O czym chcesz poczytać na blogach?

Jiraiya

~~Tylko mnie kochaj T.T~~! - bloog.pl

Poświęcony czas, choć w prawdzie wszyscy, którzy zakwalifikowali się do tego etapu wolny czas poświęcili na przygotowania. Tak zrobił i Naruto. Z początku chłopak trafił z inicjatywy Kakashiego, który zajął się szkoleniem Sasuke, pod skrzydła Ebisu – zdolnego nauczyciela, uczącego wybitnych adeptów ninjutsu.. Jego zadaniem było nauczenie Naruto podstawowych zasad panowania nad Chakrą. Na nieszczęście, a może na szczęście, dla lisiego chłopaka ledwo co się trening nie zaczął a już skończył. Stało się tak, ponieważ Uzumaki znalazł sobie nowego tutora – tą osobą był jeden z Legendarnej Trójcy Shinobi Konoha-Gakure, Jiraiya – znany również z erotycznych książek „Eldorado Flirtujących”, które tak często czytuje Kakashi. Koronnym argumentem, który zmusił zboczonego pustelnika do ustępstw było ukazanie się jego lubieżnym oczom nagiej, żeńskiej odmiany Naruto – skutek twórczego zastosowania techniki Oiroke no Jutsu. W rzeczywistości jednak, Jiraiya od początku planował przejąć opiekę nad Uzumakim, widząc w nim potencjał, a nade wszystko – przez wzgląd na Czwartego Hokage – jego dawnego ucznia i ulubieńca.
Uzumaki traktuje swojego nowego nauczyciela bardzo.

Blog 2503dany

Poświęcony czas, choć w prawdzie wszyscy, którzy zakwalifikowali się do tego etapu wolny czas poświęcili na przygotowania. Tak zrobił i Naruto. Z początku chłopak trafił z inicjatywy Kakashiego, który zajął się szkoleniem Sasuke, pod skrzydła Ebisu – zdolnego nauczyciela, uczącego wybitnych adeptów ninjutsu.. Jego zadaniem było nauczenie Naruto podstawowych zasad panowania nad Chakrą. Na nieszczęście, a może na szczęście, dla lisiego chłopaka ledwo co się trening nie zaczął a już skończył. Stało się tak, ponieważ Uzumaki znalazł sobie nowego tutora – tą osobą był jeden z Legendarnej Trójcy Shinobi Konoha-Gakure, Jiraiya – znany również z erotycznych książek „Eldorado Flirtujących”, które tak często czytuje Kakashi. Koronnym argumentem, który zmusił zboczonego pustelnika do ustępstw było ukazanie się jego lubieżnym oczom nagiej, żeńskiej odmiany Naruto – skutek twórczego zastosowania techniki Oiroke no Jutsu. W rzeczywistości jednak, Jiraiya od początku planował przejąć opiekę nad Uzumakim, widząc w nim potencjał, a nade wszystko – przez wzgląd na Czwartego Hokage – jego dawnego ucznia i ulubieńca. Uzumaki traktuje swojego nowego nauczyciela bardzo poważnie, przykłada się do jego nauk. Podobne charaktery.

Walczący Marzyciele - TO MY ! - Onet.pl Blog

Do domu. Tam przebrała się, spakowała do plecaka to co najpotrzebniejsze i pobiegła w stronę bramy.

= Naruto ! Ero-senninie ! Czekajcie na mnie ! = krzyczała w myślach. Już miała wychodzić z Konohy, gdy nagle ktoś stanął jej na drodze.

- Yuzuki ? A ty dokąd się wybierasz ?

- Kakashi-sensei ! Mi naprawdę się spieszy ! Musze dogonić Naruto i Ero-sennina !

- Wiesz, że jak będziesz sama to może cię złapać Akatsuki ?

- Trudno ! Ja chcę się nauczyć nowej Techniki ! - szybko wyminęła Kakashiego i pobiegła dalej.

- Hmm... wiesz, że mogę cię nauczyć Techniki równie potężnej jaką Jiraiya uczy obecnie Naruto ?

Niebiesko-oka zatrzymała się.

- Czy ta Technika naprawdę jest potężna ?

- Tak.

- Czy ma związek z moim Demonem ?

- Tak.

- Czy będę mogła jej używać bezograniczeń ?

- Z twoimi pokładami Chakry możesz.

- Czy dzięki niej będę mogła zabić swojego brata ?

- Tego nie jestem pewien....

Yuzuki spoglądała raz na Kakashiego, a raz na horyzont.

- Hmmm... trudny wybór.....

= Będę tego żałował = pomyślał Hatake - Nauczę cię dwóch Technik związanych z Elektrycznością, zgadzasz się ?

- No, teraz mówisz z sensem, Sensei..

Przyjaciele z Konohy - Onet.pl Blog

Nacięcia na prawym policzku Uzumakiego.
- Jakie wspaniałe uczucie... wreszcie po tylu latach poczuć ból... spojrzeć w twarz tobie, który wychowałes tego który mnie uwięził i poczuć strach jaki pożera wasze serca... Czy macie coś do dodania zanim zniszczę was rozrywając każdą waszą cząsteczke tak, że nie pozostanie po was nic poza wrzeszczącymi z bólu atomami... ?
- Potworze jak mo-- - sannin nim skończył został złapany za twarz i uniesiony do góry, demon machnięciem wolnej ręki uderzył kopiującego ninja w prawy bok rozrywając kamizelkę i ciało, które odleciało upadając bezwładnie na ziemię pod jednym z przewalonych pni. Jiraiya chwycił za ramię go trzymające lecz w tej samej chwili jego dłoń została poparzona, jeden z ogonów owinął sie wokół jego nadgarstka, drugi wokół nóg, trzeci pochwycił drugą rękę.
- Ty musisz pocier-- - urwał lis oglądając się za siebie, w chakrze go okrywającej zatrzymał się sztych tanto które dzierżył Yamato.
- Niech to !
- Robaki...
Jeden z ogonów rozpędził się i uderzył w nogi mężczyzny które straciły kontakt z podłożem, drugi jednym machnięciem posłał kapitana Anbu w strone konaru o który uderzył lewym bokiem gruchocząc żebra, całe ramie którym próbował osłonic głowę oraz biodro. Tak jak.

Codzienna proza życia - Yondaime Hokage - Onet.pl Blog

Odwagi,takiej jak nigdy.To ona mi ją dawała,Kushina.I Ci,którzy mnie potrzebowali.Dobiegłem już do bramy,jeżeli jej szczątki można tak jeszcze nazwać.Złamałem technike i wskoczyłem na wielki słup.Walki wrzały na ulicach.Jeszcze mnie nie widzieli.Teraz.
     - Rasengan! - wrzasnąłem.Rozpadał się deszcz,co dziwnym echem rozniosło mój głos.Wszyscy spojrzeli w moją strone z rozszerzonymi oczyma.
     - Yondaime! - krzyknął ktoś z tłumu - Hokage! - widziałem jak około kilkudziesięciu żołnierzy z wioski dźwięku wycofuje się,starając uciec.Nie zamierzałem im na to pozwolić.Przelałem cały mój gniew na siłe.Odciąłem im droge ucieczki.
     I tak zaczeł się piekło.

***

     - Musimy ją uratować za wszelką cene,Minato - powiedział poważnie Jiraiya.Miał racje,za wszelką cene,chciałem ja uratować nawet za cene życia.