O czym chcesz poczytać na blogach?

Johnny english

travis - blog filmowy

Na uratowanie kraju, człowiek, który będzie w stanie pomścić wyeliminowanych z gry tajnych agentów oraz zdemaskować demona kryjącego się za spiskiem mającym na celu pozbawienie kraju ostatnich symboli Imperium - Klejnotów Koronnych.
Do akcji wkracza Johnny English. Agent, który nie zna strachu. Nie zna niebezpieczeństwa. I w ogóle o niczym nie ma bladego pojęcia.Ładne znalazłem streszczenie? Ładne, wiem. Zatem podumowując - "Johnny English" to przeciętny film ze.

Nowe Pogłoski

Realizmu, co w tym przypadku wychodzi na dobre.

Gdybym był profesjonalnym recenzentem, musiałbym w tym tekście zawrzeć zapewne dość ostrą krytykę tego tak niepoprawnie komercyjnego filmu. Na szczęście nie jestem, bo „Johnny English Reborn” to bardzo dobre, odstresowujące kino. I ciężko się nie śmiać.Realizmu, co w tym przypadku wychodzi na dobre.

Gdybym był profesjonalnym recenzentem, musiałbym w tym tekście zawrzeć zapewne dość ostrą krytykę tego tak niepoprawnie komercyjnego filmu. Na szczęście nie jestem, bo „Johnny English Reborn” to bardzo dobre, odstresowujące kino. I ciężko się nie śmiać.

Filmowy blog Pipola !!!! - Onet.pl Blog

Cisza przed burzą !!!
JOHNNY ENGLISH Reborn

  A teraz komedia (WB)

Rowan Atkinson powraca jako agent specjalny, który nie zna strachu ani ograniczeń logicznych! W filmie "Johnny English: reaktywacja" ten najbardziej niezwykły poddany Jej Królewskiej Mości musi powstrzymać grupę zabójców, którzy chcą wyeliminować jednego ze światowych przywódców. Johnny musi błyskawicznie opanować obsługę najnowocześniejszych szpiegowskich gadżetów, by rozplątać pajęczynę konspiracji, która oplotła KGB, CIA a nawet MI-7. Czasu jest niewiele, trzeba użyć wszelkich tricków, by pokonać.

Tydzień filmowy - Onet.pl Blog

Córki pewnego gangstera. Pomiędzy tą bardzo niedobraną parą rodzi się miłość. Gangster postanawia pozbyć się Leona.

 

CZWARTEK, 20.05, TVP 2

*Johnny English - komedia sensacyjna

Johnny English to agent służb specjalnych, nieporadny, pechowy, ale pełen dobrych intencji. Przez jedną małą pomyłkę doprowadza do.