O czym chcesz poczytać na blogach?

Jp morgan

MBA in France

CO pokazywała Sally. "No przecież kobiety się tak nie zachowują". Ich to śmieszyło w takim sensie jak nas śmieszy gadający osioł w Shreku.

Druga scenka z azjatką. Jestem w jednej grupie z Japonką o imieniu Rie (co znaczy - marzenia się spełniają). Niestety dziewczyna ma bardzo słaby angielski jak na Executive MBA i stanowisko dyrektora w JP Morgan, ale jest wołem roboczym i perfekcjonstką absolutną. Przygotowała prezentację o systemie pracy w Kyocera. Prezentacja na 15 minut, a ona zrobiła 40 slajdów (3 razy za dużo). Pieknych, ale najeżonych podstawowymi błędami językowymi.

Reszta grupy w dobrej wierze pochwaliła, że dobrze i że dziękujemy, ale zaraz potem inne koleżanka poprawiła.

KREDYTY LOKATY KONTA

Prognoza kursu euro

13.01.2011 JP Morgan opublikował prognozę kursu euro na koniec  2011 roku. Według tej instytucji euro będzie kosztować 3,65 zł a nawet 3,55 zł pod koniec 2011 roku. Raty kredytów mieszkaniowych w tej walucie mają zatem szanse by nie rosnąć tak jak w 2010 roku z powodu rosnącego kursu.

Porównanie lokat - Onet.pl Blog

Środków wraz z gwarantowanym zyskiem
(r – stopa zwrotu z inwestycji)

Historyczna analiza pokazuje, że średni zysk z tego produktu wyniósł 69%, a maksymalny to 98%. (w okresie grudzień 2000 – grudzień 2007).

Dlaczego warto?

zmienność indeksu JP Morgan jest zdecydowanie mniejsza niż polskich indeksów (mniejsze ryzyko)
średnia stopa zwrotu na przestrzeni kilku lat jest podobna,
dywersyfikacja portfela na dłuższą metę przynosi tylko pozytywne efekty,
nieskorelowane aktywa w portfelu znacznie uodparniają go na wszelkie gwałtowne zmiany.

Zapraszamy do.

Blog Barbary – Kupno i sprzedaz nieruchomosci

Foreclosures  GMAC w tym stanie.
W podobny sposob zareagowali prokuratorzy   generalni  w stanach Teksas i Ohio.

Klikajac na link ponizej – obejrzycie Panstwo video - wywiad z prokuratorem generalnym stanu Ohio na ten temat:

Attorney General’s Foreclosure Fight – CNBC.com.

W nastepnej kolejnosci odezwal sie JP Morgan Chase,  ktory wstrzymal 56 tys. foreclosures w 23 stanach w ktorych obowiazuje process sadowy przejecia domu przez bank. Chase oswiadczyl, ze przeprowadzi on dochodzenie co do nielegalnych praktyk zwiazanych z dokumentacja bankowa foreclosures.  Na marginesie wspomne, ze uprzednio rowniez jeden z pracownikow Chase zeznawal w podobnej sprawie co pracownik GMAC i.

Polska to fantastyczny kraj

Hut Stali minister skarbu Piotr Czyżewski jest jak bohater greckiej tragedii. Jakąkolwiek decyzję podejmie, będzie zła

O Huty stara się dwóch inwestorów - amerykański US Steel i brytyjsko-hinduski LNM. Kilka miesięcy temu doradca US Steel bank JP Morgan zawiadomił ministra skarbu Sławomira Cytryckiego, że spółka Invex złożyła mu ofertę korupcyjną, powołując się na wiceministra skarbu Andrzeja Szarawarskiego. Prokuratura wszczęła śledztwo i postawiła zarzut przedstawicielom Inveksu. Jednocześnie w prokuraturze pojawiły się zeznania wiążące Szarawarskiego z Inweksem, ale sam wiceminister.

Kobieta - lepszy rodzaj mężczyzny - Onet.pl Blog

(ten z polsatowskich "Kiepskich"), albo dla niepoznaki "Donald".

Opierać się możemy tylko na twardych danych, liczbach. Te są w gospodarce nie do podważenia, a nie chciejstwo jednego i drugiego polityka, które jest drżączką. Tak im ręce latają do władzy: co by tu spieprzyć.

Bank JP Morgan, który rzadko się myli, podwyższył prognozę PKB dla Polski - z 2,7% do 3,0%. Prawda - nie jest to tyle, co w Chinach.

Nie jest Warszawa jednak Atenami i drugim Budapesztem, który w tym roku wzrost PKB będzie miał na minusie. Czyli Węgrom pod rządami Viktora Orbana ubędzie majątku narodowego.