O czym chcesz poczytać na blogach?

Jordan williams

fOr u I manage fOr u I tRy u Are aLwAYs MY!!

...on jest genialny...bardzo dobrez mi sie dla pana gralo...mial dzika wole walki,nieustanne pragnieni bycia najlepszym i niewiarygodna zdolnosc mobilizacji...wpakuj ja Michael!!!
aszon 2003-05-26 22:13:05
skomentuj (11)


Michael Jordan :-:

Trenerze-zaczal jakby chcial sie tlumaczyc-chyba musze troche odpoczac.wydaje mi sie, ze jestem zmeczony. przez dwa lata gralem regularnie w koszykowke, nawet w lecie, i prawde mowiac, od bardzo dawna nie mialem zadnej przerwy. Chyba potrzebny mi urlop.
Williams powiedzial, ze zgadza sie z tym calkowicie i namowil Jordana by pojechal gdzies na wakacje,bo inaczej sie szybko wypali.pozniej tego samego dnia poszedl sie troche przebiec, bo wciaz byl zly z powowdu przegranej z Georgia i chcial sie w ten sposob troche zrelaksowac. kiedy.

Formuła 1 - najlepszy serwis o F1 w sieci - bloog.pl

5 N. HeidfeldBMW+ 48.0084 6 G. FisichellaRenault+ 52.0023 7 F. AlonsoMcLaren+ 56.0052 8 J. ButtonHonda+ 58.0081 9 N. RosbergWilliams+ 68.005  10 Na punktowanym 8. miejscu. Zdobyty przez niego punkcik, to jedyna zdobycz BMW Sauber w tym wyścigu, bo Nick Heidfeld do mety nie dojechał.

W związku z obecną sytuacją można przytoczyć zdarzenie sprzed ośmiu lat. W Montrealu Heinz-Harald Frentzen miał w swoim Jordanie awarię hamulców. Bardzo mocno uderzył w ścianę - tę samą, na której zakończył Grand Prix Kanady Robert Kubica. Uderzenie było tak mocne, że samochód zbierano na wielu metrach kwadratowych. Dwa tygodnie później w Grand Prix Francji Niemiec zaliczył swoje.

Pieśń Irlandii...

Lub zmieniłyśmy miejsce położenia ewentualnie udałyśmy się tudzież zwyczajnie poszłyśmy pod basen aby tam przyjechała po nas Maria-n, po chwili przyszła również Maja i pojechałysmy pod Kerfur:) gdzie miałysmy sie spotkać z reszta Brygady Kryzys:). Czekali tam już Jordan, Grzesiu, Faza tudzież Szajba, Przemek.... a reszty nie znam:)
juz na początku wdałam sie w kłótnię z Grzesiem niosącym pudło nalewek marki Keleris, ponieważ Grzesiu nakrzyczał na mnie, że nie idziemy na smażalnie tylko do lasu pomiędzy dwa drzewa. :)tak wiec.Dobry Chatkor nigdy nie jest zły:D
Tutaj znowu cisną mi się na usta a raczej na klawiaturkę słowa "Przepijemy naszej babci domek cały".
Byliśmy w Chatce. Ekipa całkiem żeśka i rodzinna:
Ja, Szymon, Siostra-Szfagierka-Ciocia Olla Ashley Olsen tudziez Williams, Wujek-Szfagier-Paweł tudzież Heti, Córka-siostrzenica Oktawia, Zięć Piotrek i wujek Irek:)
wydaliśmy w chuj kasy na alkohol i żarcie... nie wiem po co;p marnotrawienie pieniędzy.
W każdym razie na początku zaczeliśmy od postoju na ławeczkach i.

Największa Miłość

Link Komentarze (1) »
Ta wiadomość jest teraz w twoich rękach
Piłka do kosza w moich rękach jest warta 19 dolarów. Piłka do kosza w rękach Michael'a Jordan'a jest warta około 33 milionów dolarów. To zależy w czyich jest rękach.

Kij do baseballa w moich rękach jest warty około 6 dolarów. W rękach Mark'a McGwire'a jest warty 19 milionów dolarów. To zależy w czyich jest rękach.

Rakieta tenisowa jest bezużyteczna w moich rękach. Rakieta tenisowa w rękach Venus Williams jest Zwycięzcą Turnieju. To zależy w czyich jest rękach.

Laska w moich rękach może chronić mnie od dzikich zwierząt. Laska w rękach Mojżesza rozdzieliła morze. To zależy w czyich jest rękach.

Proca w moich rękach jest zabawką dla dzieci. Proca w.