O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Joanna

Blog Losokiemwidza

Opis 6 odcinka 2011-04-22 Joanna z dziećmi jedzie na Podlasie. Wilczyńscy to prości ludzie z gromadkuą dzieci mimo najszczerszych chęci nie podejmą sie wychowania Agnieszki i Karola. Ledwo wiążą koniec z konćem. W Michalowcach upadł jedyny zakład produkcyjny, mąż ciotki Wilczyńskiej Mariusz, jest jedynym żywicielem rodziny, pracuje na poł etatu jako stróż w tartaku. Prokurator Makowska przesłuchuje Krystynę. Ta zachowuje się jakby związek jej syna z zabojstwem był naturalną rzeczą. Marcin poszukuje mieszkania do wynajęcia. Joanna proponuje mu swoje. Ma jedynie zadbać o podlewanie kwiatkow, ma też płacić czynsz, opłaty licnikowe. Krystyna i Jerzy odwiedzają posiadłość zmarłych rodziców Elżbiety, na Mazurach. Od Mytnika-miejscowego rybaka dowiadują sie że ta posiadłość stoi na teranie parku krajobrazowego, dobra zoemia, aż  zał że odłogiem leży. Wieś dom Wilczyńskich nad Jeziorem, gospodarstwo wygłada na opuszczone . Zarośnięte ścieżki, okiennice, na okna kłodki. Dwadzieścia hektarów. Joanna informuje Stefana , ze zamierza wystąpic do sądu z wnioskiem o przysposobienie dzieci. Szef prostestuje, nie będzie.

paznokcie - Onet.pl Blog

Byłam na seminarium zorganizowanym przez Akademie Paznokcia:) Byłam pod wielkim wrażeniem!! Na kolejne na pewno też się wybiorę:) Najbardziej zapamiętałam występ Aleks'a z Włoch. Ma niezwykle wielki talent!! A można by pomyśleć że mężczyzna nie umiałby zrobić paznokci, a co dopiero namalować arcydzieło! Bo można tak to z pewnością nazwać!! Na pewno będę długo wspominać ten dzień:)
Joanna T. (21:56)
1 komentarz

08 czerwca 2011
frenchyk
  
Skromny frenchyk:)  Nie miałam pomysłu na swoje paznokcie, ale od dłuższego czasu chodził mi po głowie french z kwiatkami akrylowymi:) Niestety coś aparat szwankował  i zdjęcia nie wychodziły tak jak powinny. Tylko to w miarę jakoś wyglądało:/ ale coś widać. W rzeczywistości są o wiele piękniejsze:)
Joanna T. (22:03)

opowiadanie o US5 - Onet.pl Blog

To tylko jedno w głowie - Izzy

- Izzy mówisz o sobie tak no chyba ze uwarzasz sie jiuż za starego dziadka co? - Wera

- Tak jutrom kupuje sobie taka wielką i grubą laske aby módz chodzić - izzy

Wszyscy zaczeli się śmiac a do pokoju wszedł jey

- Jak dzieci opanujcie się i zchodzcie na dół a nhie śmiechy wam w głowie

- O matko - wera

i w tym momencie asia...

 

wielka fanka Izziego (10:22)
3 No, no sporo was.

21 września 2008
rozdział 53
-Asia - powiedział Richie
- Nie odzywaj sie do mnie - joanna

Jak oni śpiewają 2 - Nowe show Polsatu - Onet.pl Blog

 

JOANNA LISZOWSKA OTRZYMAŁA BRYLANTOWY MIKROFON, KONTRAKT I POZWOLENIE NA WYDANIE WŁASNEJ PŁYTY, TYTUŁ ŚPIEWAJĄCEJ SUPERGWIAZDY, ORAZ SAMOCHÓD SEAT.

 

We wtorek do kupienia w sklepach będzie singiel Joanny Liszowskiej z Jak oni śpiewają.

 

Ku naszemu zdziwieniu Piotr Polk nagra swoją płytę i Patricia Kazadi też, po za programem.

 

Patricia Kazadi ostatecznie zajęła 3 miejsce.

Piotr Polk zajął 2 miejsce.

 

1 sondaże wskazywały na to, że wygra Polk, drugie tak samo, trzecie ,że wygra Liszowska a czwarte że Polk. Wygrała Joanna Liszowska.

 

Jak głosowano w sondach na tym blogu :

 

''Kogo obstawiasz, że wygra?''

 

Joanna Liszowska 74 głosy

Piotr Polk   30 głosów

Patricia Kazadi 73 głosy

 

Oto wynikina głosowania na gwiazdy, które odpadły

 

Katarzyna Sowińska 12 głosów

Małgorzata Teodorska 8 głosów

Aleksandra Woźniak 4 głosy

Katarzyna Zielińska 3 głosy

Joanna Trzepiecińska 26 głosów

Mikołaj Krawczyk 60 głosów

Dariusz Jakubowski 2 głosy

Jakub Przebindowski 7 głosów

czy-konie-mnie-slysza.blog

Jest kobieta, samica rozumiesz, chętna i wolna od pruderii i wiecznego bólu głowy. Możesz to Zuzce powiedzieć. –
– Sam jej nie powiesz? –
– Nie. Nie mam czasu. Za godzinę mamy pociąg i już kupiliśmy bilety. Wpadliśmy tu tylko na kawę i szybki numerek. Klucze zostawiłem na stole w kuchni. Zaczynam Joaśka nowe życie. Super życie bez bachora i trzech bab, które ciągle mnie pouczają.
– Jasne, a ty przecież tak doskonale opanowałeś ruch posuwisto zwrotny – zanim słowa wyległe na wolność, rozdźwięczały się w korytarzyku, Grzegorz zamknął już za sobą drzwi. Joanna pamięta ten dziwny ucisk w okolicach żołądka, jakby wielki kłębek kociego futra wędrował tam i z powrotem. Pamięta to uczucie do dziś, kiedy razem z matką i Zuzką, po czterech latach znów zobaczy... brata. Trzy wyrzucone kiedyś z jego życia kobiety, jak wierne psy, które mimo bicia, biegną na jedno zawołanie, dziś znów będą matką, żoną i siostrą.

Kraków przywitał je mglistym, lepkim jak cukrowa wata przedpołudniem. Zatłoczone ulice pobrzmiewały niecierpliwym koncertem klaksonów z solowymi partiami syren karetek pogotowia. Do szpitala nie było daleko, a jednak ostatni etap podróży.

dzikisex.mblog.pl - mBlog

Class="txt">Joanna wraz z mężem Henrykiem i kilkunastoletnim synem – Pawłem mieszkała w domku jednorodzinnym na przedmieściach jednego z polskich miast. Paweł pojechał na cały tydzień na szkolną wycieczkę, a w sobotę Henryk miał urodziny. Postanowili więc urządzić małe przyjęcie dla znajomych. Okazało się jednak, że połowa z ich znajomych i przyjaciół nie może przyjść. Mieli już coś zaplanowane. Ostatecznie zaprosili więc tylko dawnych kumpli Henryka - Marka, Janusza i Jacka. Janusz i Jacek przyszli sami, bez żon, Marek był kawalerem. Z zaplanowanego przyjęcia zrobiło się typowo męskie spotkanie. Joanna co prawda towarzyszyła im, ale tylko przysłuchiwała się rozmowie. Nie interesowały ją męskie tematy. Siedziała z nimi tylko przez wzgląd na męża i jego urodziny. Mężczyźni za to bardzo interesowali się żoną swojego kolegi. Mierzyli tę atrakcyjną, zmysłową kobietę wzrokiem. Podziwiali jej cudowne kształty. Miała na sobie jasną bluzkę ciasno opinającą jej duże piersi, lekko prześwitującą dzięki czemu widać było zarys stanika. Plisowana spódniczka za kolana ukazywała jej zgrabne nogi w cieniutkich rajstopach. Zwłaszcza gdy siadała na tapczanie zakładając nogę na nogę. Czasami.

Opowiadania Erotyczne Adriana z Puław

Szkoła średnia, zajęcia dobiegały już końca, za dwa tygodnie koniec nauki, rozdanie świadectw i wakacje. Postanowiono dla uczniów zorganizować w piątek dyskotekę. Miała się odbyć w szkolnej auli. Zorganizowano sprzęt nagłaśniający, jakieś migające światła dyskotekowe, napoje, kanapki. Dyrektor zezwolił na niewielką ilość alkoholu - piwo dla młodzieży, dla nauczycieli drinki. Nauczyciele przychodzili na szkolne dyskoteki co prawda przede wszystkim aby pilnować porządku, ale jednocześnie było w zwyczaju tej szkoły, że bawili się razem z młodzieżą. Chętnie tańczyli, zwłaszcza młodsi. Joanna, trzydziestokilkuletnia nauczycielka również miała zamiar przyjść. Chciała się trochę rozerwać. Inaczej spędziłaby jeszcze jeden nudny wieczór u boku męża przed telewizorem. Mężowi powiedziała, że dyrektor wytypował ją do pilnowania porządku i że musi przyjść. Był gorący, czerwcowy wieczór, a Joanna chciała potańczyć, więc ubrała delikatną, lekką sukienkę do kolan z cienkiego materiału. Gdy pojawiła się na sali od razu wywołała poruszenie wśród chłopców (była jedną z tych nauczycielek, która poruszała wyobraźnię męskiej części uczniów; zgrabna, atrakcyjna, była obiektem marzeń.

Joanna d'arc

kasacek.mylog.pl

Jest wiosna :D.. Sie okaze ktore miejsce zajmiemy :P.
No i stalo sie oczekiwane........ :)
MIalam bierzmowanie. POsaidam teraz 3 imona: Katarzyna Zofia |Joanna|. BYlo bardzo milo :).Praie wszyyscy sie dopatrywali na mojego swiadka no,, ale coz.... jak sie nie zna to trduno.....Oczyscie nie licza porblemow w Kosciele.Widizlam ze wpisywal z łaska ze zdalam (pominelam fakt ze mnie nie lsuchlam tylko czytal komiks ;/) do tego ks. zaczal sie lekko burzyc keidy usylszal ze podziwiam Joanne d'Arc (moja przyslza patronke) ale kij z tym ..... jest mi torchu glupio i smutno bo sie wuugluilam z tym egzminiem zdlam za II razem kiedy inni za I.... zmoe.

widownia

Dla młodzieży”, “nie nadaje się dla osób niepełnoletnich” itp.). Drugą grupę kryteriów można by określić jako “poziom kompetencji widza” (“nadaje sie dla wszystkich”, “trudny tytuł – dla wyrobionego widza”).

Tak czy inaczej, jest produkt, ale grupa odbiorców nie jest ściśle zdefiniowana. Nie ma mowy o precyzji, która jest osiągalna na przykład w branży motoryzacyjnej, gdzie mamy np. Suzuki Swift “Joanna Brodzik Edition” adresowane do młodych, niezależnych, dobrze zarabiających kobiet, które (… i tutaj można podać szczegółową charakterystykę, która określi w przybliżeniu jakie gazety czytają, jaki serial lubią itp.), czy “rodzinne vany”, tak jako np. Honda FR-V, która jest “świetną propozycją dla rodzin typu 2+3 lub nawet 2+4.” (cytat z portalu motoryzacyjnego, ale nie będę linkował, bo to nie jest blog o samochodach:).

W.

Egzaltacja Rulezzzzzzz... W świecie Karinki...

W swiecie traktujacym i "innych" jak gorszych, a czasami wrecz niebezpiecznych.

DIABELSKIE NASIENIE

Do tego nawet stopnia, by w okresie dzialalnosci Swietej Inkwizycji palic ich na stosach. jak Joanne d'Arc, legendarna przywodczynie wojsk francuskich. Miala 17 lat, gdy ujeto ja w Burgundii i posatwiono przed sadem koscielnym w Rouen. ubrana po mesku, leworeczna Joanna nie miala szans. Biblia mowila wszak conajmniej w 1600 usteoach wyraznie, kim sa istoty leworeczne. dla owczesnego Kosciola nie ulegalo watpliwosci, ze byli dziecmi Diabla. przeciez to on siedzial po lewicy Boga, w lewej rece.

Joanna Brodzik - Twoje źródło informacji (brodzik-net) - Onet.pl Blog

Magda M - powtórki serialu !

Od poniedziałku (17.10.2011 )TVN  rozpocznie emisje powtórek pierwszego sezonu  " Magdy M " . Emisja  Od poniedziałku do piątku godzina: 11.35.
 
 
 


Karolina
3 [ zobacz ] / [ dodaj komentarz ]
JOANNA BRODZIK: "Wierzę, że dzięki wam spełni się marzenie mamy Miłoszka"