O czym chcesz poczytać na blogach?

Julia kamińska

Julia Kamińska - Biografia - Onet.pl Blog

Warchoła i telenoweli "Barwy szczęścia" (2008). Była Tosią,córką Judyty (Edyta Jungowska) w serialu "Ja wam pokażę!" (2007)Denisa Delica. W 2008 roku została zaangażowana do głównej roli w serialu"BrzydUla". Wcielając się w mało urodziwą Ulę Cieplak. W 2009 roku Kamińska zagrała poetkę w filmie Janusza Morgensterna "Mniejsze zło". W ostatnim czasie można było oglądać ją w Teatrze Komedia w Warszawie w spektaklu"Podwójna rezerwacja". Początek 2010 roku zaczął się dla niej wyjątkowo dobrze. Zdobyła Telekamerę w kategorii najlepsza aktorka pokonując dużą ilością głosów pozostałe nominowane aktorki. Statuetkę otrzymał także serial "BrzydUla", w którym Julia grała główną rolę. Kolejnym dużym osiągnięciem była nominacja do Wiktorów 2010- gdzie Julia nominowana była  w kategorii debiut roku.  13 czerwca wraz ze swoim partnerem tanecznym Rafałem Maserakiem wygrała program "Taniec z Gwiazdami" - zdobyła.

BUDUAR

Na O, wszak nie godzę się na takie barbarzyństwo.

Stylizacja nr 4

Czyli burdelmamy ciąg dalszy… Niewtajemniczonych zapraszam do artykułu poniżej: “Kobieca elegancja czy stara lampucera”

Mam nadzieję, że wraz z opuszczeniem tego programu Julia w końcu postawi na siebie i znajdzie swój własny styl, żeby nie musieć być zależnym od partaczy. Proponuję  zacząć od zmiany koloru włosów, bo w rudym Ci Julio nie do twarzy.

Dziękuję pozdrawiam.

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

SZARA MYSZKA

Do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Tagged: barwnie, biżuteria, falbany, julia kamińska, kolor arbuzowy, kolorowy lakier, koral, koszula z żabotem, kwiaty, louboutin, moda gwiazd, narzutka, nie bądź szarą myszką, Nife, oranż, platformy, pomarańcz, seksapil, specjalne okazje, spodnie haremki, stylizacja dla julii kamińskiej, szara myszka, topshop, trendy.

BrzydUla- Serial... Wszystko dla fanów BrzydUli ( streszczenia odcinków, zdjęcia bohaterów, czat) - Onet.pl Blog

Odbędzie się pierwszy oficjalny zlot fanów BrzydUli! Swoją obecność zapowiedziały już prawie wszystkie gwiazdy! Między innymi: Filip Bobek [Marek Dobrzański], Mariusz Zaniewski [Aleks Febo], Łukasz Garlicki [Sebastian Olszański], Marek Włodarczyk [Józef Cieplak], Julia Kamińska [Ula Cieplak], Małgorzata Socha [Violetta Kubasińska przez V i dwa T], Maja Hirsh [Paulina Febo], Krzysztof Czeczot [Maciej Szymczyk] i wiele innych! Jako jedni z milionów fanów gorąco zapraszamy na zlot!!

Fotki ze.

Modaa i Urodaa - Onet.pl Blog

  
a) Marta Żmuda-Trzebiatowska    b) Joanna Osyda
c) Marieta Żukowska                d) Julia Kamińska

3. You can dance
Kto odpadł z dziewczyn w 4 odcinku 5 edycji?
a).

BrzydUla-Ula - Onet.pl Blog

Brzydula

 

Najważniejsze osoby:
ULA- Julia Kamińska
VIOLA- Małgorzata Socha
MAREK- Filip Bobek
PAULINA- Maja Hirsch
MACIEJ- Krzysztof Czeczot
SEBA- Łukasz Garlicki
ALEKS- Mariusz Zaniewski
PSHEMKO- Jacek Braciak
ADAM-Łukasz Simlat
KRZYSZTOF-Krzysztof Jasiński
IZA-Dominika Kluźniak

Olica's Blog

2009

Bohaterowie

Filed under: BrzydUla :) — Ola @ 4:56 pm

Ula Cieplak (Julia Kamińska) – młoda dziewczyna z podwarszawskiej wioski Rysiów. Jest osobą dobrze wykształconą, świetną ekonomistką. Znajduje zatrudnienie w firmie Febo&Dobrzański jako asystentka prezesa, lecz z czasem dostaje posadę dyrektora finansowego z którego szybko.

Byłej dziewczyny, Julii Sławińskiej, kobiety, którą kocha. Nie akceptuje związku swojej siostry z Markiem Dobrzańskim, którego szczególnie nienawidzi. Aleks zazdrości Markowi fotela prezesa, a także, jak się później okazuje, ma pewne urazy z przeszłości – niegdyś Julia zdradziła go z Markiem. To właśnie owa miłość i zdrada tak bardzo wypaczyła psychikę Aleksa, kiedyś był on zupełnie innym człowiekiem. Po pewnym czasie Aleks traci swoje stanowisko dyrektora finansowego firmy w wyniku skandalu, jaki wybuchł po tym, jak Violetta.