O czym chcesz poczytać na blogach?

Judas kiss

Koci Kociłapeć

Niemal czuję się atrakcyjnie szczupło i za mało, w rzeczywistości na mnie za dużej o kilka rozmiarów, z alternatywnego wymiaru w możliwe najgorszym świecie przebywając bez tych których tu nie ma.
Przynajmniej mamy mnie nawzajem i musimy polegać na mnie.


poniedziałek, 13 października 2008 Anno Domini
Znowu łżę
komentarze [2]

Judas kiss 13:53:55
Oż prącie, skąd zła się bierze tyle na świecie? Taki serwis myloga, tu człowiekowi smutno że łezka w oku i sznur w kieszeni, pochlipać by chciał nad swoim życiem bo czuje się przez nie zjechany jak sandały Chrystusa. A mylożek na to „a co mnie to, ja teraz mam przerwę techniczną, spróbuj za parę minut.” I „He he” wrednie.

Blog AhmeDMetaL

Notki
Zespoły 2008-11-24

Moje ulubione zespoły(nie wszystkie ale większość):

MEtallica
Iron Maiden
Ac/Dc
SilpKnot
Black Sabbath ╬
Judas Priest
KISS
Acid Drinkers
Children of Bodom
VadeR
MegaDeatH

ACCEPT

Foo Fighters
Green Day
GunsNRoses
HEY
KSU
TSA
MisFits
Nirvana
Pink FLoyd
Rammstein
Slayer
Tenacious D
System Of a Down
HappySad
Pidżama Porno
i oczywiście DŻEM(najważniejsze na koniec)
.

Jesteście w Dżungli! Zginiecie tutaj! - Onet.pl Blog

Tutejsza dziewczyna... dlaczego zawsze podobają mi się Ci źli chłopcy?? Co oni mają w sobie takiego czego nie maja Ci porządni?? No tak co za głupie pytanie... oni mają w sobie to coś... bo w końcu w dupie mają wszystkie zasady... i to sprawia ze są... ciekawi... no a ja?? Niby byłam porządna ale to tylko niby... uwielbiałam słuchać takich zespołów jak Van Helen, Kiss, Led Zeppelin, Judas Priest czy Slade... tez byłam tą inną co słuchała ten okropnej muzyki... no ale rodzice o tym nie wiedzieli bo każdy się tu z tym ukrywał...nagle z moich rozmyślań wyrwał mnie ból... no tak cholera zderzyłam się z kimś i wylądowałam na nim!! Aż bałam się otworzyć oczy...

- Ślepa.

"W życiu piękne są tylko chwile" - Onet.pl Blog

TSA

  • Strona Oficjalna
  • Polski Fan Klub TSA
  • Wikipedia
  • Teksty piosenek, plakaty
JUDAS PRIEST
  • Strona Oficialna
  • Polski Fan Klub Judas Priest
  • Wikipedia
  • Teksty piosenek, plakaty

Hard rockowe najczęściej komponowane są w skalach durowych, podczas gdy heavy metalowe niemal wyłącznie w molowych. Muzycy grający hard rocka często reprezentowali wysokie umiejętności techniczne, np. Deep Purple, Wishbone Ash, a ich muzyka może być uznawana jako styl progresywnego rocka. W szerszym sensie hard rock jest identyfikowany jako wszystkie style "twardej" muzyki rockowej, w odróżnieniu od soft rocka - rocka miękkiego. Znaczące zespoły i wykonawcy :

AC/DC

Budgie Deep Purple

Guns N' Roses

KISS