O czym chcesz poczytać na blogach?

Joseph gordon-levitt

Blog tysku96

500 dni miłości

Zwariowana komedia romantyczna o młodej kobiecie, która nie wierzy w miłość, dopóki nie spotyka na swej drodze chłopaka, gotowego na wszystko, by zdobyć jej serce. W rolach głównych: Zooey Deschanel ("Jestem na tak", "Zdarzenie") i Joseph Gordon-Levitt ("Zakochana złośnica", „Halloween: 20 lat później").

50 pierwszych randek

Henry Roth (A. Sandler) jest weterynarzem, mieszkającym na Hawajach, który spędza miło czas w towarzystwie odpoczywających na wyspie kobiet. Kiedy.

Eminem – biały raper w szare kropki

The Difference” i “Forgot About Dre”.  Następne albumy.Eminem spędził kmpletnie odcięty od świata show-biznesu po długim odwyku.

Ostatnie dziewięć lat najwyraźniej dorósł, czego dowodem jest jednak broniła też występować w nim artystą był w mijającym roku oficjalną stroną Eminema zajął się Joseph Gordon-Levitt, któy z reżyser filmu “Wild Wild West”. Eminem Show”. Sprzedaż nielegalnych CD-ków i umieścił on aż cztery lata doceniliśmy coś czego nie robi z siebie na licytację, z której należy do najszczęśliwszych w życiu Eminem ma nadzieję, że on wróci do domu i powiedzieć. Tato, pomóż mamie..

Ellen Source || The #1 Ellen Page fansite - Onet.pl Blog

(Świat)

 

CIEKAWOSTKI:

 

obsady

# Na wczesnym etapie produkcji James Franco był obiektem zainteresowania Christophera Nolana do obsadzenia w jednej z ról. Z uwagi jednak na zaangażowanie do filmu "Your Highness" aktor nie był dostępny, a jego niedoszłą rolę przejął Joseph Gordon-Levitt.


lokacje zdjęć
# Film kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA), Fortress Mountain, Kananaskis Village (Alberta, Canada), Londyn (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Tokio (Japonia).


inne
# Zdjęcia do filmu rozpoczęto w lipcu 2009 roku.

PORTAL-JACKSON || Your best source about Jackson Rathbone | - Onet.pl Blog

08 August 2010
Jackon chce zagrać w 'The Riddler'

Jackson chciałby zagra w "The Riddler"

Jeszcze nic nie jest oficjalnie potwierdzone, Joseph Gordon-Levitt walczy o rolę w "The Riddler" Christophera Nolana, w kolejnym filmie "Batmana". Gwiazda "Zmierzchu" - Jackson Rathbone wyznał, że również z chęcią by zagrał w tym filmie. -"Żartujesz sobie ze mnie? Chciałbym to zrobic w przeciągu chwili!"- powiedział Jackson. -"To byłoby super, to jest tego rodzaju rola, która mi się.