O czym chcesz poczytać na blogach?

Jonghyun

Yaoi J-rock and K-pop

Mnie. I co ja teraz mam zrobić bez ciebie Kibumie, gdy moje serce krawi? Krawi z bólu i cierpienia…. Jestem egoistą, bo chcę zatamować te uczucie, szczęściem… które dasz mi ty… Bumie…Wróć… Proszę… Ten ostatni raz…Ostatni raz” 


***

- Jong?
- Kim… Ty wróciłeś…
- Jong.. No.. nie patrz tak… Jestem tu.. Ał! Nie.. tuul.. tak mocno!
-Nie mogę uwierzyć! Bumie! Tak długo czekałem!
-Proszę! Tylko nie rób tego m..mocniej Ałaaa!
-W..Wybacz… Ale dalczego wróciłeś?
-Wróciłem, bo chcę twojego szczęścia… A teraz przytul mnie! Tak mocno! Haha..! O właśnie tak! Kocham cię Jonghyun!

„I Teraz. Po pięciu latach, móc cię przytulić… z miłością. To coś… Na co czekałem. Na twój śmiech… i na twoje szczęście..? Tak… Dać ci szczęście to coś czego pragnąłem.. Tylko czemu nie zrobiłem tego wcześniej? Przed tym… wszystkim..? Bumie jak myślisz… Znajdę odpowiedź? Czy… Nasze szczęście… i miłość nam… wystarczy na całe życie? Och! Coś ty ze mną zrobił Kibumie?”

***

Sarangingeojyo

    Park Jung Min

    • 백스테이지 사진~!^^잘 나오지않았지만~요런모습도 보여주면 좋을것같아서~^^ ▶뽀너스로 독기~!머리올릴곳만있으면 저렇게 기대서 쉬어요!잠깐 가방두고 있는데 금방~!! http://t.co/Zp381WQU http://t.co/1i7TNQ8b 3 days ago
    • 유튜브를 보다 생일축하영상들을 봤어요~~!^^ 따듯한마음들 다들 너무고마워~~♥ 사진은 아이 프레젠트 뽀유~! http://t.co/1UTjP5LX 3 days ago

JongKey is love <3 - Onet.pl Blog

Czujemy się tak wspaniale?

Nasza miłość… Jest inna, to trzeba przyznać. Niestosowna, erotyczna,czasami nawet wulgarna. Lecz przez większość czasu należy do tych romantycznych, czułych i słodkich uczuć. Każdego dnia dowiadujemy się dzięki niej czegoś nowego, czegoś Bardzo oczywistego, jednak tak potężnego…

Nie możemy bez siebie żyć.

Jesteśmy dla siebie jak tlen, jak słońce, jak księżyc, jak woda i jak ogień. Jesteśmy dla siebie wszystkim, co potrzebne i najważniejsze,ale także wszystkim co błahe i codzienne.

 - Jonghyun, przestań wpatrywać się tempo w tą ścianę i chodź do łóżka – z przeciwnego końca pokoju dobiegł mnie głos Minho. – Key zaraz znowu rozłoży się jak rozgwiazda na piasku.

Wstałem i z uśmiechem podszedłem do łóżka

 - Kibum już śpi? –zerknąłem na Key, który rzeczywiście zajmował już połowę naszego posłania.

 -Tak, miał dzisiaj dużo na głowie – odwrócił się i z uśmiechem na ustach pogłaskał go po policzku.Później położył się robiąc mi miejsce na środku..

Nevermore... - Onet.pl Blog

Co dostałeś. 
- Dziękuję. - Zacząłem rozpakowywać prezenty. Od Key'a dostałem Ipoda,  od Jonghyun'a perfumy (te, o które chciałem sobie kupić, ale były strasznie drogie), od Jinki'ego dostałem płytę SNSD tę, którą miała być wydana w przyszłym miesiącu. Od Minho dostałem zegarek z diamentowymi kamyczkami wokół tarczy zegarka. - Minho, musiałeś wydać fortunę.
-Nie przesadzaj.
- Ile to cudeńko kosztowało?
- Jak ci powiem, to odłożysz go na półkę żeby się nie zniszczył. - Uśmiechnął się. 
- Bardzo wam dziękuję. Wszystko jest śliczne. - Uśmiechnąłem się wesoło do reszty zespołu. Po śniadaniu zjedliśmy cały tort. Jonghyun najwięcej. Śmialiśmy się cały czas. Pod wieczór, Key zabrał nas do przytulnej restauracji. Zdziwiło nas to trochę, bo Key woli gotować w domu, a zwłaszcza na jakieś urodziny czy coś takiego. Kiedy wróciliśmy już do domu, było po 23. Poczułem się śpiąco, więc oznajmiłem chłopakom, że idę się położyć. Jednakże, nie umiałem zasnąć. Nagle ktoś wszedł do mojego pokoju. Podniosłem się na rękach. 
- O-obudziłem cię...? - Zapytał Minho.
- Nie, nie umiem zasnąć. 
- Czyli ci nie przeszkadzam? - Pokręciłem głową. Zapaliłem lampkę na stoliku nocnym i zrobiłem miejsce na łóżku. Minho niepewnie usiadł. - Słuchaj,.