O czym chcesz poczytać na blogach?

Joanna d'arc

Oceny Fanfiction: tu się zarzyna... Znaczy ocenia.

Jego uczniem jest Godryk Gryffindor.
Godryk – przedstawiony jako śmiały, nieco arogancki chłopaczyna, za którym Rowena nie przepada. Postać bardzo realistyczna, w przeciwieństwie do…
Helga Hufflepuff – wiemy o niej mało, ale zdecydowanie trąca wyidealizowaniem. Mam nadzieję, że w kolejnych notkach się to zmieni.
- świat 0.5pkt/5pkt
Opisy w normie, niektóre całkiem ładne, ale za to cała masa zgrzytów:
* ”Co czuła Joanna D’arck idąc na stos. Czy Merlin miał wyrzuty sumienia, gdy pomógł Utherowi. Jak zareagował Nicholas Flamel, gdy wreszcie udało mu się stworzyć Kamień Filozoficzny.” - Akcja toczy się w dziesiątym wieku, na co wskazuje nam kanon. Co więc robią tam takie postaci jak Joanna d’Arc z piętnastego wieku, Merlin z jedenastego bądź dwunastego wieku i Flamel urodzony w wieku czternastym? Błąd w nazwisku Dziewicy Orleańskiej wytknę w innym punkcie.
*.

SukcesPro

Tylko nieliczni potrafią z niej korzystać i osiągają swoje cele.

Joanna d’Arc miała dwanaście lat, gdy uwierzyła w siebie i swoje cele. Uwierzyła, że jest w stanie poprowadzić armię francuską przeciw Anglikom. Gdy miała siedemnaście lat, stanęła przed obliczem księcia Karola by go przekonać do swojego celu.

Książę Karol był pod tak ogromnym wrażeniem, że zgodził się. Ofiarował jej zbroję i powierzył dowództwo nad swoją armią. Joanna, siedemnastoletnia dziewczyna przeprowadziła oblężenie twierdzy w Orleanie, którą do tej pory uważano za niemożliwą do zdobycia.

Pomimo wszelkich przeciwności losu, możesz osiągnąć wszystko. Doprowadzi do tego głęboka wiara i przekonanie, że uda Ci się i osiągniesz sukces. Jeśli młoda dziewczyna mogła osiągnąć tak wielki sukces,  co Ty możesz zrobić dla siebie i ludzkości? Jaki cel sobie wyznaczysz i.

  •   Kamikaze Kaito Jeanne  RPG  •   

Ograniczał się do narzeczonych, a właśnie jakaś przyjechała po niego jaguarem.
- Co knujesz tym razem?! - krzyknął Chiaki, gdy ojca już nie było. - I gdzie jest mój krzyż?
- Nie kłamię, naprawdę wystawiamy przedstawienie o Joannie. Nie ma to jak sława po śmierci. I nie pytaj mnie, gdzie jest twój krzyż. Mnie tam interesuje tylko Maron:D.

Maron i Chiaki "trochę" się spóźnili do szkoły. Nie weszli do klasy od razu, bo kto wie, co może komu.

---
Noin

- Maron! Bóg właśnie mi powiedział, że przysłał Noina żeby ci pomógł zwalczyć nowego wroga!
- Noina? Fin! To on ukradł mi Rosary! Twierdzi, że postanowił zrobić przedstawienie o Joannie d'Arc. A główną rolę ma grać ojciec Chiakiego!
- A więc to dlatego widziałam Accessa całkiem niedawno! Na pewno Sindbad znów próbuje zrobić ci krzywdę...
- Fin! Przecież Sindbad nam pomaga.
- Albo udaje.
- Nie.

listy do JOANNY - Onet.pl Blog

To jest blog jednorazowego użytku...  z otwartą w nim opcją kopiowania zawartych w nim treści... w pełnym wyborze z mojej (Wojtka) strony "Listów do Joanny"... 

I w dalszym oczekiwaniu na to,  że Joanna;-) może udostępni do publicznej wiadomości swoje do mnie listy z czerwca 2007... To by było! ;-)

...notka opublikowana po półrocznym funkcjonowaniu tej strony - na wszelki.

Tym, CHAMIE, że dopóki nie przedstawisz mocnych dowodów na to, że to ty pisałeś maile, podszywając się pod JOANNĘ;-), to ja równie dobrze mogę twierdzić (ma to taką samą moc "prawną";-)), że autorką tych maili mogła być np. Joanna d'Arc (przecież wierzysz w istnienie światów rownoległych?;-)), jakaś Joaśka;-), a nawet i twoja szanowna;-) małżonka... byliście akurat po pissingu*;-) i ona miała w sobie sporo swingu**;-) i feelingu***;-) do pisania dość lekką.