O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

John cena

Divą być... - Onet.pl Blog


-To zakupy tak na szybkiego będą?
-Nie! Jutro spotkamy się może o 12. A ja o 17 muszę być u nich. Czyli mamy spokojne 5 godzin. .
-Suuuper. A Eve i Natalya idą z nami?
-Niiee. Eve wybiera się w rodzinne strony, a Natalya będzie miała gości i musi dom posprzątać..
Przyszedł do nas Randy, John i Adam.
John. Aż buzie otworzyłam. A on się śmiał. No weź tu uderz swojego chłopaka. Staliśmy i patrzeliśmy na siebie. No to musiałam zaatakować. Oczywiście cały czas się śmiałam. Wepchnęłam John w narożnik i nawalałam pięściami.  Ale niespodziewanie odepchnął mnie. Wykonałam na nim Dropkick. A on przechwycił mnie i zrobił Suplex. No no. Panie Cena. To było nie fair. John wykonał jeszcze powerbomb i chyba jako gentlemen poczekał aż się podniosę. Wstając kopnęłam go w brzuch, aż się schylił. I wykonałam swój finisher- Kelly Killer.
-Żyjesz?- spytałam.

,, Nikt nie wiem co nas czeka w przyszłości, ale jeśli się postaramy zostaniemy bohaterami dla siebie samych. - RBD -Anahi - A. Boyer , C.Ronaldo, F. Torres, R. Orton, J. Cena i Inni - Onet.pl Blog

- Anahi Ty tutaj? - zapytał zaskoczony Cena widząc blondynkę idącą w stronę loży vipów

- Oo cześć John - powiedziała blondynka podchodząc do Johna

- Pogodziłaś się z.

Filmowy blog Pipola !!!! - Onet.pl Blog


13 lipca 2009
THE MARINE

  Kino akcji (USA)

Grupa złodziei diamentów podczas ucieczki z napadu porywa żonę niedawno zwolnionego ze służby oficera Marines Johna Tritona (John Cena). Aby ją uwolinić John zostaję zmuszony do szaleńczej pogoni za bandytami przez pustkowia Południowej Karoliny.

Dużo poisów pirotechnicznych i nic poza tym. Marna gra aktorów.

Moja ocena 4/10

pipol (21:18)

Jeden Twój uśmiech, a zmienił całe moje życie... ;)) ;**

Na świat przyszedł Daniel nasz syn..Był bardzo podobny do cb..Ma twoje oczy..uśmiech..Na każdym kroku przypominał mi ciebie..to cały ty..Kiedy przyjechałam do Meksyku..myślałam jak to bedzie jeśli się dowiesz..Miałam nadzieje,ze nie zauważysz podobieństwa między wami..A gdy zauważysz bd chciał mi go odebrać...Dałam ogłoszenie do gazety..Zgłosił się John Cena..zgodził sie udawać ojca małego..Byłeś taki podejrzliwy..bałam sie..Bezustannie myślałam o tobie..bo gdy cię ujrzałam poraz pierwszy od tamtego czasu moje serce mocniej zabiło..Próbowałam o tobie zapomnieć. ale im częściej próbowałam tym bardziej o tobie myślałam o tych wszyskich naszych chwilach..o tym szczęściu które mi dawałeś..Właśnie.

| Your best ultimate source about Leonardo DiCaprio || - Onet.pl Blog

Leo na meczu w LA | news

CANDIDS

Leo na meczu 22 maja w Los Angeles. Na meczu pojawili się: Tom Cruise, Jake Gyllenhaal, Leonardo DiCaprio, Teri Hatcher, Will Ferrell, Connor Cruise, John Cena, Jeffrey Katzenberg, Denzel Washington, Jack Nicholson, Guy Ritchie.

    

 

 

Leonardo DiCaprio bierze lekcje śpiewu, by zdobyć rolę

Leonardo DiCaprio zatrudnił nauczyciela śpiewu, który ma mu pomóc w zdobyciu roli Franka Sinatry w najnowszym projekcie Martina.

 

 

 

Grosio (08:22)
10 komentarzy

21 May 2009
Kolejny mecz Lakersów

Leo na kolejnym meczu

Leonardo DiCaprio 19 maja na kolejnym meczu Lakersów. Na meczu pojawili się m.in: Justin Timberlake, John Meyer, T.I, Drew Barrymore i Danzel Washington.

 

 

 

Blog umaga555

Komentarzy: 0 2007-07-08 $ Na najbliższym WWE RAW z The Cajundome w Lafayette, Louisiana zobaczymy walkę John Cena & Bobby Lashley vs King Booker & Mr. Kennedy.

Komentarzy: 0 2007-07-08

Shawn.

John cena my time is now

spontaniczność...

No i pomadkę Lancoma!!! Jestem zajebista!!!! hehehe... bawiąc się w odklejanie poprzednich cen obliczyłam ze powinnam wydac około 450zł!!! hehe.. jestem genialna!! (nie mogłam się.Jak ja to kocham! Kocham umierać na treningach ze zmęczenia! I tak za każdym razem! od nowa! Aż chce się żyć!!! Szkoda, że przez mój plan nie mogę byc na wszystkich.Pobiegnę na 600m :D Aaaaa... jak mi się ryjek cieszy z tego wszystkiego!! :D
Pozytywne myślenie rulezz...
A na koniec kolejna piosenka z cyklu... "Król Lew" hehehe... (odp. na zadane mi niedawno pytanie! NIE! NIE JESTEM NA TO ZA STARA :P) hehe...

Can you feel the love tonight"
by Elton John


There's a calm surrender
To the rush of day,
When the heat of a.
Warrior
Just to be with you

And can you feel the love tonight?
It is where we are
It's enough for this wide-eyed wanderer
That we got this far
It's enough to make kings and vagabonds
Believe the very best

There's a time for everyone,
If they only learn
That the twisting kaleidoscope
Moves.Pobiegnę na 600m :D Aaaaa... jak mi się ryjek cieszy z tego wszystkiego!! :D
Pozytywne myślenie rulezz...
A na koniec kolejna piosenka z cyklu... "Król Lew" hehehe... (odp..

ŚWIAT OLSENEK:)

Zwycięstw tych niepozornych psów. W 1910 r. na trasie tego samego wyścigu John Johnson ze swym zaprzęgiem husky uzyskał rekordowy czas 74 h. 14 min. 39.


Tekst piosenki!
"Don't tell me"

You held my hand and walked me home, I know
Why you gave me the kiss,
It was.It all away

Did you think that I was gonna give it up to you, this time?
Did you think that it was something I was gonna do, and cry
.Powiedział wtedy Iceman"- wspomina Peja. " Nigdy nie zapomnę tego przeżycia. Scena, ludzie, bebły po polsku. Ludzie w szoku. Królik (ziomek Slumsów) w.Twórczość. Za pokój gangów w LA. Za to, że pokazał całemu światu South Central LA. To zdecydowany pionier. On i Cube. Cube cały czas jest wielki,.Way

Don't think that you're charmed
in the fact that your arm is now around my neck
Get you in my pants
Or I'll have to kick your ass