O czym chcesz poczytać na blogach?

Juan soler

Świat piłki nożnej - świat kibica - Onet.pl Blog

Quique Floresa. Kontrakt został zawarty na 2,5 roku.

Po dwóch wysokich przegranych z Sevillą 0:3 i z Realem 1:5. Wtedy, to działacze Valencii nie wytrzymali i zwolnili Floresa, a zatrudniając trenera z nazwiskiem Koemana.

"Chcieliśmy szkoleniowca z międzynarodowym doświadczeniem. Teraz nasza drużyna jest w dobrych rękach"- powiedział prezydent Valencii Juan Soler po podpisaniu umowy z Koemanem.

Holender był również wybitnym piłkarzem w barwach ''Pomarańczowych''. Grał m.in. w Ajaxie Amsterdam i FC Barcelonie.  Z ''Katalończykami''  sięgnął w 1992 roku po Puchar Europy, a ponad to zdobywał z nimi cztery razy mistrzostwo Hiszpanii. W swojej karierze trenerskiej prowadził Ajax Amsterdam, Benficę Lizbona, a.

-- EL MANANTIAL -- la mejor telenovela del mundo... - Onet.pl Blog

Tylu lat. Otrzymała wiele nagród zarówno aktorskich jak i muzycznych. W dzieciństwie uczęszczała na zajęcia taneczne i już w wieku 11 lat zaczęła występować z zespołem Los Hermanos Zavala. Niedługo po tym zadebiutowała w komedii muzycznej "Contigo Pan y Cebolla". Początkowo pracowała jako modelka. Studiowała aktorstwo w Akademii Teatralnej Andres Soler, a następnie spędziła rok w Los Angeles ucząc się śpiewu. W wieku 20 lat nagrała swój debiutancki album "Tambien yo"/"Te pareces mucho a mi". Płyta jest malo znana, często całkowicie pomijana w jej dyskografii. W tym samym roku zagrała główną rolę w filmie "Te quiero" - tam jako Claudia oczarowała widzów. Cztery lata.

DUEŃA DE MI CORAZON (1985)

AMOR PROHIBIDO (1984)

 DANIELA ROMO (1983)

TAMBIEN YO/TE PARECES MUCHO A MI (1979)

 

TEATR: 

EN CONCIERTO

VICTOR VICTORIA

CABARET CARTAS DE AMOR

 LA LIBELULA

 

TELENOWELE:

ALBORADA jako Juana

 LAS VIAS DEL AMOR (ŚCIEŻKI MIŁOŚCI) jako Leticia López

EL MANANTIAL (WIOSENNA NAMIĘTNOŚĆ) jako Margarita Ramirez

 SI DIOS ME QUITA LA VIDA jako Maria

BALADA POR UN AMOR jako Brianda Portugal

 EL CAMINO SECRETO jako Gabriela

 

PRODUKCJE TV: 

A MILLON

HOY.

sakayayallah | Nie posiadam teorii – podróżuję

Nauka jest sztuką tworzenia zręcznych iluzji; głupcy w nie wierzą lub polemizują z nimi, mądry człowiek zaś napawa się ich pięknem, zdając sobie jednocześnie sprawę, że są to stworzone przez ludzi zasłony, za którymi kryje się mroczna otchłań nieznanego. /C.G. Jung/
 • Pedro Juan Gutiérrez

  - Widzisz wszystko w czarnych barwach, bo wszystko jest nie tak. Dotknął cię ten brud, aż do obrzydzenia. Absolutnie wszystko jest zanieczyszczone. Musiałbyś być opóźniony umysłowo, aby czuć się z tym dobrze.
 • Albert Camus

  Świat bez.

  To zdjęcie było podpisywane „Bóg i Diabeł na Ziemi Słońca”
  źródło: internet

  Opinie kubańskich blogerów

  Berta Soler, liderka Dam w Bieli

  Jesteśmy pokojowo nastawionymi kobietami i tutaj [na Kubie] potrzebujemy tego przesłania, która przyniesie Ojciec Święty, przesłania miłości, pokoju, wiary i wolności. Mieszkańcy Kuby potrzebują wolności. Ale wolności nie przyniesie papież, wolność zależy od Kubańczyków. Ale dobrze, żeby papież znał.

 • Pasion de gavilanes-Gorzka zemsta

  Komentarzy: 0 Pasion de gavilanes - Gorzka zemsta czyli o co tak napradę chodzi w tej telenoweli 2008-03-13 W biednym mieście mieszka piękna Libia Reyes z trzema braćmi : Juanem Oscarem i Franciem. Bracia nie wiedzą że ich siostra ma kochanka Bernarda Elizondo. Zachodzi z nim w ciąży . Bernardo umiera. Rozpaczoną Libię Hortencia Garrido de Barragan przekonuje by dziewczyna porozmawiała z rodziną Elizondo. Libia zgadza się. Po rozmowie z  rodziną kochanka Libia popełnia samobujstwo i skacze z mostu. Bracia planują zemstę. .- Zharick Leon

  Dinorah Rosales - Lorena Meritano

  Juan David Reyes -  Gabriela Garcia

  Bernardo Elizondo - German Rojas

  Fernando Escandon - Juan Pabla Shuk 

  Armando Navarro - Juan Sebastian Aragon  Emilce Reinoso - Ana Soler

  Denis Reinoso - Camilo Andres Pinzón

  Leandro Santos Uribe - Sebastian Boscan

  Benito Santos Uribe - Giovanni Suarez

  Melisa de Santos  - Consuelo Luzardo 

  Pepita Ronderos - Lady Noriega

  Pancha ' Panchita '  López - Andrea Villareal

  Ursula de Rosales - Jackqueline.