O czym chcesz poczytać na blogach?

Joystick

zwyczajny blog Zwyczajnej..

Areału włości i starożytności rodu – gors. Piersi występują w przyrodzie parami, za to gors to niepodzielna całość. Gors opiera się wszelkim próbom parcelacji, jak również nie znosi wszelkiego rodzaju figli. Podczas gdy piersi zapraszają: „Chodź, pobaw się nami!”, gors niczym zderzak wielotonowej ciężarówki wywarkuje: „Z drogi!”.

Allison Pearson "Nie wiem, jak ona to robi"

Obym ja takiego "Z drogi!" nie miała... :)

zwyczajna 2004-06-11 23:24:47
skomentuj (0)


A skoro było o biuście
to będzie teraz o pierwowzorze joysticka :)

Ben odkrył swojego siusiaczka. Leży na kocyku z rozanieloną, triumfującą miną kogoś, kto właśnie znalazł przejście do innego wymiaru, i zaciska małe paluszki na tym pierwowzorze joysticka. Jest nie na żarty rozsierdzony i uderza w płacz, kiedy konfiskuję mu tę nową wspaniałą zabawkę, pakuję ją w pampersa i czym prędzej zapinam rzepy po bokach.

…Jaka jest typowa reakcja matki na budzącą się seksualność syna? Oczywiście radość, że penis funkcjonuje. Jestem dumna że potrafiłam wyhodować w swoim kobiecym ciele ten cud hydrauliki, a zarazem narzędzie rozkoszy, na razie wielkości gąsienicy. Ale widok.

Your Blood is Running to his Heart - Onet.pl Blog

Punktów, czy to Nick i Logan dawali nam fory.  W przerwach na ładowanie kolejnych poziomów, rozmawialiśmy o byle czym zajadając się czipsami.
-Bierz go Nick- krzyknęła nagle Lily gdy jakiś zombie biegł po dachu garażu zaraz za jej postacią, wampir od razu wystrzelił w kierunku zombie płonącą strzałę. 
W tym samym czasie ja z wrażenia podskakiwałam przed ekranem walcząc z grają zombiaków otaczających moją postać. Nagle pojawiła się postać Logana, pomagając mi, jednak i to nic nie dawało. 
-Lily pomóżcie- powiedziałam jak opętana wciskając guziki joysticka. 
Całą czwórką uporaliśmy się trupami i ukończyliśmy kolejny poziom. Opadłam na kanapę ciężko dysząc, gry zawsze wywoływały u mnie takie emocje. Lily reagowała tak samo jak ja, co chwilę podskakiwała obok mnie, albo upadała na kolana, gdy komuś zasłaniała widok. 
Logan i Nick obserwowali nas z nieukrywanym zaskoczeniem. 
-O co chodzi?- zapytałam gasząc pragnienie wieloowocowym sokiem. 
-Nie znałem was z tej strony- powiedział Nick. 
-Dokładnie- potwierdził Logan. 

..tylko mnie kochaj.. - Onet.pl Blog

nocami przy blasku księżyca.

Ona miłosne mu słała ikonki,
on kwiatki jej w bitów wiązankach,
tak się kochankiem stał tej dziewczyny,
a ona jego kochanką.

W pieszczotach tonęły im monitory,
aż procesory zaczęły wzdychać,
on trzymał ją online za myszkę
a ona go za joysticka.

Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !

SIE POBAWIE LOPATKA... DZWONEK NA LEKCIE PANIN ZADAJE PYTANIE POWIEDZCIE JAKIES ZWERZE NA Ż MALGOSIA MOWI ZABA ZYRAFA A JASIU WYWARZA DZWI I PANI MOWI JASIU POWIEDZ JAKIES ZWIERZE NA Ż A JASIU MOWI ŻA, ŻA, ŻAPIERDOLILI MI LOPATKE 

Jaś bawił sie klockami przyszła mama i wode spuściła!!!

Pewiem góral miał gościa prowadzić przy cofaniu no i : G:Ciofaj Ciofaj , Już nie ciofaj teraz zobacz co ześ narobił panocku , krupnioka panocek psewalił :D

Brunetka do Blądynki: -zawołaj windę! -Winda Winda! -Przez guzik! Blondynka woła przez guzik: -Winda!

Jak poznać że blondynka grała w gre wideo po śladach szminki na joysticku

Wchodzi Jan do domu cały obsrany, widzi go żona i mówi: -Cos ty zrobił idioto!! Jak ty wyglądasz ciulu?! Jan nie odpowiada. Po jakimś czasie do domu wchodzi Jaś cały obszczany, widzi go matka i mówi: -Kolejny idiota! Jak ty wygladasz dupku?! Z czego sie tak śmiejesz?! -Bo jak zobaczyłem jak niedzwiedz sobie podciera ojcem tyłek to się ze śmiechu pojszczałem! :}

Pani poleciła dzieciom napisać wypracowanie na temat "Matka jest tylko jedna". Następnego dnia pani pyta dzieci: - Aniu ?? - Najbardziej kochamy nasza mamę, bo Matka jest tylko jedna .. - Bardzo ładnie .. W koncu przyszła kolej na Jasia, wiec czyta:.