O czym chcesz poczytać na blogach?

Jpg to pdf

asfodel blog

asfodel 2002-09-08 18:26:27
skomentuj (10)

Czarownice!

Słyszałam je dzisiaj! Te wiedźmy z podwórka! Knuły coś przeciwko mojej kici, która już od tygodnia tak ładnie śpiewa na balkonie... A tak na serio to sąsiadka z parteru znowu się czepia. Ona chyba kompletnie nie ma nic do roboty - spędza dzionki na ławeczce przed domem a nocami gapi się przez okno. I ciągle się o coś czepia.

Mam dziś kupić ciasteczka. W porządku - kupię ciasteczka..

50 stron to przeformatowanie go na html musi troszkę zająć. To nie regulamin Siedmiomilowych Butów, tylko kawał tekstu z cytatami, tabelkami i różnymi takimi. O.

Ciekawe czemu Panowie Składacze Pism Drukowanych nie rozrózniają formatu rtf i pdf? No tak, to przecież tylko jedna, nieistotna literka. To już chyba trzeci z rzędu Pan Składacz, który dał mi pdf-a, mimo że wyraźnie proszono go o rtf-a.

***

Czy MIŁOŚĆ istnieje?.
Więcej nie wchodzi. Ja zresztą też należę do tej ciemnej masy. A żeby jeszcze było śmieszniej, to wycofałaś sie nawet ze zdjęc - które (nieukrywam) były już coraz lepsze.
Przykłady:

http://www.orient.net.pl/autoportret/kolorowe/003.jpg
http://www.orient.net.pl/autoportret/cb/003.jpg

To przynajmniej satysfakcjonowało po trosze domorosłych erotomanów. A bez tego to nie ma nawet tej odrobiny seksu.
Poza tym ile można słuchać (czytać) o jakichś anonimowych.

SPOTKANIA Z NIEZNANYM - Onet.pl Blog

Mi się nieco z tym, o którym już panu pisałam.. choć ten nie pulsował na czerwono.. leciał tez nieco wyżej nad linia lasu, a może tak mi się teraz wydawało, bo znajdowałam się wyżej niż w czasie tamtej obserwacji.. w każdym bądź razie nie mógł to być samolot.. nie tylko dlatego, ze nie było słychać żadnego dźwięku, ale tez dlatego, ze żaden samolot nie lata w taki sposób, czyli bardzo nierównomierny.. momentami zwalniając, a to się cofając, czy w ogóle wirując.. także tym razem pojawiło.

Ciemną poświatą, niestety zdarzenie trwało dosłowni jedną sekundę i znikło na tle chmur, dlatego nie wiadomo czy był to piorun kulisty czy inne zjawisko – interesujące było to, iż kula pojawiła się w kierunku pól w okolicach Magnezytów i zdjęć, które wykonuję. Rekonstrukcja tej obserwacji poniżej w linku.

http://www.fothost.pl/upload/09/28/38422375.jpg

W bezchmurne popołudnie wykonując eksperymentalne zdjęcia zaobserwowałem przez lornetkę dwie jakby małe metaliczne kule obok siebie, które po kilkunastu sekundach znikły. Udało się wykonać słabe zdjęcia zjawiska. Pełny opis ze zdjęciami w linku poniżej.

http://mmfoto.za.pl/raporty_ufo/Raport_z_obserwacji_NOL_nad_Magnezytami_16_08_2009.pdf

biosfeera blog

- Wykład Dr Katarzyny De Lazari "Szowinizm gatunkowy" Wydział Psychologii UW ul. Stawki 5/7, sala numer 412 na IV piętrze, 13:30, kontakt: emil@tydzienwege.pl
Plakat: http://tydzienwege.pl/materialy/plakatetyka.jpg

12.05 – wtorek - Wernisaż Ewy Suchockiej połączony z wieczorkiem poetyckim Bar Vega, Al. Jana Pawła II 36c http://www.snysny.pl/ , 17.00

- Wykład - Dr Adriany Adamskiej "Wegetarianizm jako koncepcja biblijna", Klub Inteligencji Katolickiej, ul. Freta 20/24A, 16.00, kontakt: ula@tydzienwege.pl
Plakat: http://tydzienwege.pl/materialy/plakatreligia.pdf

13.05 - środa - Pokaz slajdów, degustacja potraw i pokaz gotowania regionalnej kuchni bengalskiej. Bar Vega, Al. Jana Pawła II 36c, 18:30

14.05- czwartek - Koncert Tomasza Osieckiego. Bar Vega Al. Jana Pawła II 36c www.myspace.com/tomaszosiecki , 20:00

15.05 - piątek - Wegetariańska ogrodnicza partyzantka przy współpracy z kolektywem mpo, Nowy.

Blog zwierzaka - Onet.pl Blog

Katapulta Xystona

Ostatnie dni mam pracowite, a jak jestem zajęty, to i zmęczony, a wtedy po prostu nie chce mi się nawet pędzelka wziąść do rąk. Dlatego trochę wziąłem się za obozy, pociąłem plastik na nowe patenty i oskrobałem kilka figurek. Między.

U wodza wziąłem z obwódki Sztandaru z Ur, jednej z niewielu pozostałości graficznych tego okresu: http://www.zsplast.gdynia.pl/historia_sztuki/kanon/kanon_dziel_obrazy/mezopotamia/sztandar_z_ur.jpg  Kolejne elementy chyba będą się dłużej wlekły, bo zostało mi 8 podstawek 4Bw... Zrobiłem też kilka innych rzeczy... jak być na haju, to konkretnie, choć trochę miałem mało czasu.

Niezbędny jest podręcznik Nieoficjalny, do ściągnięcia na Zgiełku, za darmo, po polsku, za zgodą autora. Tutaj polski podręcznik (bez lista armii...) http://www.zgielk.pl/download/NppDBA.pdf


 

 

zwierzak777 (20:52)

. : Instrukcje Madzi :.

O jednakowych rozmiarach rysujemy bądź ściągamy z sieci. Otwieramy je w Gifacie (patrz instrukcja 1). 
2. W zakładce Animacja wybieramy opcje Odtwarzaj w pętli i Powtarzaj ciągle.
3. Zaznaczamy pierwszy obrazek i ustawiamy opóźnienie. To samo wykonkujemy z każdą klatką animacji.
4. Zapisujem za pomocą przycisku z dyskietką.

Komentarzy: 0Następnie wypełniamy formularz i obrazek zostaje załadowany. Pamiętaj! na www.wrzuta.pl można uploadować tylko obrazki i inne pliki do 150 MB. W taki sam sposób  można "wpuszczać" w sieć np. filmy, mp3, pliki pdf, zip, exe itp. Komentarzy: 0 Jak zrobić nagłówek w.

Upodobań. Na koniec zaznaczamy, kopiujemy i wklejamy do nagłówka, używamy prawego przy-
    cisku myszki i wybieramy Paste opcions. W transparency wybieramy kolor przeźroczysty.
10. Zapisujemy nagłówek w formacie JPG korzystając z File > Save as. Taki nagłówek można 
      zuploadować i użyć do tworzenia szablonu, a także udostępnić innym.