O czym chcesz poczytać na blogach?

Joint venture

Marek Kuźmicz - Onet.pl Blog

Też we współdziałaniu z francuską firmą GRAY otrzymuje koncesję radiową przyznaną przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

W roku 1997 staje się współwłaścicielem i sprawuje funkcję Prezesa Zarządu polsko – francuskiej firmy joint venture WINFRA Sp. z o.o., importującej do Polski wina. Pod koniec lat 90-tych natomiast jest pełnomocnikiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie, wdrażając w życie bardzo ważny dla regionu projekt „Podkarpackie 2007”.

Początek.

włoska robota

Się przeciw energii jądrowej, dzisiaj swojej decyzji żałują. I dodają, że należało skorzystać z pomysłu wysuniętego przez Beniamino Andreattę (polityka i ekonomisty), który postulował stworzenie swego rodzaju joint venture między włoską i francuską spółką energetyczną i wybudowanie we Francji reaktorów jądrowych, które dostarczałyby energii do Włoch. Po niższych kosztach niż to się dzieje obecnie. Poza tym elektrownia jądrowa w Montalto di.

Nowojorskie impresje - czyli...

Co ja mówię? Żeby z klasą przegrać.

Gruby Joe musi odejść. Jak najszybciej. Może powinni z Zeke założyć jakieś joint venture? Na pewno odnieśliby sukces.

Było tak dobrze, że NYK poszli całą ławą.

REGGAE MESSENGER

– SARS ATAK SOUND SYSTEM
DJ TRZY KOLORY

2grudnia duża scena: TABU, DAAB, DZIOŁO, BAKSHISH, DUBERMAN,
LION VIBRATIONS, FIRE FLEX CREW, DRUGA STRONA LUSTRA,
NATURAL DREAD KILLAZ
mała scena sound systemowa:
JOINT VENTURE SOUND SYSTEM feat REGGAENERATOR
ALL SUNRISEN SOUND SYSTEM feat BOB ONE
KOSMOS SOUND SYSTEM

01:20, rmessenger

we wnętrzu zulwia głowy - Onet.pl Blog

NIGERIA

Rosyjsko-nigeryjską spółkę gazową nazwano Nigaz, jako skrót od słów Nigeria i Gazprom. W kraju tym już zrodził się ruch pod nazwą "Nigeryjczycy nie dla Nigaz", który w internecie domaga się od władz, by zmieniły nazwę joint venture z Rosjanami.

(...) Podobne problemy z tłumaczeniem zanotowały największe firmy, m.in. Coca-Cola, która w Chinach nazywała się "Kekoukela". Problem w tym, że w zależności od lokalnego dialektu nazwa ta oznacza "Ugryź woskową kijankę".