O czym chcesz poczytać na blogach?

Jude law

Jude Law - Onet.pl Blog

Nominowany do tej nagrody: w 2000 za drugoplanową rolę w filmie Utalentowany pan Ripley, w 2004 za główną rolę w filmie Wzgórze nadziei.
Na planie Shopping Jude poznał swoją przyszłą żonę Sadie Frost. Pobrali się w 1997 r. Mają trójkę dzieci: dwóch synów (Rafferty ur. 1996 r. i Rudy ur. 2002 r.) oraz córkę (Iris ur. 2000 r.). Jude adoptował także syna Sadie (Finleya) ze związku z Garym Kempem. W październiku 2003 r. małżeństwo definitywnie się rozpadło. Kolejną partnerkę Siennę Miller poznał na planie filmu Alfie i chociaż związek ten wyglądał na poważny (para zaręczyła się w grudniu 2004 r.) to jednak rozpadł się po tym jak Jude przyznał się publicznie.

Debata:)

                               

      Jude Law                                     David Beckham

 

My autograph collection :] - Onet.pl Blog

Wrzesień 2009

                                           Adres:
Jude Law
"Hamlet"
Broadhurst Theatre
Strasznie jestem zadowolona z tych podpisów zdobytych osobiście.

Nadal dobrze idzie mi wysyłanie listów (w sensie: cały czas mam kasę na znaczki) więc w tym i ubiegłym  tygodniu poszły 3 listy. M.in. do Weroniki Rosati, Anne Hathaway, Britney Spears, Taylor Swift (pisałam już do niej chyba z 6 razy. To był ostatni.), Sienna Miller i Jude Law, Vanessa Hudgens i Zac Efron :)

Ok. Jeśli możecie, to informujcie nadal o nowych notkach :]

-honey- (17:10)
9 add/see

adna blog

Jagna
obok mnie...

choć na chwile...skomentuj (1)
2005-05-14 19:35:35 >> Music From Another Room

Music From Another Room...

Orbit, Warszawa 07.05.2005 14:52
Przyznam szczerze,że film nie jest jakis najlepszy na świecie,temat
banalny.Gdyby tam nie wystapił Jude Law to bym go chyba nie
obejrzała...On tam jest przeuroczy=)

Andromacha, Łódź 11.05.2005 22:37
Temat filmu jest infantylny, jak zawsze w produkcjach tego gatunku, ale ten film poraża urokiem. ów urok jest widoczny w samej reżyserii Charliego Petersa i grze Jude'a Lawa i Jennifer Tilly. Lecz najbardziej frapujące jest ciepło,.

savage - Onet.pl Blog

Potem widzimy całość ponownie w tempie normalnym (czyli dla studentów w sesji – za szybkim).

Tak to bym napisał, gdybym pisał.

Napisałbym również o drugim bohaterze – Watsonie granym przez Zaitseva czyli Jude’a Law. Napisałbym za jakiego marnego aktora go uważam, aktora który przesadza w każdej roli jak dziecko grające drzewo w szkolnym przedstawieniu które nagle zaczyna tańczyć żeby mamusia zobaczyła. W tej chwili pisząc zastosowałbym zabieg stylistyczny polegający na mówieniu w imieniu wielu, a mianowicie: „Nie oszukujmy się, Jude Law.