O czym chcesz poczytać na blogach?

Judasz

Kościół inaczej...czyli Ewangelia językiem młodych...

Pomysły na życie, kiedy będziemy chieli chodzić swoimi drogami tak jak Piotr, a nie będziemy chcieli chodzić Twoimi drogami. Obyśmy w porę umieli zapłakać nad własnym grzechem. Ty pokazałeś Piotrowi- zejdź mi z oczu szatanie- czyli Ty, który nie chcesz pełnić woli Bożej, który chcesz ominąć krzyż. Pokazałeś, że miejsce ucznia jest za mistrzem. Moje miejsce jest więc za Tobą. A Ty poszedłeś na krzyż. Ja więc także, jeśli chce być Twoim uczniem, uczennicą- musze stanąć na swojej drodze krzyżowej. Panie Jezu, który powołujesz nas do życia w kościele- Ty powołałeś również Judasza. On z radością odpowiedział na Twoje powołanie. Zaczął jednak kombinować, nie poszedł do końca Twoją drogą. Kalkulował i wybierał to co jemu wygodne. Daj nam, abyśmy umieli chodzić Twoimi, a nie swoimi drogami. A jako świadkowie Twojego krzyża- obyśmy wybierali te drogi, które wybrała Weronika- patrząc na Twoje prawdziwe oblicze. Szymon z Cyreny, który pokochał krzyż i św. Dobry Łotr- pierwszy święty, kanonizowany w bliskości krzyża. Obyśmy nie byli kibicami krzyża, przechodniami, którzy nic nie zrozumieli. Wkraczając w tajemnice wielkiego tygodnia, Panie Jezu daj nam siłę,.

Two drifters - Onet.pl Blog

W "rzeczywistą wolność istnienia" jaką dla nas, dumnie brzmiących, Rozbitków jest "ocean". Powiększa się więc lista tych, których z czystym sumieniem moglibyśmy zaprosić do łodzi, warto tu dodać, że nie każdy znalazł by u nas ratunek...smutne to i gorzkie...

dziwaczni z nas ludzie...ale bez takich jak my ten świat byłby dziwny...dziwne to i słone, jak morze...

ostatnim rejsem spotkałem na wodach Judasza...uśmiechnął się do mnie z daleka...odpowiedziałem mu tym samym. Teraz siedzimy razem na mojej wysepce i słucham "historii prawdziwej"...prawdziwej bo Janowi nie wierzę...mało kto lubi faworytów...;) ten, który wygrał rywalizację o intensywność przyjaźni, miłości, skłonił tylko głowę na piersi...napiersnik...
to już za parę dni i znów wszyscy będą się nad nim pastwić...nie dziwię się mu. Też nie wytrzymałbym tej presji i sięgnąłbym po sznur...

Szwedzka Polka | Z życia w SZWECJI i wspomnienia z POLSKI

Że ten ulepił już o wiele więcej i piękniejszych ptaszków niż on, wydał okrzyk zachwytu, zobaczywszy, jak Jezus pomalował swoje gliniane kukułki światłem słonecznym schwytanym w ulicznej kałuży. Judasz więc też zanurzył swoją rękę w błyszczącej wodzie i próbował schwytać światło słoneczne.

Ale światło nie dało mu się złapać. Wyślizgiwało mu się z palców, i choć starał się jak najszybciej ruszać rękami, żeby je pochwycić, wymykało się znowu i nie mógł zdobyć ani szczypty farby dla swoich biednych ptaszków.

- Poczekaj, Judaszu! – powiedział Jezus. -Przyjdę i pomaluję twoje ptaszki.

- Nie – powiedział Judasz - nie wolno ci ich dotykać, są dobre takie, jakie są.

Wstał ze zmarszczonymi brwiami i przygryzał wargi. Postawił na ptaszkach swoją szeroką stopę i jednego po drugim zamieniał w spłaszczoną bryłkę gliny.

Gdy zniszczył wszystkie, poszedł do Jezusa, który siedział i pieścił swoje gliniane ptaszki, iskrzące się jak drogie kamienie. Judasz przypatrywał się im chwilę w milczeniu, a potem podniósł nogę i zdeptał jednego z nich.

Prawosławny Partyzant

  • Szamanizm
   • Magiczne passy
   • Szeptuchy
  • Unici
  • Żydomasoneria
 • Redakcja
  • Banner
  • Jak nas znaleźć?
  • Prośba
  • Statystyki

Stop Syjonizmowi

Strona główna > Bez kategorii > Putlerowskie “prawiesławie”: współcześni Judasze

Putlerowskie “prawiesławie”: współcześni Judasze

10 Kwiecień 2012 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Źródło: http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com

W dniu zbliżającej się zdrady Jezusa Chrystusa, której dokonał jeden z Jego uczniów i apostołów o imieniu Judasz, chciałbym zaprezentować czytelnikom nowych współczesnych kontynuatorów “dzieła” jakiego dokonał Judasz. Nie bez powodu jak wiemy dokonało się wiele takich a nie innych wydarzeń w Starym i Nowym Testamencie. Tak oto, przykład Judasza ma nam chrześcijanom zawsze przypominać, że wśród współczesnych apostołów – biskupów, znajdą się ci, którzy po raz kolejny zdradzą Jezusa Chrystusa. Takimi apostatami w XX wieku byli i nadal są sergiańscy biskupi, którzy stanęli po stronie oprawców narodu rosyjskiego. Dziś wiemy i znamy imiona tych nowych Judaszy, – agentów KGB i SB w rjasach, którzy otrzymali.