O czym chcesz poczytać na blogach?

Jowood

Blog poświęcony grze Gothic 3

Po wczorajszym zdumiewającym obwieszczeniu JoWood, zaciekawiony całym zdarzeniem serwis gamona.de przeprowadził wywiad z wydawcą gier Gothic. W opublikowanym tekście najbardziej rzucają się w oczy stwierdzenia mówiące o tym jakoby Forsaken Gods ma być swego rodzaju łącznikiem pomiędzy trzecią a czwartą częścią serii. Mało tego “dodatek” najprawdopodobniej nie będzie wymagał podstawowej wersji gry. Co czyni z niego niezależny AddOn na podobnej zasadzie jak miało się to w przypadku Nocy Kruka. Nadal jednak nie ujawniono komu przyjdzie stworzyć Forsaken Gods. Być może na dniach JoWood zdradzi nam tą informacje.

Gothic 2 kody do gry, Gothic 3, Gothic 4

Mapy. Atakuj klikając na obszar, z którego wyślesz jednostki, następnie na obszar wroga. Staraj się by poszczególne Twoje pola przylegały do siebie tworząc jeden wspólny teren.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Moje gry - spis gier

  Najlepszych Gier w Historii”
 • Dodaj komentarz do wpisu „10 Najlepszych Gier w Historii”
 • recenzja Gothic 4

  Arcania: Gothic 4 to czwarta odsłona legendarnego cyklu komputerowych gier role-playing Gothic. W odróżnieniu od poprzednich części, za produkcję programu nie odpowiada już studio Piranha Bytes. Wydawca serii, firma JoWooD, po licznych perypetiach zdecydowała się bowiem na zatrudnienie developerów ze Spellbound Studios, mających na swoim koncie takie tytuły, jak Desperados: Wanted Dead or Alive czy Robin Hood: The Legend of Sherwood. Doświadczenie w tworzeniu poważnych produktów z gatunku cRPG zdobyli oni już w latach 90 poprzedniego stulecia (trylogia Das Schwarze Auge, znana także pod nazwą Realms of Arkania).

  Akcja Arcanii rozgrywa się dziesięć lat po Zmierzchu bogów (dodatek do trzeciej części Gothika), w którym Bezimienny, widząc zbliżający się wielkimi.

 • Gry-CDA

  Największe przywodzą na myśl stolicę Khorinis. Bardzo urozmaicony wizualnie świat idzie w parze z bogactwem flory i fauny, z rytmem dobowym, któremu wszystko co żyje, podporządkowuje się. Na gracza czeka 600 misji do wykonania oraz wiele nie zawsze oczywistych wyborów, których swoboda poczynania bynajmniej nie ułatwia. wyuczyć się on może umiejętności kowalskich, alchemicznych i kulinarnych. Największym minusem zaś jest bardzo zły poziom techniczny gry, który zaowocował serią łatek publikowanych zaraz po premierze gry.

  Gothic 3

  producent: Piranha Bytes
  wydawca: JoWooD
  dystrybutor PL: CD Projekt
  kategoria: cRPG / TPP


  Data Premiery:
  Świat: 13 października 2006
  Polska: 03 listopada 2006


  tryb gry: single player
  wymagania wiekowe: 16+

  nośnik: 1 DVD | cena: 129,90 PLN
  Rozsądne wymagania sprzętowe:
  Pentium 4 3 GHz, 1.5 GB RAM, karta graficzna 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 4.6 GB HDD, Windows 2000/XP.

  zobacz oficjalną stronę WWW:
  www.Gothic3.com

  Komentarzy: 2