O czym chcesz poczytać na blogach?

Juice

H2o Wystarczy kropla wody - Onet.pl Blog

Jest jedynaczką.

 

-Emma Gilbert-jedna z syren. Posiada moc zamrażania wody. Jest perfekcjonistką. Ma długie proste blond włosy i niebieskie oczy.Najczęściej ubiera się na niebiesko.Była pływaczką, ale gdy stała się syreną musiała odejść z drużyny pływackiej. W drugiej serii zaczęła posiadać nowe moce – ulepszone zamrażanie i śnieżyce. W jej rodzinie zawsze trzeba mówić prawdę, ale Emma musiała utrzymać w tajemnicy przed rodziną, że jest syreną i złamała umowę rodzinną o mówieniu prawdy. Przyjaźni się z Byronem, ale podkochuje się w Ashu. Pracuje w Juice Bar z Ashem i Amber.

 

-Cleo Sertori-jedna z syren, posiada moc kontrolowania wody. Jest smukła i ma długie, gęste brązowe włosy, oraz zielone oczy.W drugiej serii posiada nową moc – wiatr. Nieśmiała i miła dziewczyna, na początku nie umiała pływać i nie chciała zaakceptować swoich mocy, jednak z czasem zrozumiała, że bycie syreną nie musi oznaczać ciągłych problemów. Mieszka z rodzicami i młodszą siostrą, która nieustannie jej dokucza. Jednak w drugiej serii jej mama zostawia ją i siostrę z ojcem. Pod koniec drugiej serii zakochała się w Lewisie, ale na.

zielono mi

Na szczeblu lokalnym. Kiełbasa wyborcza już nie działa na społeczeństwo, co może świadczy o nim coraz lepiej.

A wieczorem - bieganie;)

15:46, anita_green
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 marca 2010
sok z żuka? :P

"Sok z żuka" - niejako przedsmak Alicji i Kapelusznika :) Beetle Juice to groteskowy film Tima Burtona z 1988 roku ;)  Jutrooooo kinooooo!! Czuje, że to będzie niesamowite!

Semestr już w pełni trwa...Nowe pomysły, nowe zajęcia a nawet nowe inspiracje :P

Pojawił się pomysł na artykuł a przy okazji prace zaliczeniową "Partie socjaldemokratyczne w Europie Zachodniej".  Wbrew pozorom może to być interesujące, szczególnie dlatego, że ostatnio cały czas pojawiają sie artykuły mówiące o problemach z jakimi boryka się lewica, o tym jak odnajduje się we wspołczesnych systemach gospodarczo-społecznych, o tym jak zmieniły się jej priorytety oraz.

Pamientnik syrenki - Onet.pl Blog

Się Charlotto, on do ciebie nic nie czyje.Już cię nie kocha i myśle, że to twój koniec.
Spojrzałam czy nikogo nie ma wśród nas.Podniosłam się i użyłam swoich magicznych mocy przeciw niej.
-Wiesz Cleo jesteś podła!!
-Tak bardzo się mylisz Charlotto !!
Powiedziałam i żuciłam w nią wodą.Przestraszona uciekła do domu.W tej chwili przyszedł Lewis.
-Co jej się stało ?
-To nagły powiew wiatru.
Powiedziałam z uśmiechem.Mówiła, że odbierze mi Cię! Popchnęła mnie, ale powiedziała, żę się myli wstałam i żuciłam ją wodną kulą.
-I??
-I tyle, chodżmy do Juice Net Cafee
-Dobra
W Juice Net spotkaliśmy Asha, ale Emmy tam nie było.
-Emma poszła płyać.
-A Rikki ?
-Chyba z nią, napijecie się czegoś
-Nie

***                             
to koniec papa ;*

http://pl.youtube.com/watch?v=uuKe3hKK2w8&feature=related

Cleo (13:25)

Blog syren z H2o

Zmienia się na lepsze. 

Dr Linda Denman – biolog morski. Lewis, próbując zbadać naukowo przypadłość swoich przyjaciółek, bada próbkę ich DNA w jej laboratorium i zapomina ukryć wyniki, przez co doktor Denman odkrywa istnienie syren. W dwóch ostatnich odcinkach pierwszej serii udaje jej sie odkryć tożsamość syren i złapać je. Dziewczyny uciekają i aby uwolnić się od doktor Denman, na jej oczach rezygnują ze swoich mocy (tylko na 12 godzin). 


Willfred – właściciel Juice Bar, ulubionej kafejki dziewczyn i jednocześnie szef Emmy. 

 


Pani Geddes - pojawia się w kilku odcinkach pierwszej serii i w odcinku „W gorącej wodzie”. Jest szefową parku morskiego. 


Lori - trener w parku morskim. Dokarmia Ronniego. Badał rybkę Cleo w odcinku "Rybia gorączka" oraz pojawia się też w odcinku "W gorącej wodzie".

Statystyki