O czym chcesz poczytać na blogach?

Joshua tree u2

I've Been Hiding Behind Words...U2 - ''The Joshua Tree''
skomentuj (0)

 
 

kilka nieznaczących, ale moich... myśli - Onet.pl Blog

Po raz odtwarzaną nową płytę u2 - no line on the horizon. nie zdążyłam się z nią jeszcze oswoić, ale było mi miło słuchać jej przy lekturze. nieco kojarzy mi się momentami z joshua tree, czasem nawet octoberem, zaciąga jeszcze troszke klimatem how to dismantle an atomic bomb, ale generalnie nie kojarzy mi sie wcale - czuć w niej nowe tchnienie, i to jeszcze nie jest.

BLOG trochę inaczej

Zakupić nowy klaserek...
no to
pa Pe.
inaczej 2005-07-14 11:55:14
skomentuj (1)


wizyta w MM
Taaak, kontynuuję temat sprzedaży płyt U2, wczoraj byłem w MediaMarkt, a tam w 10 najlepiej sprzedających się płyt 3 CD należą do U2 (i są to tytuły nieco starsze, z ubiegłego wieku wszystkie)! No tego to chyba dawno.surfowanie
Właśnie byłem na stronie merlina i tak sobie zobaczyłem co tam się najlepiej sprzedaje z płyt CD. No i tu zdziwienie wielkie bo na 12 miejscu jest U2 z płytą "Joshua tree" (pięć kawałków w Chorzowie z tej płyty zrobiło swoje?), na 26 "Achtung baby", kolejne miejsca 35,36,37 też zajmują płyty U2, a poza tym 43 to najnowsze dzieło "How to.

Zwykła kobitka między małą wioską a wielkim miastem

Co Use your illusion (obie części, chyba nawet wydane tego samego dnia). 1993, dobrze pamiętam? Źle pamiętam. Starość nie radość. 1991, wtedy kiedy Drzewo Jozuego czyli Joshua Tree. Ale ja dalej nie rozumiem tego tytułu. Czy on na prawdę był chłopcem z sąsiedztwa, który siedział na drzewie?? W Empiku widziałam nawet książkę, która tłumaczy wszytskie tytuły U2. New years day jest oczywiście o naszym byłym prezydencie. Sunday bloody sunday też ma związki z historią i polityką, Justyna mi wytłumaczyła. A With or without you jest podobno.