O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Journey

GOOOL! Galaktyka szaleje! ^^

Niespodzianka...-ciągnął niezrażenie, a drużyna trochę się ożywiła-...która na pewno polepszy wam humor-dokończył i wskazal im ręką drzwi, żeby się przekonali co to. Więc wyszli i zobaczyli... Argey'a! (He, he-przyp. autorki) Chwilowo skamienieli, ale po paru sekundach zaczęli się cieszyć i mu gratulować (chociaż sami nie wiedzieli czemu^^). Natomiast Joy rzuciła mu się na szyję i wydała nieokreślony, szczęśliwy okrzyk. On trochę się zdziwił, ale najwyraźniej ani trochę to mu nie przeszkadzało^^ Tylko Michael nieznacznie usunął się na ubocze. Kaisa odchrzaknęła znacząco, żeby przestali się na nich tak gapić, lecz po chwili Journey odsunęła się od niego. -Jak ci się udało wrócić? Rodzice się zgodzili?-pytała. Argey chwilowo szczęśliwy tak ciepłym przyjęciem wyraźnie się zasmucił. -Nie. Uciekłem. Chociaż na ten mecz. Niedługo się domyślą, że tu jestem i przyleci ktoś po mnie. Ale-nie dał im przerwać- z boiska mnie nie wyciągną! Wygramy ten mecz, co nie?-i tym pytaniem wlał do nich trochę optymizmu. Nawet Unie. Ona wyraźnie się zmieniła. Dalej chciała być w drużynie, ale na pewno nie kosztem innych, więc też ucieszyła się kiedy wrócił. No, mieli jeszcze 5 minut, żeby się nacieszyć pełną obecnością drużyny Yka.'s Kids i czas na drugą.

Wszystko co było

Jennifer. Rachel, starsza została wydana bogato za mąż w bardzo młodym wieku. Głównie ze względu na nieziemską urodę. Merlin zginął w obronie pana, a Vincent został dożywotnie wygnany z rodziny za hańbę, której się dopuścił. Zgwałcił własną siostrę, pozbawiając ją tym samym przyszłości. Tak nie udało się swatać najmłodszej córki Jennifer. Długo rozpaczała, lecz po latach znalazła odwagę i siłę, żeby zmienić swoją przyszłość. Udało się dzięki wsparciu, które dawał jej brat. Był to przedziwne uczucie, że ktoś mimo tego upokorzenia, o nią dbał. Razem służyli jako rycerze rodziny Journey.
Trzeba wspomnieć, że były to czasy kiedy rycerze w imieniu swoich panów prowadzili wojny z innymi księstwami. Nie dziwnym było, gdy któryś z członków rodziny umierał zatruty lub zdradzony. W wojnach między szlachtą często oprócz pieniędzy znaczenie miały wpływy, innymi słowmi informacje. Niektóre rodu książęce ceniły je bardziej niż najdroższe klejnoty świata.
Problemy z siostrą zaczęły się dopiero po pewnym czasie. Zarodek całej sprawy miał miejsce w sierpniu, kiedy młody La Rene spotkał się z hrabią rodziny Baskerville..

..:::"Nadzieja jest ryzykiem, ktore trzeba podjąć..":::...

PAPAPAPAPPA
skomentuj (2)

"There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination."


2003-07-04 20:22:59 >> Przerwa w graniu ;)

CZE!Dzisiaj też wyszłam na dwór z Nogaśką.Pochodziłyśmy trochę po okolicy.Krótko.Potem pojechałam do sklepu-BlAbLaBlAbLa-takie tam...żeczy na kolonie kupić.Ale o koloniach napiszę może puźniej.Potem wróciłam do domu i grałam w SimCity-fajne to nawet.Nie wiedziała...Dobra kończę, bo zanudzę Was na śmieć ;)

skomentuj (6)

"There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination."


2003-07-08 21:54:20 >> YO!

HM...MOŻE NIEKTÓRZY ZAUWAŻYLI, ŻE MÓJ BLOG WCZORAJ TROSZKU SIĘ ZMIENIŁ...MIAŁM MIEĆ TAKI INNY SZABLON, TAKI Z KONIEM ALE MOJA SIS SOBIE GO "ZAREZERWOWAŁA..."ALE TEN MI SIĘ TYŻ PODOBA ;)

AHA!WCZORAJ PRZYJECHAŁA DORIS!POZDRÓWKA DLA NIEJ !!;)
skomentuj (1)

"There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination."


2003-07-09 11:23:29 >> Zara idę na dwór...

CZE!ZA 30 MINUTEK PRZYJDZIE PO MNIE MARTA I WYJDZIEMY RAZEM.POTEM PÓJDZIEMY.

Chainsaw

Przyszłość, która miejmy nadzieję jeszcze przed nimi.Chainsaw
A Sin Act

Empire Records - 2006 r. Ocena:9/10

Przybyło Chainsaw kilogramów, oj przybyło. I wcale nie twierdzę tutaj, że któryś z pilarzy nieco się roztył, wręcz przeciwnie. Ale tak prawdę mówiąc, nie dość, że kilogramów więcej, to jeszcze panowie jakby zmienili nieco orientację... O czym on pieprzy zapytacie?!?! A ja moi drodzy całkiem serio. No ale powoli, wszak pisać jest o czym, następca "The Journey Into The Heart Of Darkness" jawi się bowiem jako coś wielkiego, coś czego na polskiej scenie metalowej jeszcze nie było.

Kilka miesięcy temu słyszałem ten materiał nagrany na próbie, słyszałem te numery na żywo i wiecie co? Już wtedy jasna była jedna sprawa - będzie ogień! Jak się okazało, w studio ta muza nabrała jeszcze większego pazura, z drugiej strony wcale mnie to nie dziwi, Chainsaw od zawsze mieli ciągoty do mocniejszego i mocniejszego grania. "A Sin Act" tylko tę tezę potwierdza. Katuję się tym krążkiem już dość długo i z czystym sercem, bez żadnej ściemy mogę.

Journey to the past

szewczyk

I come... just wait for me...
skomentuj (0)
2005-09-28 20:43:33 >> always look on the bright side...

there was I... sdanding on the edge of my past and the rest of my life... and I was thinking... deep like a well seemed what I saw before me... and yet I did it... I took a deep plunge into the unknown...

a dzisiaj zdazylo sie cos niezwyklego ;) wsiadlem do tramwaju jak gdyby nigdy nic... i dzieki Michalowi - kumplowi z osiedla -.

It's all tears - Onet.pl Blog

Considering
escape from this world
and we've waited for so long
for this moment to come
was so anxious to be together
together in death

Won't you die tonight for love
Baby join me in death
Won't you die
Baby join me in death
Won't you die tonight for love
Baby join me in death

This world is a cruel.For forgiveness
But god just laughed at my face
And this path remains
Leading me into solitude zones

I seek through the darkness
My way back home
The journey seems endless
But i’ll carry on
The shadows will rise
And day will fall
And a night turns in dawn

And after their tears they smile
And.

"Digital Versatile Doom". Pojawiło się na nim zapis koncertów z 14 i 15 listopada 2007 roku z Los Angeles. Lista utworów:
1. Passion's Killing Floor
2. Rip Out The Wings Of A Butterfly
3. Buried Alive By Love
4. Wicked Game
5. The Kiss Of Dawn
6. Vampire Heart
7. Poison Girl
8. Dead Lovers' Lane
9. Join Me in Death
10. It's All Tears
11. Sleepwalking Past Hope
12. Killing Loneliness
13. Soul On Fire
14. Your Sweet Six Six Six
15. Bleed Well
16. The Funeral Of Hearts