O czym chcesz poczytać na blogach?

Jonas brothers when you look me in the eyes

#*+ I'm feelin so alone Tryin to fit in where I don't belong - Onet.pl Blog

*i dołączam link z petycją looknijcie i podpiszcie się pod zgodą .Sans MS;">            Na koniec link do ściągnięcia piosenki Miley Cyrus "See You Again" http://www.wkretka.pl/get-mp3-9OuVr2JvXp/Miley%20Cyrus-See%20You%20Again


06 listopada 2008
5. Info o JB :)
        Dzisiaj trochę info o Jonasach :) Chociaż wszyscy to wiedzą, to jednak dodaję,aby osoby, które Wystąpił na Broadwayu w Les Miserables,Sound of Music, Annie Get Your Gun i Beauty and the Beast.

Jonas Brothers -7 sierpnia 2007

    When You Look Me In The Eyes

Jonas Brothers i Miley Robin - Onet.pl Blog

Mnie na kolację, a ja naszykowałam

jakieś takie w innym stylu ciuchy, mogła byś mi

pożyczyć jakąś.

14 był jeszcze szmat czasu więc ciągle się nudziłam. Wyciągnęłam płyty z Jonas Brothers, i włączyłam. Od 1 płyty do 3. Ciągle mogłam słuchać Joe. Była 12.Joe położył swoją dłoń na mojej i zaczął śpiewać kawałek When you look me in the eyes. Wzruszyłam się. Prawie płakałam ale nie chciałam ryczeć przy chłopaku.

Glamorous. - Onet.pl Blog

'doszło'.

Piosenka Jonas Brothers - "When you look me in the eyes", "One in a milion ; 7 things" - Miley Cyrus o czymś mi przypominają. Ale nie.

Jonas Brothers

Notki
Więcej o Jonas Brothers : 2009-03-20 Komentarzy: 0 Jonas Brothers na drzewie!!!! MOJA KREW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WAY WE ROLL, HELLO BEAUTIFUL, STILL IN LOVE WITH YOU, AUSTRALIA, GAMES, WHEN YOU LOOK ME IN THE EYES, INSEPARABLE, JUST FRIENDS, HOLLYWOOD, PLAY MY MUSIC ORAZ BURNING UP.