników, którzy w dawnych latach reprezentowali klub z Górnego Śląska. Pewnie wygrali Juniorzy, gromiąc rywali aż 54 do 39 spotkanie trwało 4x 20min. Warto również podkreślić dobrą grę Łukasza Thomanka. (skład : Buczek , Rafi , Gawlik Artur , Gawlik Jacek, Niemiec , Błażejowski , Kozdoń , Thomanek , Wilk , Duda)

Be perfect...

Rób sie co chcesz. Nie chce Cie znać!! Jesteś pojebanym chujem!! Nienawidzę Cię, Szmaciarzu!! Nienaawidzę..............Weź se ruchaj tą Judytę i rób se z nią co chcesz!! Jebie mnie to!! Jesteś kurwa pojebanym blacharzem!! Nigdy jush nie chcę nic z Tobą mieć wspólnego!!
cherry89 2004-03-04 17:47:31
skomentuj (1)


Każdy facet to świnia
Boys, boys!! Szkoda, ze "SEKSMISJA" nie działa sie naprawde.... Nie było by pro-blemów.... Jakby nie patrzeć, to całe zło tego świata spowodowane jest właśnie przez facetów....Wrrr...Ja nie chce sie jush nigdy zakochać!! Nie chce cierpieć, płakać...poprostu nie chce....a miłość właśnie z tym się wiąże...z bólem....a najgorsze jest to, że tak zawsze było, jest i będzie.....ja.

Bez nich nie było by tego co jest
Zwariowanego świata...
cherry89 2004-03-11 22:58:59
skomentuj (4)
K-town
Siemka! Byłyśmy dzisiaj z MaRtUśKą w Krotoszynie. No i...:) hehe...no własnie. Alez ja jestem inna :)hehe.A jak wróciłąm to sie okzało, że mam gości :) Jest spox. No to pozdro dla MaRtUśKi - mojej girlfriend, dla Juniora, Kuby, Kasi G., Dorotki, Franka, Kuby U., Siwego, Mateusza, Kariny, Agi, Oli, Anki, Ilony i w ogóle everybody!! :* .Paps!
cherry89 2004-03-13 19:07:34
skomentuj (4)
w K-town again
No więc dzisiaj to był zakręcony dzień...masakra....począwszy od w ogóle kompletnie i totalnie pojeb***** lekcji. Jakies przedstawienia totalnie bez sensu (ale.