O czym chcesz poczytać na blogach?

Johnny depp

I know now, this is who I really am inside... - Onet.pl Blog

Mi się po dłoni, parząc niemiłosiernie.

- O rzesz ty w mordę! –zawyłam głośno w ojczystym języku łapiąc się za bolącą kończynę.

Wszyscy spojrzeli się namnie z niemałym zdziwieniem w raz z nowym gościem. Którym okazał się sam Johnny Depp.

- Ok. Chyba niepowinienem prosić o tłumaczenie tego zdania. Zapewne by nas to zgorszyło. –Jared przerwał tą jakże żenującą cisze – Wzywać lekarza? – zapytał z przekąsem.

- Nie dziękuję przeżyje.– mrużąc.

Blog ILoveJohnny

II; ur. 9 czerwca 1963 w Owensboro w stanie Kentucky) – amerykański aktor filmowy, reżyser i muzyk znany z przedstawiania ekscentrycznych wcieleń. Johnny Depp należy obecnie do najpopularniejszych aktorów hollywoodzkich.
Trzykrotnie został nominowany do Oscara.
Rodzina Deppów jest pochodzenia niemieckiego i irlandzkiego. Johnny Depp ma także indiańskie korzenie – jego dziadek ze strony matki pochodził z plemienia Czirokezów.

W 1973 roku Johnny z rodziną przeniósł się z Kentucky do Miramar (Floryda) koło Miami. W 1978 roku rodzice Deppa się rozwiedli, Johnny został z ojcem. W następnym roku Johnny ostatecznie porzucił szkołę.

Popularność wśród nastolatków zdobył grając jedną z głównych ról w serialu TV 21 Jump Street. Potrafi wcielić się w najróżniejsze.

Johnny Depp - Onet.pl Blog


09 kwietnia 2011
Happy end?

Nie wiedziałam , co się ze mną dzieje. Jacyś ludzie odsunęli mnie od Johnnego i zabrali go ze sobą. Nie wiele pamiętam. Wiem tylko, że pojechałam razem z nim do szpitala.  Johnny miał operację, a ja czekałam. Byłam cała zdenerwowana, nie wiedziałam, co mam o tym wszystkim myśleć. Czy nadal go kochałam? Pewnie tak. Nie chciałam, żeby umierał. Skulona siedziałam na korytarzu, kiedy z sali wyszedł lekarz:

-I co z nim?- spytałam

-Przepraszam śpieszę się- odparł lekarz i pobiegł dalej

Nie mają innego wyboru czekałam dalej..

Kilku miesiącach urodziłam ślicznego synka, bardzo podobnego do ojca. Ma prześlicze oczy i bujne włosy. Tak mi go przypomna, że dałam mu na imię Johnny, aby uczcić pamięć męża.

Kiedy moje dziecko pewnego dnia spytało mnie :

-Kto jest moim tatą?

Wzięłam go na spacer i zaproawdziłam na cmentarz. Pokazałam mu nagrobek, na którym widniał napis " Johnny Depp, aktor (bohater)"

-Twój tata był niezwykłym człowiekiem i bardzo Cię kochał.

-Dlaczego go już nie ma ?

-Bo chciał, abyś ty żył.

 

****

To już ostatni odcinek. Kończę z pisaniem tego bloga. Tym bardziej jest on szczególny, że dzisiaj mam 17 urodziny. Dziękuję wszystkim którzy komentowali mojego bloga, a w szczególności:.

Johnny Depp - Onet.pl Blog

Książkę. Podstawą scenariusza będzie powieść "Na dziwniejszych pływach" Tima Powersa.
Studio Disneya zamierza użyć fragmentów literackie dzieła przy tworzeniu scenariusza.

- Jestem przekonany, że wykorzystają wątek podróży do Fontanny Młodości, ponieważ wspomnieli o tym w poprzednim filmie - spekuluje autor. Pomimo braku entuzjazmu, w rolę Jacka Sparrowa wcieli się Johnny Depp. Premiera obrazu "Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides" planowana jest na lato 2011 roku. 
 

  Johnny Depp uratował życie Courtney Love.
Podczas jednego z szalonych minionych dni rockmanki, zakrapianego alkoholem i wzmocnionego narkotykami, Love straciła przytomność. Na szczęście interwencja Deppa, który udzielił.

*Romantyczna story o Johnnym Deppie - Onet.pl Blog

Serce podpowiadało mi, że moja decyzja była słuszna... Było już dobrze po północy, gdy trafiłam do parku. Usiadłam na pustej ławce i nie wiedziec kiedy - zasnęłam...
Nagle poczułam delikatne szarpnięce za ramie. Otworzyłam oczy i zobaczyłam pochylającą się nade mną, zatroskaną twarz Johnnego Deppa. W rękach miał dwa kubeczki z gorącą kawą z McDonald's, domyslalam sie, ze jedna jest dla mnie. To była najslodsza rzecz, że o mnie pomyślał.
- Widać kazałem na siebie dlugo czekac, skoro tu usnełaś - powiedział.
- Oh, Johnny, to ja przepraszam, że zastałes mnie tu w takim stanie. Wiem, ze to powinno wygladac inaczej, ale ostatnio...
Johnny spojrzał na mnie pytająco i wbił we mnie swoje piękne brązowe oczy.
- Ja po prostu... Wiem, że to.

Johnny Deep – Geniusz sztuki aktorskiej | Jest to stronka, na której będę pisała o moim ulubionym aktorze

Rodzina Deppów jest pochodzenia niemieckiego i irlandzkiego. Johnny Depp ma także indiańskie korzenie – jego dziadek ze strony matki pochodził z plemienia Czirokezów

 • W 1973 roku Johnny z rodziną przeniósł się z Kentucky do Miramar (Floryda) koło Miami. W 1978 roku rodzice Deppa się rozwiedli,Johnny został z ojcem. W następnym roku Johnny ostatecznie porzucił szkołę.
 • Popularność wśród nastolatków zdobył grając jedną z głównych ról w serialu TV 21 Jump Street. Potrafi wcielić się w najróżniejsze role – od.

 • Johnny Depp my love

  XD
  Jak obchodzicie urodziny waszych ulubionych gwiazd? Maraton filmowy czy zakup nowego dvd? Tak! Czasem trzeba być infantylnym :P

  Uwierzycie, że Penelope jest 11 lat młodsza?
  Widać papierosy i dwójka dzieci służą lepiej niż maybelline :P  Tagi: Cannes johnny depp moje schizy Penelope Cruz
  11:25, hambarr , Syndromy Żony
  Link Komentarze (2) »
  wtorek, 31 maja 2011
  POTC World Tour

  W pigułce:)
  Czemu Johnny nie.